wróć do tematów forum

Wizytówka Reszla

Komentarz

mark 30-06-2009 godz 11:56

Wracałem z rodziną w niedzielę z kościoła i zaszokował mnie widok na ul. Krótkiej-na schodkach i wewnątrz klatki kwitnie patologia, pijackie zaczepki i odór z okien, pytam więc kto jest odpowiedzialny za lokowanie tych ludzi w centrum miasta tuż przy informacji turystycznej??!na pewno zachęci to turystów do ponownego odwiedzenia naszego miasta, nie można było podarować mieszkań spokojnym ludziom,rodzinom z dziećmi, pewnie takich jest wiele...

1.

zgadzam sie z toba mark ale za to turysci moga podziwiac cudne plastikowe donice na okolo ratusza;)_

degustator 2009-06-30 11:51:31


2.

to nie wracaj tą drogą już więcej i problem z głowy ;d

magiC 2009-06-30 12:52:39


3.

takich ludzi to powinni wysiedlic do lasu albo do buszu. Tam by mogli "poszaleć" i pokazac swoją zwierzęcą nature.

Menia 2009-06-30 18:32:18


4.

dobrze że nie plują na przechodniów

xdzix 2009-06-30 23:59:00


5.

ale wy plujecie na nich...

obermufi 2009-07-01 07:35:48


6.

może z litości jeszcze coś im postawisz?!cwaniaczki boja sie kamery to siedza w klatkach..

pilec 2009-07-01 09:22:59


7.

każde miasto i miasteczko ma różne oblicza,a rasizmu nienawidzę. jak mi coś śmierdzi to nie wącham.

obermufi 2009-07-01 10:32:05


8.

taa..i jak kogos bija to zamykasz oczy...najlepiej nie zauwazac problemow..chcial(a)bys!

pilec 2009-07-01 11:49:05


9.

Na tej ul. Krótkiej to prawie wszyscy PATOLOGIA nie liczac 2 rodzin( kobietka z corka i rodzina z 3 dzieci) Jedna Pani na dole w oknie i druga na gorze w oknie ladnie to wyglada;) Coz jest duzo rodzin w reszlu ktorym te mieszkanie na dole mozna bylo dac np. Pani z 3 dzieci mieszkajaca na ,,Baszcie" to dostala mieszkanie taka Pani jaka dostala...Panie Burmistrzu co sie dzieje z przydzielaniem mieszkan w Reszlu????

Ktoś 2009-07-01 12:20:36


10.

W Reszlu mamy wiecej takich,, PIEKNYCH WIZYTOWEK" To nie tylko ul.Krotka...a nasza ,, PIEKNA ZAMKOWA" i wiele innych miejsc w Reszlu...Mamy piekne miasto, piekne zabytki z tego powinnismy byc dumni..A wladza od dawna wiadomo ze wladza robi co chce i jakies pisanie na forum nic nie zmieni...Chociaz zgadzam sie z wypowiedzia wyzej ,,Ktoś" Masz racje ale my tylko mozemy pisac...

M. 2009-07-01 12:24:56


11.

wystarczy wyjść wieczorem do miasta i widać ,co jest głównym zajęciem sporej liczby mieszkańców,naszego miasteczka.A że małe to nasze miasteczko,to problem jest bardzo widoczny....niestety!!!

mloda 2009-07-01 16:31:16


12.

Niestety jest to problem nie tylko naszego miasta. Tacy mieszkańcy też tu mieszkają. Nie ma określone go wzoru mieszkańca Reszla. Dziwna refleksja po powrocie z Niedzielnej Mszy. Czy po powrocie z kościoła każdy się czuje lepszy od bliĽniego.

oko brata 2009-07-01 17:47:16


13.

tez Ameryke odkryles!wiadomo ze PATOLOGIA kwitnie w kazdym miescie tylko dlaczego wladze oddaja jej niezłe miejscowki w miescie??no i nie wiem jak inni ale (mimo ze do kosciola nie chodze:)) od nich "czuje sie lepszy" i lepiej na codzien, he;)

lupa 2009-07-01 18:17:05


14.

Szanowny Panie mark, też uważam, że taka patologia powinna być zamknięta w getcie. Burmistrz powinien takowe wybudować i otoczyć je jeszcze wysokim murem, aby podobne obrazki nie raziły "szanownego pana" i jego rodziny. Ponieważ na podstawie pana postu, mam wyrobione zdanie o pańskiej inteligencji, nadmieniam, iż wszystko, co napisałem jest ironią.

Stachu z Linowca 2009-07-01 20:20:00


15.

wlasnie dzis mialam przyjemnosc na wlasnej skorze poznac mieszkancow ulicy krotkiej i reymonta. cos okropnego. rozumiem, ze to tez ludzie. caly chodnik jest ich, nie moglam przejsc z wozkiem, smrod i dym(papierosow), zataczali sie po calym chodniku-wzdluz i wszerz ulicy krotkiej-musialam z dzieckiem przejsc na ulice a do tego ten pies-chociaz w kagancu to i tak sie go balam z dzieckiem bo ujadal za nami az do polowy ulicy reymonta. lokatorzy ulicy na rogu i ich ,,goscie" widac sa bardzo szczesliwi- co im w centrum miasta i czuja sie jak by swiat nalezal tylko do nich.przeklenstwa i pijanstwo-ochyda. ja nie kaze ich zamykac w murach ale wystawiac w centrum miasta???

krysia 2009-07-02 19:24:52


16.

Właśnie ten pies to problem, gania za ludzmi i nie zawsze jest w kagańcu,ja też się go boję,a macie monitoring i można coś z tym zrobić,skoro chcą tu mieszkać ,niech się zachowują.

tesa 2009-07-02 20:16:23


17.

Hej ludzie, miłosierni katolicy... Wam nie aparat usg, nie biedronka, nie sikająca fontanna, kurczę, nawet nie linia trambajowa - wam by się psychiatra przydał i ogólna terapia grupowa, żeby z was tę zółć odessać. Czy jest coś w tym mieście, co wam się podoba? Jak nie - może należałoby szukać szczęścia gdzie indziej. Nie od dziś wiadomo, że "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma..." a tam zwłaszcza najlepiej :P

ale ze mnie Belmondo 2009-07-03 00:06:01


18.

No faktycznie może jakaś zbiorowa terapia by się przydała.

fx 2009-07-03 10:40:21


19.

Bardzo mocno obserwuje opinie na ten temat a czy ktoś z was był u tych wszystkich ludzi w domu zna ich warunki mieszkaniowe ? A może tylko złośliwie są pisane te posty ze względu na rodzinę która obecnie mieszka na dole. A Czym niby różnią się te idealne dwie rodziny co są niby nie patologiczne ? Co ? Matka jednej z rodzin zostawia dziecko i prawie cały czas siedzi zagranicą zamiast wychowywać córkę to też jest patologia bo dobra matka nie podrzuca dziecka jak kukułka tylko wychowuje w Polsce też można pracować no ale bez wykształcenia nie bardzo więc wyjeżdża ,znam każdą z tych rodzin co tam mieszka moze nie aż tak bardzo osobiście ale z widzenia i szczerze mówić jedna od drugiej prawie niczym się nie różni jedynie ilością osób w rodzinie.A druga rodzina rzekomo nie patologiczna to czym się różni ??? Że ma dwa samochody ? Heh co z tego teraz można mieć i 5 ale syn miał problemy z narkotykami i co to nie patologia ? A patologią nazywacie to że tej kobiety z "okienka" chłop pije nie tylko on jest pijakiem bo takich jest w Reszlu bardzo wielu a żony pracują w UM i w Bankach i co to też patologia ...nie wiem ale chyba większość społeczeństwa to patologia a widziałem osobiście jak na klatce pili ale ....kawę więc nie wiem czemu zaraz ktoś sądzi że to alkohol na ławeczce pełno pijaków więc posiedzieć baby nie mają gdzie .Jednak w naszym mieście każdy widzi tylko to coś u kogoś i ciągle narzekacie a mam propozycję niech każdy pilnuje swojego nosa ,swojej rodziny i tego co ma wokół siebie tak chyba jest najlepiej i nie ma nieporozumień. Złośliwość do ludzi z baraków ze dostali mieszkanie no fakt mogł dostać ktoś z dziećmi ale no niestety to ADM przyznaje lokale a nikt sobie sam nie wybiera także zale i pretensje są w niewłaściwym kierunku i dlaczego nikt do tej pory na to nie wpadł tylko najlepiej oczerniać wszystkich z kamienicy przy ul. Krótkiej bo mieszka ktoś z baraku. Tak nie można a może pod mostem dla nich znajdzie się miejsce ? Popatrzmy bo to "wyrzutki" i na co mają mieszkać w centrum no przecież WSTYD. A co do kamer no tak są i bardzo dobrze tylko coś mało skuteczne ale niech tam sobie będą . Nie bądĽmy złośliwi nie znając ludzi i ich sytuacji nikt nikogo na chleb nie prosi więc patrzmy na siebie a nie na innych i niech tak zostanie.

nikt 2009-07-04 08:27:59


20.

A ja sobie tylko tak patrzę i czytam i myślę nie wypowiem się na żadne z tych wszystkich bzdur tylko chcę oświadczyć ze od 5 lat ten człowiek który tak pije nie jest moim mężem więc nich sobie robi co chce z kim chce i jak chce .Inni w tym domu mnie też nie interesują bo każdy ma swoje za i przeciw wiem tylko tyle ze spokojnie mogę położyć się spać bo nikt nie podpali mieszkania ani nie będzie chciał nas wysadzić w powietrze jak to było z poprzednim sąsiadem . Każdy ma swoje problemy i już a ja mogę sobie i na dachu siedzieć nie tylko w "okienku" i nic nikomu do tego. No ale jak na mój temat ktoś czegoś nie napisze to jest chory bo najgorsze osoby w Reszlu to wg ludzi :burmistrz,proboszcz i ja. A czy swoich domów i rodzin nie macie ? Pilnujcie swoich problemów bo nie wierzę ze nikt ich nie ma.

marzena 2009-07-04 08:48:25


21.

Kurcze, ale ciekawa historia samo życie.Pozdrawiam głównych aktorów.

fx 2009-07-04 09:21:47


22.

To kawy nie można wypić w domu ,tylko na korytarzu, tego to nie wiedziałem.

janko 2009-07-04 12:59:23


23.

To co z tą kobietą zostawia dziecko i wyjeżdza za granicę i te dziecko tak same w domu,ile lat ma to dziecko?

roch 2009-07-04 13:58:53


24.

a pan "nikt" to chyba mocno przejęty tematem, że prawie wypracowanie wysmarował,w urzędzie czy ADM-ie pracujesz?niby taki zwolennik zajmowania się swoimi sprawami a ładnie tam pojechał po wszystkich mieszkańcach krótkiej;(i kto tu jest złośliwy?

donikt 2009-07-04 14:10:31


25.

roch polecam ci www.plotka.pl i pudelka tez-same hity,pozdrawiam cieplutko joł!

bania 2009-07-04 14:18:10


26.

Marzenko te z Krótkiej są ciekawe.

fx 2009-07-04 14:28:58


27.

roch polecam ci www.plotka.pl i pudelka tez-same hity, pozdrawiam cieplutko joł!

bania 2009-07-04 14:34:00


28.

Ludzie jesteście porąbani i to nieĽle. Dopóki żadna z tych rodzin nie popełniła przestępstwa, nie opluła was z okna albo nie wyzwała to możecie ich pocałować w du... A ja na ich miejscu tak właśnie bym teraz z wami zrobił

roger 2009-07-04 14:35:40


29.

Jesteście gorszą patologią i zakałą jak ta rodzina

wit 2009-07-04 14:39:09


30.

Marzenko kochana walcz z nimi.nie poddawaj sie jestem z toba.pozdrawiam

kochaś 2009-07-04 15:11:02


31.

Wyszedłem z kawą na korytarz i sąsiadka powiedziała mi, że jestem jakiś psychol,nie rozumiem.

janko 2009-07-04 15:42:07


32.

cała prawda o tym co tu piszecie.jest tyle rodzin z dziecmi które nie mają mieszkan i mieszkają gdzies kontem u tesciów lub na stancji.i nie mogą dostac mieszkania bo to bo tamto bo zawsze w ADM-ie lub burmistrz mają cos do powiedzenia że narazie nie mają wolnych lokali mieszkaniowych.a tu akurat było mieszkanie i co zrobili???tylko tu nie ma co sie czepiac ludzi ktorzy je dostali a naszych reszelkich władz jak oni to przyznaja i jakie to trzeba miec znajomosci ich zdaniem zeby dostac jakie kolwiek mieszkanie

matka 2009-07-04 18:35:55


33.

a tak w zasadzie to czemu ktoś ma DOSTAWAĆ mieszkanie?niby z jakiej racji?czemu gmina z podatków czyli z pieniędzy nas wszystkich ma fundować komuś mieszkanie? bo go nie stać a chce mieć?to niech się weżmie do roboty i zarobi.tak jak większość zdrowego społeczeństwa.

obermufi 2009-07-06 12:04:38


34.

Aha jeszcze bardzo ważne nie obstaję tu za nikim absolutnie chcę tylko napisać zainteresowanym osobom że rodzina Państwa B. w baraku mieszkała nie dlatego że miała eksmisję -tylko dlatego ze Pan ze sklepu rybnego wykupił całą kamienicę wraz z ich mieszkaniem i tam do baraków zostali przeniesieni. A sądzę że to jest ważne bo są ludzie z eksmisji z hotelu,czy wiosek którzy czekają na mieszkania i może mają pretensję że nie dostali to oni ale jak eksmisja to eksmisja powinni mieszkać nadal gdzie mieszkają .

marzena 2009-07-06 14:45:55


35.

No to ta matka te dziecko zostawia z ojcem, czyli to nic strasznego ,gdzieś trzeba zarabiać.Lepsze to niż siedzenie i nic nie robienie.Tak robi wiele rodzin.Dziecko, a raczej prawie młodzież( bo to 6 klasa) ma opiekę.To o co chodzi,wszystko w porządku.

ale 2009-07-06 15:56:00


37.

a co cie to obchodzi?!!zalosny jestes...martw sie o psychike swoich dzieci.

bla bla 2009-07-07 18:25:07


38.

już sie nie masz czego przyczepić... odpocznij od komputera.

solid_strikes_again 2009-07-07 18:44:57


39.

Nikt przesadzasz......bardzo przzesadzasz.

ale 2009-07-07 19:05:39


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble