wróć do tematów forum

Zapraszanie wyjątkowych ludzi na zamek

Komentarz

organizatorkaiventre 15-07-2020 godz 13:38

Cześć wpadłam na pomysł, żeby zorganizować cykl spotkań z największymi autorytetami z różnych dziedzin, trochę rozkręciłoby to nasze miasto, pobudziło młodzież, ściągneło TV, : Lista top, do których wysłałam wstępne zaproszenie: 1. Profesor Donald Tusk, 2. Jerzy Offsiak 3. Profesor Bornisław Komorowski 4. Tomasz Lis 5. Krystyna Janda, 6. Patryk Vega, 7. Profesor Lech Wałęsa 8. Profesor Adam Michnik 9. Maciej i Jerzy Sthur 10. Kazik Wejście na spotkanie ok 30zł, w tym napój i przekąska, możliwość zadawania pytań. Miejsce- jeszcze uzgadniamy jest kilka wariantów. Jeśli to załapie to będą kolejni. Niedługo drukniemy plakaty i będzie można zamawiać bilety. Możecie proponować do kogo jeszcze wysłać.

1.

Do swoich rodzicow dzieciaku,by cie ktos nauczyl poprawnie pisac :-)

2020-07-15 15:55:27


2.

Kononowicz Jeszcze

Gvy 2020-07-15 20:11:04


3.

Źle jest z Reszlem gdy autorytetem jest osoba która doprowadziła takie miejscowości jak nasze do biedy i ucieczki za chlebem ludzi .Brak myślenia doprowadza do symptomu sztokholmskiego i ty jesteś tego przykładem a po drugie wnuk komucha zostaje komuchem aż do 7 pokolenia.

Halina 2020-07-16 08:26:12


4.

O, Hela! i, Hela! Twoje ciało mnie onieśmiela Twoje ciało przysłania mnie cały świat Od morza aż do Tatr! Z dedykacja dla Haliny (z wasem) :D

2020-07-16 10:04:34


5.

do organizatorki: a może tak skoczysz do biblioteki, rozejrzysz po pólkach i przeczytasz coś co rozjaśni ci trochę w głowie zanim zaczniesz zadawać te pytania, A tak w temacie, to Tusk i cała reszta tych idiotów którym ponadawałaś tytuły profesorskie, już przebiera nogami i ustawia się w kolejkę byle tylko przyjechać do Reszla i spotkać się z reszelskim herosami intelektu....

halina 2020-07-16 16:10:38


6.

Ty też profesor dam Ci 30zł i już tu nie pisz

katolik 2020-07-16 18:24:25


7.

Halino, i tak wiemy, że najchętniej przywitałabyś Jarosława Polskęzbawa, niezłomnego ministra Zero, aparatczyka Piotrowicza i naszego starego-nowego prezydenta, ksywa "Pelikan".

Żanet Kaleta 2020-07-16 22:04:15


8.

Halina - przecież to ironia. Cały komentarz jest napisany w tym tonie.

ToJa 2020-07-16 22:57:00


9.

Szkoda, że społeczeństwo w Reszelu nie jest jeszcze przygotowane na spotkania kulturalne. W wielu miastach są takie spotkania i cieszą sie dużym zainteresowaniem, dostałem na email już sporo zapytań. Osoby sceptycznie nastawione zapraszam, żeby zobaczyć gości na własne oczy. Jeśli chodzi o profesora Tuska być może dojdzie do takiego spotkania, jest to bardzo inteligentny, oczytany i przystojny mężczyzna. Widziałam spotkania gdzie było dużo kobiet i bardzo fajnie to wychodziło. Panowie nie bądzcie zazdrośni ;)

PoborcaPodatkowyKętr 2020-07-17 10:05:31


10.

Czy chodzi ci o tego Tuska co haratał w gałę i dostał nagrodę Nobla i trzy oskary ?

halina 2020-07-17 12:15:25


11.

Halina ale że o co chodzi? Biednego masz tego chłopa,ostatnio smutny mówił że Ty non stop na jego utrzymaniu :/ Zamiast się nudzić na forum,byś skoczyła dorobić gdzieś, nawet i na zbieraniu truskawek.

Zbyszek 2020-07-17 14:27:57


12.

Biedny ten ciemny lud gdy Tuska mianuje profesorem gdy chłopi a ledwie podstawòwkę skończył chyba że profesora kupił jak Sikorski Radek za 10 funtów Oxford a za granicą czyścił kominy.Durne i ułomne te wywody moczymordy

Halina 2020-07-17 20:31:09


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble