szalonykefir 18-02-2014 godz 07:29
Zbieramy podpisy pod REFERENDUM Drodzy Przyjaciele, czas zacząć zbierać podpisy pod referendum. Każdy z Was w moich oczach, niezależnie czy jest pełnoletni, czy nie, jest wart za 10 ludzi! Ponieważ, to Wam zależy na Polskich Lasach. Komentujecie, opowiadacie o tym innym. TO WY TWORZYCIE SIŁĘ W TEJ BITWIE. Każdy z Was jest w stanie wydrukować listę poparcia referendum na stronie: ekorozwoj. zebrać 10 podpisów od najbliższej rodziny i odesłać do Posła Jana Szyszko. Tylko taką drogą, MAŁYCH WIELKICH czynów jesteśmy w stanie WSPÓLNIE pokonać tą jawną niegodziwość rządu.

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama