wróć do tematów forum

Zakała Reszla

Komentarz

marek 01-03-2011 godz 09:47

Na stronie Reszla jest dzisiaj wypowiedĽ,że na właścicielu hotelowej ciążą spore należności na rzecz gminy.Mam pytanie,cz w związku z tym właściciel jest wpisany do rejestru dłużników.

1.

Ten tekst o hotelowej, to jakaś farsa. W obietnicach przedwyborczych obecny burmistrz deklarował rozwiązanie problemu hotelowej twierdząc nawet, że wie jak to zrobić. Teraz sprawa go przerasta i jak to ujęto w tekście: "sytuacja spędza sen z powiek". Dlaczego autor boi się ujawnić? Czy wstydzi się czegoś?

paluch 2011-03-01 10:40:03


2.

i co jeszcze???

oko 2011-03-01 13:34:31


3.

Na dzień dzisiejszy sprawa jest nie do ruszenia w żaden mozliwy sposób. I o tym obecny Pan burmistrz dobrze wiedział przed wyborami. Ale to był chwyt na wyborców.

ole 2011-03-01 19:42:11


4.

Mało tego, że ponosimy jako mieszkańcy koszta (zamknięta ulica,obraz nędzy i rozpaczy hańbiący nasze miasto) to nikt nie mówi na temat kolejnej posesji utrzymywanej z naszych pieniędzy. Może to będzie coś nowego dla p. Burmistrza a mianowicie od wielu lat miasto płaci za dbanie o skwer przy ul. Jagiełły i Spichrzowej zwany przez młodzież "okrąglak" lub za pelcowizną. Przecież ten teren wykupił warszawiak kolejny cwaniak. Szlag mnie trafia jak patrz ę na tą hotelową, ten skwer albo skwer przy ul. Krótkiej i Reymonta należący do jakiejś damulki z Bartoszyc czy skąś tam. Nie wiem jaki interes mieli włodarze co te grunta sprzedali ale na pewno nie pofatygowali się aby konkretnie sprawdzić możliwości finansowe tych osób. Jestem ciekawy co powiedziałby na to prokurator. Poprzedni burmistrzowie nie sprzedali np. terenu okrąglaka naszym kupcom a wiem, że zgłosili chęć kupna. Czy nie jest to podejrzane i zastanawiające? Co do hotelowej to faktycznie na spotkaniu w Łężanach kandydat na burmistrza p. Janiszewski mówił o kilku koncepcjach rozwiązania problemu. W GR podał jedna która nie wypaliła a co z pozostałymi? Nie wiem czy chwalić czy ganić Burmistrza za zakup nowego wozu dla Straży Miejskiej. Wiem z wypowiedzi urzędników Gminy, że szukają oszczędności bo brakuje ok. 1mln. zł. w tym celu reorganizują spółki. Jak to si e ma na obecna chwilę gdy jest do załatania wyrwa w budżecie.

reszelak 2011-03-02 15:55:01


5.

dla zainteresowanych http://reszel.nieruchomosci-online.pl/lokal-uslugowy,do-remontu/2479865.html

Dragon 2011-03-12 16:55:27


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble