........ 18-07-2013 godz 20:42
w okolicach pelcowizny w Reszlu około godziny 17 kręcił się piesek . Nazywa się Kuba .Maśc ma czarną .Końcówki łapek miał białe, pyszczek brązowy, uszy ochlapnięte , i końcówke ogona też białą . Ktokolwiek go widział proszę o kontakt telefoniczny ! 503-723-552
1.
Zaginął ...... chciał napisać chyba bo ja zrozumiałem, że już po tamtej stronie. Życzę powodzenia.
Bf88 2013-07-18 23:18:12
2.
piesek każdego dnia kręci się na ulicy Słowiańskiej
KOBIETA 2013-07-20 13:41:09

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama