wróć do tematów forum

Złe samopoczucie po piwie "żubr" z alkoholi świata

Komentarz

Reszelreszelreszel 23-10-2022 godz 00:08

Witam, czy ktoś jeszcze źle się czuł po piwie "żubr" z alkoholi świata w Reszlu ? U nas 4 osoby, dorosłe, wprawę w piciu jakaś już mają po 3-4 piwach żubr umierały cały następny dzień.

1.

U nas było to samo.... Po trzech piwach żubr ból głowy taki, jak po dużej ilości wódki, no a o tym co się działo w jelitach to nie wspomnę...może jakaś zła partia się trafila, bo to aż niemożliwe żeby cały dzień czuć się źle po trzech piwach...

Zaniepokojony 2022-10-23 09:04:55


2.

Organizm już nie toleruje alkoholu i broni się sam przed tym, lepiej przestać pić

Daniel 2022-10-23 19:45:35


3.

Żubr to nie piwo. To nawet nie stało obok piwa. Strach pić.

lol 2022-10-25 10:37:07


4.

Ten sklep to wg jedna wielka melina a pracownicy brak słów

2022-10-25 12:56:20


5.

Co do sklepu nie mam nic do pracownic również. A skoro komuś dany sklep jak i pracownicy nie odpowiadają to jest proste rozwiązanie można zmienić na inny bo jest ich dużo w Reszlu. A nie opisywać na forum i czepiać się pracowników. Mi jak sklep lub pracownicy danego sklepu nie odpowiadają to poprostu tam nie chodzę

2022-10-26 12:32:53


6.

Po 1 sa opryskliwe po 2 robia ze sklepu meline po 3 klną jak szewc po 4 oteieraja o ktorej chca po 5 zazwyczaj mozna uslyszec ( nie mam jak wydac , karta sie u nas nie zaplaci bo terminal nie dziala albo bez 20 gr bo nie mamy ! Zeby szefostwo widzialo co tam sie wyprawia .... Kur****"

2022-10-26 18:19:07


7.

Kiedy bym nie zaszła Panie zawsze mile, zawsze mam wydane co do grosza, kartą płacę i nie zauważyłam żeby z sklepu robili melinę więc nie rozumiem komentarza. Przypinamy że tam pracują ludzie nie roboty. A czy Pan/Pani zawsze chodzi uśmiechnięta/ty??? Jak klient jest w porządku to i ekspedientki też. Serio gówno burza o 20 gr? Bez przesady. Proponuję zmienić sklep i nie oczerniać ekspedientek i wymyślać plotki niczym nie poparte o robieniu jakiejś meliny. Bo ja nigdy nic takiego nie zauważyłam. I zapewne szefostwo też nie.

2022-10-26 20:57:30


8.

I jak zazwyczaj można usłyszeć że nie wydadzą albo kartą się nie zapłaci to wnioskuje że nie jeden raz to było to skoro są takie opryskliwe i w ogóle wszystko się komuś nie podoba to po cholerę t chodzi? Skoro tak źle to proszę zmienić sklep sami chodzą a później robią gówno burze z byle czego i wymyślają niestworzone rzeczy na temat sklepu i Pań pracujących tam. Wstyd. Bezczelność nie zna granic oczywiście ze strony osoby piszącej wcześniejszy komentarz

2022-10-26 21:04:04


9.

Jedno mnie zastanawia.... ludzie którzy to pisza to z tego co wiadomo jak zwykle ci sami co ciagle piszą komentarze na forum obojętnie jaki temat sie pojawi oni odpisuja mysle ze to ludzie mało dowartosciowani i z dużą ilością kompleksow bo osoby pracujące zajmujace się domem majacy przyjaciol nie maja czasu a ni potrzeby wchodzić i każdy temat komentowac. A wlasnie ci co nic nie robią nie zhańbili się żadna praca wlasnie tu na forum wypisują. Ludzie ciężko pracują i nie czekaja aż mops da a wlsnie ci co zazwyczaj komentują i to zawsze negatywnie to żyją z mopsu i z nudów po 5 razy dziennie wchodzą na te forum tylko po to żeby kogoś upokorzyć kogoś obrazić dla mnie to nie pojęte. Skoro sklep sie nie podoba to nie ide ide do innego bo tak jest mi wygodniej ale nie obrażam ludzi bo mi to szczęścia w życiu nie da.....karma wraca

Kasiakasia 2022-10-26 23:11:25


10.

A jeszcze jedno pytanie... czy to wina jest tych pan które tam pracują ze system sie zawiesił ze nie da rady karta zaplacic???? One same chodzą jak na bombie bo misza zapisywać towar sprzedany na kartce dziewczyny pracują na systemie i same sa wsciekle ze sie zawiesił ze nie dziala i pisza na kartce co sprzedaly potem nabijają jak ich ten jakiś program zadziała wiec mysle ze co jak co ale problem płatności kartą to nie jest wymyslem tych pan tylko tym ze im ich program do obsługi klienta nie działa czasem lepiej spytać czemu nie da rady niż odrazu oceniać....

Kasiakasia 2022-10-27 01:07:31


11.

Odrazu widac ze pracownice pisza sobie pozytywne komentarze . ja tez mam zle zdanie o tym sklepie

2022-10-27 07:39:40


12.

Serio was tak boli że ktoś w sklepie żyje po swojemu. Ja p... Jak gdzieś mi nie podoba to tam nie chodzę

MatkoKochana 2022-10-27 17:57:46


13.

Na pewno Kris lepszy od nabuszonych pan w alkoholach Świata

ja 2022-10-27 20:21:10


14.

Ludzie czy wy naprawdę nie macie gorszych zmartwien? Niechcesz chodzić tam idz gdzie indziej i po problemie. Narzekacie na polo na biedre na pelcowizne na wszystkie sklepy ale na forum odwagę macie tylko napisac o alkoholach. A może by tak napisac szczerze co myślicie o innych sklepach bo temat alkoholi robi się juz nudny

Kasiakasia 2022-10-28 00:20:42


15.

Bo pić to trzeba umieć.

Ramzes10 2022-10-29 19:29:45


16.

Przecież to nawet nie stało obok prawdziwego piwa. Jak można pić to świństwo? Fuj!

Roessel 2022-11-02 17:46:00


18.

Ludzie czy naprawdę wy nie macie swoich problemów i spraw? Zajmijcie się dziećmi i domem. Co dziewczyny z as mogą zrobić z tym ze partia piwa ktora przyjechała w dostawie jest felerna i nie smakuje ... przeciez to nie one to produkują one tylko to sprzedają a to ze po piwie zle ktos sie czuje to juz nie jest ich wina

Kasiakasia 2022-11-10 23:42:08


Komentarz

wróć do tematów forum

18 września 2024 roku odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie

W 2024 roku świętujemy już 13. edycję Narodowego Czytania, a tegoroczną lekturą jest "Kordian" Juliusza Słowackiego.<

wiecej...

Reklama

 Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble