wróć do tematów forum

Wizyta u lekarza

Komentarz

reszelanka 14-09-2022 godz 11:04

Pytanie kto dal uprawnienie do leczenia chorych lekarce Malgorzata Muzyka Ziuzia? 17 sierpnia mąż był u pani doktor Ziuzi po poradę powiedział swoje dolegliwości że nie może dwa tygodnie nic jeść i że bardzo źle się czuję gorączkuje. Doktor Ziuzia bez badania mu przepisała tabletki i doradziła żeby za dwa miesiące zgłosił się na gastroskopię. Dodając że może pracować więc mąż pojechał do pracy do Belgii. Cud że w takim stanie udało mu się przejechać ponad 1500 km. Dokładnie 23 w pracy zemdlal i został odwieziony do szpitala. w którym zrobili dokładne badania i wykryli raka trzustki. Został natychmiast przewieziony do Brukseli i w czwartek będzie operowany. Pytam czy doktor Ziuzi było ciężko dać skierowanie do szpitala żeby zrobil wyniki? Dwa miesiące kazałam mu czekać żeby zrobił gastroskopię tak poważną chorobą jak rak trzustki Po operacji będzie problem jak przewieźć chorego do Polski .Mam wątpliwości czy doktor Ziuzia w ogóle ma empatię do ludzi i czy powinna w ogóle wykonywać zawód lekarza. W tej przychodni są naprawdę bardzo dobrze lekarze i przemiły personel Panie w recepcji są bardzo bardzo miłe i zawsze pomocne Żałuję bardzo,że akurat musiał trafić na ten doktor Małgorzatę Ziuzię. Jestem teraz przy mężu w Belgii ale jak wrócę to osobiście dr Ziuzi powiem co mysle o jej leczeniu.Pierwszy raz pisze na forum tu bo zal zlosc do doktor Malgorzaty Ziuzi mam ogromny. Przecież już mogła pomyśleć Jeżeli pacjent dwa tygodnie nie przyjmuje pokarmu to coś jest nie tak trzustką i natychmiast skierować na badania

1.

Szanowna pani powiem tak i to nie tylko pani ale wszystkim Reszelanom unikajcie tej pseudo przechodni jak ognia tam nie ma lekarzy tam są psychopaci pan Jabłoński powinien zastanowić się po co są takie przechodnie a nie patrzeć na kasę i brać lekarzy z łapanki dziwne że jeszcze ci szamani nikogo nie wysłali na tamten ponoć lepszy świat

ja 2022-09-14 14:24:01


2.

A ja sobie idę i jak potrzebuję jakiegoś skierowania to mam tylko trzeba powiedzieć a nie,że źle się czuje...

Daniel 2022-09-14 18:06:33


3.

Pan Daniel sobie idzie do lekarza i od reki mu daja skierowanie na badania i od razu na pewno bez czekania mu robia.Sa choroby ktore wymagaja natychmiastowych badań i leczenia szpitalnego

ele 2022-09-14 19:45:04


4.

Współczuję rozumie panią ale można to było wykonać prywatnie pszed wyjazdem a nie windować lekarza cudotwórców nie ma Pani błędów nie popełnia

ja 2022-09-15 08:32:13


5.

Proponowałabym nagłośnić to w mediach. Takie coś nie powinno mieć miejsca.

Czura 2022-09-15 12:50:14


6.

A czy ta osoba nie odczuwała wcześniej nic nie jest wina lekarza tylko zawsze sensacja w Reszlu lekarz nie cudotwórca trzeba było iść do innego na drugi dzień dość sensacji

ja 2022-09-15 18:40:37


7.

Ale co tu nagłaśniać choroba każda się rozwija lekarz nie ma w oczach rentgenu współczuję ale to ewidentna wina pacjenta a nie lekarza

Jola 2022-09-15 19:56:12


8.

Pani Jolu tak ewidentna wina pacjenta ,że zachorowł. Lekarz nie musi mieć w oczach rengena wystarczy,że wystawi skierowanie a za to nie placi. Wyżej. ktoś napisal o prywatnych badaniach,wiec pytanie po co placimy składki. zdrowotne.Dlaczego inni lekarze w tej przechodni wiedzą jak wyleczyć.Panie z rejstracjj sa zawsze miłe za co duże podziekowania jak również innym lekarzom .Pozdrawiam

reszelanie 2022-09-15 20:25:49


9.

Sory Reszelanko ale gdybyś wiedziała że za moment wyjeżdżasz nie prosiła byś o skierowanie a sama zrobiła badania popieram to że skierowania dają jak mają dobry humor ale o czym piszemy składki płacimy ale taki mamy system zdrowotny w Polsce aby osoba, ,sztuka , system był taki służby zdrowia a teraz jest jeszcze gorzej czyż nie prawda Polsku lecz się sam

ja 2022-09-16 06:47:47


10.

Polaku Lecz Się Sam

2022-09-16 06:50:32


11.

To było od razu przy takich objawach zgłosić się do szpitala,a najlepiej wezwać zrm i napewno by zapytali czy do szpitala Pan chce, wiem to z doświadczenia a przychodnia to jest tylko porada

Daniel 2022-09-16 08:45:05


13.

Jakie realia w Polsce są każdy wie. Ale "Primum non nocere", po pierwsze nie szkodzić. Pani lekarka moim zdaniem zaszkodziła pacjentowi sugerując że może jechać do pracy, aczkolwiek nie byłem przy tej rozmowie i znając tak zwane "twardogłowie" dorosłych mężczyzn (znam po moim ojcu i wujkach), pacjenci sami sobie często zagrażają bagatelizując dolegliwości i nie zdziwiłoby mnie gdyby pani mąż chciał jechać do tej Belgii Trzeba dbać o siebie. Współczuję pani że takie coś się przydarzyło.

Ase 2022-09-17 16:58:27


14.

Ale nie naskakujmy na lekarza pisać wiele można nikt nie był z pacjentem w środku i nie wie co powiedziała lekarka także nie osadzamy kogoś współczuję rozumie ale każdy z nas ma coś za skóra wyzdrowieje Pan i bendzie ok

Jola 2022-09-17 18:03:42


15.

Jola Ty zrozumiałaś w ogóle co kobieta napisała? "Wyzdrowieje pan i będzie ok" ? Poczytaj sobie o tej chorobie i dopiero komentuj. Krytyka wobec lekarki moim zdaniem uzasadniona. Potrzebujemy specjalistów a nie konowałów, którzy nic nie robią albo nie umieją leczyć ludzi a biorą za to sporą kasę.

SLave 2022-09-17 21:16:47


16.

Tak nie jest nikt doskonały ale facet wiedział że bendzie jechał nie wierzę że nie odczuwałał bólu także nie krytykujmy lekarki tylko pomyślmy jaki my błąd popełnił a nie szukać winnych współczuję ale nie rozumie pewnych kwesti zanim gdzieś jedziesto robisz badania przemyślmy nie na każde badania da lekarz lekarka skierowanie trochę pszeanalizujmy tą sprawę odnośnie tego Pana który wyjechał a nie oczerniać lekarke

Jola 2022-09-17 22:10:53


17.

Sory za bład

Jola 2022-09-17 22:12:23


18.

Dokładnie nie wiadomo co się działo za zamkniętymi drzwiami... Najlepiej oczerniac. A te bóle bez przyczyny się nie wzięły. Gdyby Pan dbał o siebie to można byłoby temu zapobiec wcześniej bo na pewno tak nagle to się nie pojawiło. Pozdrawiam Pani Jolu

Boss 2022-09-20 14:11:09


19.

Boss znam ludzi którzy nigdy nie palili i nie pili i również zachorowali na raka trzustki Dbali o siebie. Każdego może ta choroba dosięgnąć.Szanowna pani Jola to też mądrością nie grzeszy skoro pisze Cytuję "wyzdrowieje pan i będzie okej" Chyba że pani ma złoty środek na nowotwór trzustki żeby go pokonać.Boss jeszcze nie wiesz co ciebie czeka

mazur 2022-09-20 20:10:20


20.

Szanowny p Mazur zdrowia się nie kupi ale też choruje na nowotwór i żyje więc słowa użyte są dla otuchy rak to nie śmierć także trzeba trzymać się no i jak już pan,pani Mazur to nie tak a nowotwór trzustki pisze jak pan pani trzeba coś wiedzieć przeżyć choć nie życzę a dopiero pisać żegnam

Jola 2022-09-20 20:30:40


21.

Szanownej pani Joli to chyba się nudzi bo co drugi komentarz to jest właśnie podpisany Jola Napisała pani raz i wystarczy A tak na marginesie Niech pani sobie poczyta o nowotworach. Ile przeżywa człowiek z rakiem trzustki Niech pan już tutaj nie nakręca dość tych wpisów może co? Miała prawo kobieta napisać co czuję j nie wie pani jakby pani się zachowała. Koniec tematu. Bez komentarza

mazur 2022-09-20 20:53:36


22.

Mazur a ty ile razy pisałeś,ogarnij się chory czlowieku

Daniel 2022-09-21 17:13:53


23.

Ty człowieku nie tłumacz komuś naucz się że jak mało wiesz tym lepiej i nie pouczaj kogoś szanowny p Mazur daj nazwisko jak taki bochater

ja 2022-09-21 18:49:43


24.

Hej Mazurze skąd wiesz że to ta sama Jola

ag 2022-09-21 18:51:50


25.

Cieszcie się, że w ogóle są dwie przychodnie w Reszlu. Niedługo może nie być żadnej, coraz trudniej o dobrych lekarzy w dużym mieście, a co dopiero w takim miasteczku na uboczu wszystkiego. I wtedy trzeba będzie do Kętrzyna lub Mrągowa jeździć i bulić za paliwo. A pisać to sobie może każdy, złożyła Pani skargę do Izby Lekarskiej chociaż? Czy na pisaniu na forum się skończy?

nabuchodonozor 2022-09-24 20:07:09


Komentarz

wróć do tematów forum

18 września 2024 roku odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie

W 2024 roku świętujemy już 13. edycję Narodowego Czytania, a tegoroczną lekturą jest "Kordian" Juliusza Słowackiego.<

wiecej...

Reklama

 Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble