wróć do tematów forum

1.

Nic nie zrozumiałam. Może lepiej zamiast startować lepiej wziąć słownik ?

Enedue 2018-08-21 10:01:14


2.

Wybierz mnie a bedze mnia lepiej

Mieszaniec 2018-08-21 21:40:46


3.

A ludzie głupi i cieszą się bo kiełbasa za darmo więc pewnie super burmistrzem będzie.

- 2018-08-22 15:39:52


4.

Jak tu nawet nie ma na kogo głosować. Kapliczek na drodze do Świętej Lipki nie potrafią nawet odremontować, które zaraz się rozlecą.

Ncifnoem 2018-08-22 16:34:52


5.

Dlaczego do tej pory nie było tego pana widać jasne że za dwa miesiące wybory więc pan Michał postanowił robić ludziom wodę z mózgu. Miejmy nadzieję że nie dadzą się nabrać na te spotkania z wyboracami pod publiczke!

Ona 2018-08-23 13:56:24


6.

Najgorsze, ze ludzie są naiwni i pójdą głosować bo najedzą się za darmo kiełbasy, usłyszą obietnice o Dniach Reszla w parku jakby to było najważniejsze w Tym miasteczku. Marnie to widzę

- 2018-08-23 21:16:35


7.

Tylko na kogo tu głosować, jak nie na młodą krew? Jak na razie od wielu lat burmistrzowie się nie sprawdzają, jak już cokolwiek robią, to przed wyborami. Gdzie jest obiecana w kampaniach od 15 lat ścieżka rowerowa do św. Lipki, gdzie jeziorko w Klewnie? Że o walce o drogę Reszel - Biskupiec, która by wyremontowana mogła problemy z malejąca liczbą mieszkańców naprawić, nie wspomnę... Trzeba zmieniać burmistrzów i próbować aż do skutku, aż się trafi taki, co coś wreszcie zacznie działać. Czy to będzie P. Krasiński? Nie wiem, ale warto próbować.

Kogutakoguta 2018-08-24 00:58:15


8.

Weźmy tylko pod uwagę że chcieć to nie zawsze móc bo pierwszorzędną rolę grają tu pieniądze. Nie jest tak prosto uzyskać środki na budowę ścieżek czy naprawę dróg. Ja np się cieszę że w końcu coś się dzieje z parkiem i nie obchodzi mnie to czy miesiąc przed wyborami czy rok. A jeśli chodzi o jeziorko w Klewnie to nigdy w to nie uwierzę, że któryś burmistrz zrealizuje ten plan. Bądźmy realistami.

- 2018-08-24 06:22:02


9.

Pan Michał to człowiek, któremu stanowisko przedstawiciela Reszla należy się najbardziej. Jest młody, ma świetne pomysły, które przede wszystkim są realne. Liczę, że coś się zmieni. Mam nadzieję również,że faktycznie przyczyni się do rozwoju miasta pod względem turystyki, małych sklepów, może przywrócenia szpitala? To człowiek z dużą wiedzą, mający rodzinę a co za tym idzie rozumiejący potrzeby młodych małżeństw i dzieci w naszym miescie. Dajmy szansę dla młodej osoby. Cieszę się, że mogę iść głosować z pełnym przekonaniem i wiarą, że to nie są puste słowa. Pierwszy raz będę szła do urny wyborczej bo chcę a nie bo powinnam. Ja i wszyscy młodzi ludzie, moja cała rodzina jestesmy za Panem Michałem ! Nowa energia dla Reszla.

Reszelanka 2018-08-26 21:12:40


10.

Pan Michał świetna kampania wyborcza! Zrobić festyny w wioskach dookoła Reszla i przekonać ludzi do głosowania kiełbasą i watą cukrową. Jeśli to mają być te wspaniałe pomysły nowego burmistrza to HA HA HA

- 2018-08-27 06:22:23


11.

Ktokolwiek wyborów nie wygra, będzie jechać na rozpędzonym wagoniku. Dopóki lokomotywa ma paliwo (inwestycje, które będą się realizować w następnym roku chociażby, a rozpoczęte przez obecną władzę), dopóty ktokolwiek będzie władać miastem będzie szczycić się, że coś się dzieje. I nikt ze społeczeństwa nie przyzna, że w ostatnich latach coś się działo, coś się zrobiło, raczej wytkacie to, czego nie dało się zrealizować z różnych powodów. Najczęściej są to nie tylko pieniądze, ale procedury, które trwają długo, a często są niemożliwe do przejścia, bo po drodze piętrzą się formalne problemy. Dużo jest takich rzeczy, ale nasze społeczeństwo umie tylko wychwalać to, co miłe dla ich uszu (obiecanki przedwyborcze kogokolwiek). I tak, pójdą za tym kandydatem, bo trafił w ich punkt widzenia, już widzą raj, jaki im zbuduje. Wszystko zweryfikują możliwości, realia, przepisy i u niektórych - jednak brak doświadczenia. Bo to, że ktoś zajmuje się czymś kilka lat, nie oznacza, że ma wystarczające doświadczenie i wiedzę. Na górze łatwiej się siedzi, bo na dole ma się sztab ludzi, którzy wiedzą co i jak. Poczekamy, zobaczymy.

wera 2018-08-27 09:48:06


12.

Kogutakoguta, żeby wiedzieć co ze ścieżką rowerową do Św. Lipki to trzeba się zainteresować, zapytać, poszukać informacji. Przejęcie gruntów pod ścieżkę trwało trzy lata od momentu złożenia wniosków i zakończyło się pomyślnie więc prawdopodobnie ścieżki się doczekamy.

- 2018-08-27 11:22:31


13.

Chyba 15 lat. Pamiętam "za gówniarza" jeszcze, jak ta obietnica napędzała wyborców ;)

Kogutakoguta 2018-08-28 01:07:54


14.

pan michal trzy tygodnie temu wzial slub wiec nie pisz ze ma takie wartosci rodzinne PSL PARODIA

dobry 2018-08-28 19:33:14


15.

Chleb i igrzyska... i tak co cztery lata.

no-one 2018-09-02 20:11:32


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble
Zobacz również Reszel Ogłoszenia Wizytówki Ulotki Mąka Chlebowa Święta Lipka