wróć do tematów forum

Wojtex vs maziec

Komentarz

Beka 09-07-2019 godz 12:36

Cały Reszel trąbi o sprawie wojtex vs maziec a tu jeszcze cisza ????????????

1.

I o tym chyba co zrobiła pani ( celowo z małej litery) M.K...

Matilda 2019-07-09 17:39:53


2.

A co zrobiła ? I co to za pani bo m.k mało mi mówi

Beka 2019-07-09 18:51:47


3.

Ktos jakiś gaz rozpylil w busie tak słyszałem? M. K.? Chyba kojarzę :)))

Turek 2019-07-10 14:20:57


4.

Jak to możliwe, że ta baba nie została jeszcze odizolowana od społeczeństwa?

ToJa 2019-07-11 17:24:39


5.

Może dlatego, że u innych zobaczy każda rysę na życiorysie a u siebie i swoich ( prawie wszystkich) dzieci nie widzi przeszłości kryminalnej i patologicznych zachowań...

Bicia 2019-07-11 19:06:16


6.

Oh Reszel :-) żadne dziecko nie wybiera sobie rodzica ,czy to matki czy ojca ... Jeżeli w jakiejś sprawie zawiniła np kobieta ,matka to po co są ruszane i wtracane w to dzieci ? Tu akurat ta sprawę powinna wyjaśniać policja a nie Ludzie z Reszla , Internet ,fb czy inny portal społecznościowy. ja całej sytuacji oceniać nie będę bo nie widziałam co się stało ,kto zaczął i co się wydarzyło .ale zadne z dzieci z tego co kojarze nie ma nic z ta sprawa .

Baska 2019-07-12 13:03:53


7.

Ten sam sposób likwidacji konkurencji przez M, wcześniej zajeżdżanie 5 min. przed PKSem jak jeszcze istniał czy przed Veolią teraz przed W. Najlepiej wszystkich wyciąć, a potem samemu likwidować połączenia. Pamiętam autobus pks z reszla do olsztyna o 6:00 ze słowianskiej, pasował i tym do pracy w biskupcu na 7 i na 8 w olsztynie, ale zaczął podstawiać się o 5:45 busik na słowiańskiej potem jechał na dworzec i potem znów przed autobusem na słowiańskiej zgarnąć ludzi ile się da. Autobus zlikwidowali, a pózniej busik do Olsztyna tez, wyglada wojna miedzy przewoznikami ze szkoda dla mieszkanców.

poleś73 2019-07-15 08:14:06


8.

Poleś 73 dokładnie. A 5 min.przed godziną kursu to mało powiedziane... Maziec staje nawet 15-20 min.wcześniej np. kurs o 9 a już 8:40 jest na Słowiańskiej. Czeka ( już z pasażerami)na "dostarczenie" z dworca kolejnych podróżnych przez kolegę. Super oferta Mazca -busy Reszel-Biskupiec pozabierane - zostały 2 - ciekawe jak długo?, zero kursów w weekendy, w tygodniu ostatni o 16:10 z Kętrzyna, branie pasażerów ponad limit miejsc.... ,

mała 35 2019-07-17 22:45:40


9.

Jeżeli chodzi o podstawienie się przed godzina odrazu i dostarczanie pasażerów to dotyczy zarówno Mazca jak i Wojtexa... Czemu wojna między przewoźnikami odbija się na pasazerach?!

Nina 2019-07-18 19:40:12


10.

Nina. Co Pani opowiada? Nigdy Firmą Wojtex nie dostarczała nikomu pasażerów i nie praktykuje takich zachowań jak Maziec ...Więc troszkę faktów, a nie plotek.

Śmiechu warte 2019-07-19 18:16:44


11.

Wojtex to jedno wielkie bagno .

On 2019-07-20 13:12:53


12.

On? Bagno to.Twoi rodzice z LGBT odpowiedzieli po twoim narodzeniu na pytanie lekarza odbierajacego poród,co z tym czyms zrobić...hahahahah

Śmiechu warte 2019-07-20 20:44:43


13.

On? Bagno to.Twoi rodzice z LGBT odpowiedzieli po twoim narodzeniu na pytanie lekarza odbierajacego poród,co z tym czyms zrobić...hahahahah

Śmiechu warte 2019-07-20 20:45:36


14.

On? Bagno to.Twoi rodzice z LGBT odpowiedzieli po twoim narodzeniu na pytanie lekarza odbierajacego poród,co z tym czyms zrobić...hahahahah

Śmiechu warte 2019-07-20 20:45:46


15.

Pewnie pracujesz w tej firmie dlatego w twojej wypowiedzi nie widać kultury .

Baska 2019-07-21 14:33:17


16.

Pewnie jeździsz tyko z mazcem baska

Śmiechu warte 2019-07-21 19:33:36


17.

Pewnie jeździsz tyko z mazcem baska

Śmiechu warte 2019-07-21 19:33:45


18.

Jeżdżę ale swoim autem

Baska 2019-07-21 20:13:31


19.

To się nie wypowiadaj na temat ,którego nie rozumiesz i nie znasz jak jest od początku i kto zaczął ten cyrk. Bo się tylko osmieszasz.

