wróć do tematów forum

Wielkie sprzątanie

Komentarz

www 17-10-2013 godz 13:21

W sobotę ZUK zorganizował wielką akcję polegającą na bezpłatnym odbieraniu wszelkich niepotrzebnych przedmiotów zalegających strychy i piwnice. Mieszkańcy mieli je wystawic przy śmietnikach do godz. 6.30 .Pominę już wczesną porę jak na sobotę,chodzi mi o coś innego . Ludzie wystawiali swoje "skarby ",wystawiłam więc i ja kilka worków i pudełek z w/w przedmiotami -śmieciami .Jednak rzeczy te nie zostały zabrane ,mało tego wybebeszona z worków góra śmieci straszy do dziś . W ZUK nikt nie odbiera telefonów ,może mają wolne po tej akcji .Może ktoś z władz ZUK przeczyta ten post i spowoduje zabranie tego śmieciowiska z ul. Krasickiego 1 .

1.

Zgadza się zbiórka dotyczyła wywozu odpadów wielkogabarytowych: zużytych baterii i akumulatorów, zużytych opon, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odpadów biodegradowalnych zielonych! Jest to wyraĽnie napisane na stronie Reszla. Wrzuć to do pojemnika na śmieci nie segregowane i po sprawie

aaaaaa 2013-10-17 22:00:05


2.

Dajcie im ogarnąć tak wielką górę śmieci tym śmiesznym traktorkiem "kaczakiem" C330, który sprząta, odśnieża chodniki i coś tam jeszcze, biedny traktorek ...

janusz 2013-10-19 22:17:18


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble