wróć do tematów forum

Wygląd strony

Komentarz

Kotlet 07-11-2014 godz 21:51

Zastanawiam się ile jeszcze banerów można utknąć na stronie głównej. Krzysztofie - nie idzcie tą drogą bo efekt jest dramatyczny

1.

Możesz mieć także pretensje do właścicieli sklepów, którzy w swoich witrynach utykają plakaty wyborcze. Do gazet, radia i telewizji, że zamieszczają reklamy. Ale czego się nie robi dla zadowolenia czytelników. Proszę opłać już tylko za utrzymanie serwera i wszystkie banery zdejmiemy. Pozdrawiam.

SpecNET 2014-11-08 17:02:27


2.

Pieniądze na utrzymanie strony to jedno (rozumiem) ale rozpierducha na głównej taka jak teraz to wieś i cepelia. Doczekaliśmy dnia, w którym Reszel ma bardziej dziadowską wizytówkę niż Bisztynek, Korsze czy inne Sorkwity

kasamisiu 2014-11-10 07:15:45


3.

Przecież od promocji miasta nie jest osoba fizyczna, tylko Urząd Gminy. To urząd Gminy w osobach burmistrzów i pracownika działu promocji wyrzekli się tej strony skazując ją na bankructwo.

SpecNET 2014-11-10 10:54:31


4.

To czysta ekonomia. Urząd, mając na etacie informatyka (w ramach comiesięcznej pensji, którą i tak dostaje) zlecił mu stworzenie strony internetowej, właśnie po to żeby nie płacić DODATKOWO za stronę osobie z zewnątrz. Zwykła oszczędność a nie wyrzekanie się kogoś. A swoją drogą mi te reklamy nie przeszkadzają. Wolę tu jak na płotach, ścianach, w oknach itd.

Jaaaa 2014-11-10 12:40:36


5.

Jak również czystą ekonomią jest zamieszczanie banerów.

SpecNET 2014-11-10 14:02:17


6.

Krzysiu - odpowiadasz na posta, którego sam usunąłeś? Może jak stres wybór z ustąpi spojrzysz na to spokojniejszym okiem

okomaroko 2014-11-10 17:02:01


7.

Oczywiście Panie adminie. Dlatego właśnie jestem ZA tymi banerami na stronie. Mam nadzieję, że dzięki nim strona nadal będzie istniała i nie będzie musiał Pan do niej dokładać. Lubię Pańską stronę, ale też rozumiem UG, że stworzyli własną stronę.

Jaaaa 2014-11-10 17:19:45


8.

Słuszna uwaga "okomaroko" - tak to wygląda. Twój post, na który udzieliłem odpowiedzi został zatrzymany przez filtr (co widać przy udzielaniu odpowiedzi), gdyż zawiera wyrażenie podejrzane o wulgaryzm (taki algorytm). Ale czego się nie robi dla ... :)

SpecNET 2014-11-10 17:58:05


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble