wróć do tematów forum

1.

stara ubecka szkoła - kłamać bez mrugnięcia okiem

czerwony 2015-04-14 22:23:12


2.

Platforma Obywatelska i Gajowy Komorowski od ośmiu lat kręcąc lody mydlą oczy i kpią z durnego narodu. Jesteś więc klasycznym przykładem i typowym produktem tego UKŁADU, chociaż tylko w skali małego Reszla. Nie pytaj więc komu jeszcze. Odpowiedź jest jedna - wszystkim NAIWNYCH !!!

halina 2015-04-14 22:23:57


3.

Myślę, że czasy są takie że sprawy mieszkań załatwia deweloper. Co do tego ma burmistrz? nie wiem! Na stronie są oferty sprzedaży mieszkań, ja tak zrobiłem nawet nie wiedząc o tym, że Burmistrz ma dać mieszkanie za darmo! Chyba, że ze swojej pensji je kupi. Nie tak ma być, że ja zarabiając 1,8 tys. muszę kupić sobie mieszkanie i jeszcze człowiekowi, który tylko krzyczy, że chce za darmo od Burmistrza! Wina jest władz, że daje mieszkania za które tak de płacą marnie zarabiający i potem czynsz!

Czarny 2015-04-19 15:24:16


4.

Właśnie to jest wasze myślenie. Najlepiej wszystko za darmo dać. i tylko narzekać na MOPS i burmistrza. Rękawy zakasać i zarobić.

jerzy 2015-04-19 16:33:09


5.

takiego jak jerzy i jego myślenie to do worka i na śmietnik wyrzucić ,rękawy mogę zakasać ale zęby by ci wylecieli...

denek 2015-04-20 06:56:27


6.

Mam nadzieję Panie donek, że zrozumiałeś i rękawa zakasujesz do pracy. Cieszy mnie to bardzo i wielu podatników ze mną. Taka postawa jest pozytywna i godna naśladowania. Marlena bierz przykład z donka zacznij pomagać sobie, zakasz rękawa a może społeczeństwo Ci pomoże jeśli uzna, że warto.

Czarny 2015-04-20 08:19:14


7.

Zadaniem miasta jest tworzenie mieszkań socjalnnych. Wiec niech burmistrz zakasa rękaw nierób i weźmie sie do roboty a reszelscy przedsiębiorcy z miła chęcią postawią.

lili 2015-04-21 10:42:43


8.

Mam nadzieję, że powstaną w Kociborzu czy gdzieś tam. Gmina to gmina.

palto 2015-04-21 13:34:07


9.

Jakie to fajne patologiczne nieroby wzywają Burmistrza aby za nasze pieniądze budował im mieszkania, płacił za nich czynsz i dawał kasę na drobne wydatki. Może jeszcze chodził śpiewać kołysanki do snu? Takie rozdawnictwo tylko tworzy patologię przykładem tego jest lili. Takie mieszkanie powinno się odpracowywać przy sprzątaniu miasta czy innych pracach użyteczności publicznej.

Czarny 2015-04-21 17:42:43


10.

Za komuny jazzy dostal od pañstwa mieszkanie. Wymondrzasz sie a Sam takie dostales

lili 2015-04-21 19:55:35


11.

Zadaniem miasta jest tworzenie mieszkań, ale burmistrz i tak nie zatrudni lokalnych przedsiębiorców, bo zazwyczaj wszystko zleca obcym.

czerwony 2015-04-21 22:23:24


12.

Bzdura! Nie jest zadaniem gminy "tworzenie mieszkań". Każdy niech sobie sam "stworzy" swoje mieszkanie, za własne pieniądze, a nie za pieniądze podatników. Zadaniem gminy może być co najwyżej budowanie (lub adaptacja) mieszkań socjalnych, czyli takich o obniżonym standardzie, ale nie normalnych, pełnowartościowych mieszkań.

maja 2015-04-22 02:05:09


13.

ogarnijcie sie ... autorka postu pisze otwarcie o klamstwie jakie doswiadczaja poszkodowani ieszkancy naszej giny ...nie chodzi o rodzine patologiczna czy rez jakis kloszardow a o zwykla rodzine ktore wwyniku glupoty sasiada stracila dach nad glowa i tula sie po stancjach bo gmina nie moze zapewnic mieszkania w standarcie jakis tsracili nie mowiac o tym zeby zaproponowali cokolwiek godnego... smiech zeby zwodic ludzi bedacych praktycznie bez adresu zameldowania i tlumaczyc sie ze wspolnota na ul Reymonta nie wyraza zgody na przrobke lokalu po bylym oddziale gminy... ludzie Ci od 2 lat placa nie za swoje ieszkanie ani nie na swoje.. nie stac ich na kupno a poza tym skoro starcili gminne mieszkanie za ktore regularnie placili gmina powinna i jest zobowiazana dac im mieszkanie zastepcze lub stale o podobnym standarcie co jest zapisem uchwaly i prawa mieszkaniowego

rico 2015-04-27 06:51:17


14.

niepłacenie za mieszkanie i bieda nie jest winą ludzi tylko państwa i rządu czego skutkiem jest też upadek rodzin i nędza .Ludzi bym tu nie osądzał że taki i taki, bo nie ma pracy

znak 2015-04-28 08:20:09


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowe tablice do wyliczania emerytur

GUS opublikował nową tablicę trwania życia na podstawie danych o śmiertelności za 2023 r. W ubiegłym roku odnotowano 408 tys. zgonów, czyli mniej o 39 tys. niż w 2022 r. - Można powiedzieć, że pod względem liczby zgonów dopiero teraz ostatecznie wyszliśmy z pandemii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble
Zobacz również Reszel Ogłoszenia Wizytówki Ulotki Mąka Chlebowa Święta Lipka