Śmiechu warte 2019-07-21 20:15:26


20.

Chyba ,że jest w tobie więcej kultury niż w kierowcy ,któremu margines społeczny o inicjalach M.K naplul w twarz w pracy? Takie równo popierasz.? Jeżeli masz więcej kultury niż kierowcy z Wojtexa to zapraszamy na jeden dzień. Zmierzasz się z oszczerstwami z przeciwnej strony to zmienisz zdanie propagancie patologii. Jeżdżę zarówno jednym przewoźnikiem jak i drugim. Gdzieś mam ich spieranie sie. Ale jedno mi się nie podoba u Mazca. Nie ma jednego dnia by nie pieprzyli o tym jacy to chłopcy z Wojtexa, są. I to na głos w środku.busa?w śród ludzi?? W Wojtexie przynajmniej mordy zamkną i jadą nie obgaduja. Więc Baska, przestań wypisywać głupoty bo wogole nie wiesz O co chodzi. Jezdzis swoim to nie wpieprzaj nosa gdzie nie trzeba.

Śmiechu warte 2019-07-21 20:26:21


21.

Śmiechu warte . Jesteś pewny / pewna że nie jestem w temacie ? A może stałam i widziałam ? Nie wiem dokładnie kto to jest M.K bo nie jedna osoba zaczyna imię / nazwisko na M lub K . Ja nie napisałam że popieram patologie jeżeli osoba M.K naplula komuś w twarz to poprostu założyć sprawę jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie . Nie popieram agresji i sporów kierowców ,ludzie patrzą aby spokojnie dojechać do danej miejscowości ale doszły mnie sluchy że Pan z wojtexa "uszkodził" jeżeli można to tak nazwać pasażerke . Sporadycznie również zdąży mi się pojechać busem bo to że mam auto nie świadczy o tym że zawsze muszę nim jeździć . Reszel to na prawdę miasto ludzi pełnych nienawiści , zawsze coś gdzieś się dzieje . Być może kobieta o której wspominacie wiele zawiniła a jeżeli zawiniła a jest osoba uczciwa to się przyzna do błędu jeżeli jest nie uczciwa to będzie robić wszystko aby było na jej korzyść , ciężko jest powiedzieć co kolwiek na temat kobiety M.K jeżeli nie wiadomo Któż to jest . A osoby komentujące nie powinny tak się denerwować , spokojnie ja nie obstaje za nikim .sprawa niech się zajmie policja ewentualnie sąd jeśli jest taka potrzeba .

Baska 2019-07-23 11:11:28


22.

Tak jestem pewny ,że nie jesteś w temacie bo ja jestem nic nie widziałaś ,a znawca udajesz ,że pożal się Boże . I za przeproszeniem nie masz pojęcia co wypisujesz . A jak mądra taka jest sz.Pani to ja wejdę do pani samochodu ,opluje i nasram do środka i pogadamy wtedy...Nie odpisuje Pani nawet bo ośmiesza się pani broniąc takiego degenerata i kryminalistke jakim jest ta nieszczęsna dama Reszla. Nieszczęsna bo akurat znam tego gościa co mu zrobiła to. I z całego serca jej wspolczuje. I zycze powodzenia. Bo bedzie jej potrzebne.

Śmiechu warte 2019-07-30 10:16:48


23.

Tak jestem pewny ,że nie jesteś w temacie bo ja jestem nic nie widziałaś ,a znawca udajesz ,że pożal się Boże . I za przeproszeniem nie masz pojęcia co wypisujesz . A jak mądra taka jest sz.Pani to ja wejdę do pani samochodu ,opluje i nasram do środka i pogadamy wtedy...Nie odpisuje Pani nawet bo ośmiesza się pani broniąc takiego degenerata i kryminalistke jakim jest ta nieszczęsna dama Reszla. Nieszczęsna bo akurat znam tego gościa co mu zrobiła to. I z całego serca jej wspolczuje. I zycze powodzenia. Bo bedzie jej potrzebne.

Śmiechu warte 2019-07-30 10:16:59


24.

Tak jestem pewny ,że nie jesteś w temacie bo ja jestem nic nie widziałaś ,a znawca udajesz ,że pożal się Boże . I za przeproszeniem nie masz pojęcia co wypisujesz . A jak mądra taka jest sz.Pani to ja wejdę do pani samochodu ,opluje i nasram do środka i pogadamy wtedy...Nie odpisuje Pani nawet bo ośmiesza się pani broniąc takiego degenerata i kryminalistke jakim jest ta nieszczęsna dama Reszla. Nieszczęsna bo akurat znam tego gościa co mu zrobiła to. I z całego serca jej wspolczuje. I zycze powodzenia. Bo bedzie jej potrzebne.

Śmiechu warte 2019-07-30 10:17:50


25.

Akurat jestem neutralna , nie staje bo żadnej stronie .

Baska 2019-07-30 11:45:35


26.

Weź tepaku przeczytaj wcześniej co opisywalas

Śmiechu warte 2019-08-12 12:16:47


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble