wróć do tematów forum

lumpeksy, peweksy

Komentarz

zocha 20-11-2014 godz 15:02

Mamy ponownego Burmistrza, który miejmy nadzieję zajmie się w końcu płacami swoich podwładnych na tyle żeby Ci właśnie nie musieli ubierać się w tz.LUMPEKSACH. Dotyczy to szczególnie naszej Reszelskiej inteligencji szkolnej ,która biegiem po skończonych lekcjach goni po "szmaty" bo była dostawa to tu,to tam. Jeszcze klika lat temu nie do pomyślenia było żeby urzędnicy państwowi lub nauczyciele opkupiali się w takich właśnie miejscach.Przecież były to sklepy dla ludzi ze slamsów. Pamiętam jak jedna z pań tak właśnie powiedziała do mojej córki dla której kupowałam i kupuję ubrania w szmateksach i wcale się tego nie wstydzę. Wczoraj po raz kolejny usłyszałam pani Tereso pani znowu tu? Tak znowu tu. Nie ma pracy i nie ma pieniędzy na nowe ubrania. Ale żeby oprócz hołoty kupowali i urzędnicy i nauczycielki ??? Wstyd Władzo .Wstyd.

1.

Moze zajmie sie dyscyplina. Pala pod ratuszem i robia zakupy w godzinach pracy.

reszelak 2014-11-20 18:29:14


2.

wstyd to takie głupoty pisać.każdy ubiera się gdzie chce i za ile.to jego sprawa

lumpiara 2014-11-20 22:14:59


3.

Wolę dobre gatunkowo ciuchy z lumpeksu niż drogą chińszczyznę z naszych reszelskich "salonów " mody .W lumpeksie można znaleĽć prawdziwe perełki za rozsądną cenę .Inteligencja też może się tam ubierać .To nie jest zabronione .

RESZELANKA 2014-11-21 09:44:47


4.

POCHODZĘ Z RESZLA , ALE OD TRZYDZIESTU LAT MIESZKAM W SŁUPSKU. TAK TO PRAWDA BĘDˇC W RESZLU KILKA KROTNIE WIDZIAŁEM PANA BURMISTRZA PALˇCEGO PAPIEROSY, PRZED RETUSZEM OD STRONY ,,PELCOWIZNY,,. NIE ZWRÓCIŁBYM UWAGI NA TEN FAKT, ALE KILKAKROTNIE PRZECHODZIŁEM TEGO DNIA , I DNIA NASTĘPNEGO , ZA KAŻDYM RAZEM SPOTKAŁEM PANA BURMISTRZA NA PAPIEROSKU. .PAN BURMISTRZ ZAMIAST PRACOWAĆ WIĘKSZO¦Ć CZASU ODDAJE SIĘ NAMIĘTNEMU NAŁOGOWI PALENIA PAPIEROSÓW. NO KAŻDY MA SWOJE SŁABO¦CI , ALE DLACZEGO PODATNICY Z RESZLA MAJˇ PŁACIĆ ZA CZAS PANA BURMISTRZA SPĘDZAJˇCEGO DO¦Ć DUŻO CZASU NA PALENIU.

11bodzio37@wp.pl 2014-11-21 14:36:19


5.

To chyba nie był pan burmistrz...

RESZELANKA 2014-11-21 17:10:59


6.

to był chyba Pan od promocji miasta.

fiona 2014-11-21 21:52:22


7.

bo pewnie ty 11bodzio37 ty sam nie palisz i przez to chorujesz jak widzisz kto pali,co z tego jak widzę że ktoś kto nie pali i nic nie robi bo siedzi kawę pije gra sobie na komputerze zamiast pracować a takich jest dużo oszukańców obiboków i gorzej szkodzą zamiast ten który wyszedł zapalić ,pal i ty zdrowszy na mózg będziesz...

dżylingi 2014-11-22 08:26:02


8.

Tyle razy był już podnoszony problem palenia przed ratuszem ,że burmistrz powinien otworzyć palarnię dla pracowników wewnątrz obiektu .To nie jest szkoła czy szpital i palarnia może być .Nie byłoby tej nagonki na pana z promocji ,czy innych .Mnie to akurat nie przeszkadza ale są ludzie ,którzy zazdroszczą innym stanowisk ,czy choćby pracy w urzędzie i zawsze będą to wytykać .Ci palący pracownicy muszą czuć się niekomfortowo ,kiedy muszą wychodzić na zewnątrz .To przejaw dyskryminacji ,panie burmistrzu .

RESZELANKA 2014-11-22 16:31:40


9.

Zazdroszczą pracy w urzędzie, fakt. Bo każdy by chciał taką pracę mieć, nic nie robić a pieniądze brać - i to nie małe. Niestety takiego rodzaju stanowiska są w naszym kraju zarezerwowane wyłącznie dla znajomych.

lustrator 2014-11-22 19:23:02


10.

bodzio siedĽ w tym Słupsku i nie udzielaj się na tym forum jak masz pisać takie bzdury. Albo lepiej idĽ się doinformuj, zbadaj wzrok, puknij się w czoło i zastanów się czy warto w ogóle coś napisać bo z tego co mi wiadomo to nasz burmistrz nie pali papierosów. Mieszkam w Reszlu od urodzenia i niemalże codziennie kilka razy przechodzę obok ratusza i nigdy nie spotkałam tam palącego burmistrza.

- 2014-11-23 17:04:54


11.

Panie " Lustrator " narzuca mi się tylko jedno: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a co do tematu to nieĽle się uśmiałem, widać jakiś właściciel sklepu robi wywody ludziom "gdzie" mają się ubierać bo nie powiem "jak" ponieważ te ubrania wcale Ľle nie wyglądają a w takim razie zacytuje spot reklamowy dość popularny w swoim czacie : " Jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać"... Pozdrawiam

misio 2014-11-25 11:33:38


12.

jak na moje oko to między innymi te nauczycielki które ubierają sie w lumpkach maja gust-bo inne to kupują po to żeby pochwalić się że "w galerii w.mazurskiej" kupiła albo w "alfie" i nie ważne że wygląda jak świnia na zastrzyku ale ważne że zapłaciła ..set złotych i pochwaliła się koleżance

was 2014-12-02 17:35:57


13.

O rety czego im zazdrościć, takiej pracy i tych marnych zarobkòw, nigdy w życiu bym nie chciała tam pracować!!! Prada marzeń, hahaha

iza 2014-12-06 20:27:01


14.

O rety czego im zazdrościć, takiej pracy i tych marnych zarobkòw, nigdy w życiu bym nie chciała tam pracować!!! Prada marzeń, hahaha

izka 2014-12-06 20:27:49


Komentarz

wróć do tematów forum

Laboratoria Przyszłości – Sprawozdanie 3

W ramach zajęć z projektu “Laboratoria przyszłości” realizujemy zajęcia fotograficzne. Tym razem uczestnicy przygotowali fotoreportaż z warsztatów aktorskich 2024 r., realizowanych w naszej szkole.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble