wróć do tematów forum

ZOSTAN W DOMU

Komentarz

Dobro kazdego z nas 31-03-2020 godz 12:17

TAK KOCHANI TO NIE PRIMA APRILIS STARAJMY SIĘ UNIKAĆ WYCHODZENIA Z DOMU NA ZAKUPY KILKA RAZY .STRAŻ MIEJSKA POWINA JEŹDZIĆ I NAGŁAŚNIAĆ NIE TYLKO W CENTRUM MIASTA.

1.

Ale poco oni maja sie naraźac

2020-03-31 12:58:40


2.

Drodzy obywatele Reszla zostańcie w domach nie wychodzcie ja wam to mówie Jarosław K bo kurła kto na wybory 10 pójdzie jak będzieta zmożone corwavirusem i jak ja prezydentem zostane kurła

ja 2020-03-31 14:16:12


3.

To ze zostaniesz w domu to nie robisz dla Jarosław. K kurła tylko sam dla siebie i swojego otoczenia. A co do wyborów to jesteś osobą myśląca i nikt nikogo nie zmusza byś poszed . Chyba ze nie zalezy na twoim zyciu.

Dobra rada 2020-03-31 16:39:53


4.

Coś trudno umieścić wiadomość.

... 2020-03-31 17:25:38


5.

Adminie, jesteś cudowny w stosowaniu cenzury.

... 2020-03-31 17:56:54


6.

Panie Burmistrzu Reszla dołącz Pan do tych włodarzy miast i gmin, który o zdrowie i bezpieczeństwo swoich obywateli, mieszkańców Reszla. Prezydenci dużych miast deklarują obywatelskie nieposłuszeństwo w wyborach 10 maja, ale i wójtowie małych miejscowości również mają cywilną odwagę godną szacunku i pochwały. Zyskać może Pan szacunek i poważanie naszej małej społeczności . Druga sprawa, to parcie na bycie przewodniczącym lub członkiem Komisji Wyborczej. Moja taka dygresja - najpierw Wy - członkowie tych gremiów, będziecie wyjmować z urn kartki n później Was będą wkładać do nich...

... 2020-03-31 17:58:22


7.

Czy wy nie widzicie że takie poczynanie władz ma jedno na celu mianowicie wybory 10 maja zapraszam na wypowiedz naszego prezydenta w sumie nie wiem kto jego ustami przemawia czy jesteście ślepi ze tochodzi o te wybory Kaczyński boi isę i swój kuper a policja i straż miejska jego psiarczyki musżą agitowac na jego kożyść bo inaczej odetnie im wypłaty

ja 2020-03-31 18:05:00


8.

Jak zawsze trole opozycji i inni mniej inteligentni chrzanią na temat wyborów by odgonić od głosowania ludzi .Celem ich jest przejęcie władzy by mogli dalej okradać nas Polaków.Nikogo nie zmuszamy do pójścia na wybory ale konsekwencją będzie zabranie wszelkich dodatków ,podwyższenie podatków i czerwona zaraza da nam tak popalić że będziemy pracować za kromkę chleba a migranci będą żyć na nasz koszt i to jest prawda więc zastanówmy się co chcą osiągnąć ci którzy nie chcą wyborów przeprowadzić?Tylko sfrustrowani zwolennicy PO i wszelkiej maści wywrotowcy czują swoją przegraną i liczą na strach obywateli przed głosowaniem na kandydata którego tak nienawidzą bo jest odpowiedni i nie musimy się go wstydzić ja głosuję na PrezydentaA.Dudę a wy pomyślnie co jest dobre a co złe dla was.

Halina 2020-04-02 11:40:21


9.

Kaźdy ma prawo na kogo chce agitacja zabroniona

2020-04-02 12:46:15


Komentarz

wróć do tematów forum

Wernisaż wystawy "Digital Painting" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu

19 września 2024 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej „Digital Painting”. Na wystawie zaprezentowane zostały prace uczennic Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble