wróć do tematów forum

ZUK

Komentarz

zirytowana 27-08-2011 godz 16:15

Czy tylko mnie to irytuje czy też może innych ? Dlaczego ZUK czyści chodniki tą swoją dużą i bardzo głośną maszyna o 4-5 nad ranem ? W dodatku w niedziele ? Mogliby trochę pomyśleć. Niedziela to dzień odpoczynku, są jeszcze inni którzy chcą spać o tej porze a nie słuchać jak gra jakaś maszyna. Chcą je czyścić - proszę ale zdecydowanie o póĽniejszej porze, chociażby 7-8. Tyle z mojej strony

1.

możesz zawsze zgłosić na policję zakłócanie ciszy nocnej która trwa do 6 rano

I tak nie znacie ;P 2011-08-28 13:48:32


2.

Gdybym to zgłosiła to zapewne wykręciliby się czymś typu : "Mają swoje przywileje/są do tego upoważnieni". Rozumiem, że to jest ich praca ale naprawdę bez przesady...

zirytowana 2011-08-28 17:07:27


3.

a co Ľle że sprzątają?proponuję tez pisać skargi na policjantów pielęgniarki i innych pracujących w niedzielę, bo przecież rano wychodzą do pracy, hałasują. no i te samochody, które rano jeżdżą to dopiero tragedia dla śpiących...ŻENADA

malinka 2011-08-28 20:28:19


4.

A jak co piątek,sobota młodzież robi sobie dzikie spędy przy fontanie, MOKU i Słoneczku,to też przeszkadza i jakoś władze nasze nie mogą sobie z tym poradzić.Udają ,że nie ma problemu.Cisza nocna zakłócana jest notorycznie.Może pora wziąć się za te zachowania.Bite szkło,picie piwa,przecież chyba mamy prawo w Polsce.Dlaczego nie jest przestrzegane. To co wyrabia się na imprezach masowych w Reszlu jest śmiechem.Mało tego picie na obiektach sportowych jest w Reszlu chyba normalne.Wstyd mi za takie władze,które nie potrafią tego ogarnąć. Wiele ludzi pijanych ,żadnej ochrony. Minęło lato, pora rozliczyć władze.

aaa 2011-08-28 22:31:23


5.

Do Malinka : nie mówię, że Ľle ale są godziny pracy i odpoczynku. A 4-5 nad ranem należy do ciszy nocnej. Być może mieszkam na końcu miasta lub na obrzeżach miasta i nic Ci nie przeszkadza ale nawet jeśli mieszkasz w mieście to gratuluję tak głębokiego snu :) Do aaa : młodzież to też problem. Cały czas jedna i ta sama śpiewka "Orlęta Orlęta" w kółko to samo ale policja ma to gdzieś a najchętniej zapewne pośpiewali by tak sami...

zirytowana 2011-08-28 23:50:28


6.

poprawiam : Być może mieszkasz*

zirytowana 2011-08-28 23:51:42


7.

ludzie o czym mowa cieszcie sie ze miasto jest sprzatane bo niestety ale sami je brudzimy nie wiem jak jest gdzie indzie ale w Reszlu kazdy sra tam gdzie stoi gdybysmy zwracali na to troche wiecej uwagi i pofatygowali sie zeby papier po lodzie do kosza wyrzucic to moze ZUK nie musialby w niedziele o 4-5 rano halasowac zeby wstydu nie bylo sezon turystyczny jeszcze trwa

pola-negri 2011-08-29 10:18:39


8.

Do malinki. Widać jaka jesteś mądra jak porównujesz pracę maszyny do ludzi, przecież to kilkadziesiąt decybeli różnicy... JA napisałabym skargę do samego zuku.

ona131721 2011-08-30 07:39:27


9.

ale zawiało wiochą...przeszkadza samochodzik sprzątający.rzeczywiście hrabiostwo na włościach.proponuję mieszkanie w dużym mieście, hm może w olsztynie.tam to dopiero będą eseje w opisywaniu hałasu

noproblem 2011-08-30 17:28:12


10.

JA mieszkam w Olsztynie. Jakoś w sobotę i niedzielę jest cicho i spokojnie

ona131721 2011-08-30 19:05:24


11.

pewnie już widzę jak mieszkasz w olsztynie. a poza tym jest coś jak przyzwyczajenie do hałasu.ja to muszę złożyć skargę na wrony, bo tak kraczą w niedzielę rano, a może na sąsiada bo o 5 rano się kąpie, albo może na drugiego bo jeĽdzi samochodem.

noproblem 2011-08-30 20:18:57


12.

Skargę to ty powinieneś zgłosić na lekarza od głowy bo ci nie pomaga

aaaaaa 2011-09-03 19:01:46


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble