ahhh 11-06-2014 godz 17:24
witam serdecznie wszystkich Reszelaków ;) czy istnieje możliwość wynajmu łódek, kajaków, domków w Ośrodku Watra w Św. Lipce? słyszałem, że ośrodek ktoś przejął i nie wiem jak to teraz wygląda.
1.
jak zagadasz to bez problemu powinni uzyczyc :)
zmyslonynick 2014-06-25 12:01:11
2.
(089) 755-14-68 to nie średniowiecze trochę wysiłku i sam zapytać możesz o szczegóły.:)
bodzio56 2014-08-05 18:43:38

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama