wróć do tematów forum

Zima

Komentarz

Nic nie robicie 06-12-2013 godz 17:43

I jak zwykle nasze służby porządkowe nic w ogóle, kompletnie nic nie robią. Zima nagle nas zaskoczyła i zamiast zacząc od samego początku ruszyc sprzęt i odgarniac nasze drogi i chodniki to nic. Siedzą wszyscy w domu i grzeją tylko tyłki, zamiast sie ruszyc i zadbac o nasze małe skromne, ale piękne miasteczko. A oni tylko przed swoimi drzwiami zgarną i są zadowoleni, a na mieście niech się dzieje wola Boża. Dopiero jak komuś coś się stanie, stanie się tragedia czy wypadek wtedy zaczną działac, ale "może". A jeśli coś się komuś stanie to wymówkę jak zwykle będą mieli, po co wychodzic w taką pogodę po co jeĽdzic w taką pogodę. Ale nie rozumieją że ludzie musza życ jakoś. Zakupy robic, jeĽdzic do i z pracy. Najlepiej mi siedziec w domach ciepłych i nie przejmowac się niczym i nic nie robic tylko kase pchac w swoje portfele za nic nie robienie

1.

Nie lamentuj, bo lepiej jest jak leży śnieg, przynajmniej jest jakaś przyczepność buta do podłoża. A teraz ciągniczkiem ładnie wyślizgali, mogli chociaż piaskiem przy okazji sypnąć.

mieszkaniec 2013-12-06 21:24:44


2.

Nie wiem jak w Reszlu ale na drogach kętrzyńskich przetargi powygrywali na odśnieżanie dróg zaniżając mocno ceny a to może tylko oznaczać że trzeba będzie oszczędzać na paliwie, soli i piasku...

colo 2013-12-06 22:37:43


3.

Chamstwo, mi nawet na beret napadało i nikt się tym nie zają

anna 2013-12-07 09:20:13


4.

Zima jak co roku trzeba się przyzwyczaić. Widocznie nie potrafisz się przystosować do warunków zimowych i tylko narzekasz! To jest STRASZNE!

zima 2013-12-07 11:29:54


5.

Dokładnie-zamiast siedzieć na necie to za odśnieżanie się weĽ bo komputerem tego nie zrobisz. Dopiero pierwszy śnieg zdążył spaść a Ty już jęczysz przed kompem że tunelu Ci do domu nie wykopali. Ale temat za to jest na forum. Musisz jeszcze poruszyć temat za mocnego wiatru-no przecież ktoś chyba za to odpowiedzialny:-D i kolejny temat gotowy. Pozdrawiam.

xyz 2013-12-07 12:13:05


6.

Bo od tego są właśnie odpowiednie służby ,to ich praca ,dostają za to pieniądze z naszych podatków .Nie piszcie więc głupot o ruszaniu tyłka ,bo każdy powinien wiedziec jakie ma obowiązki.Napadało śniegu ,jest ślisko więc firma ,która wygrała przetarg ma odśnieżyc i posypac piaskiem ulice .Chyba za to jej płacę ja ,ty i pozostali mieszkańcy ,to żadna łaska .

miia 2013-12-07 20:33:29


7.

co wy wypisujecie? mmy sami odśniezać? moze tez sprzatac cały reszel? puknijcie sie w głowy ,płace podatki i ja zycze sobie zeby było odśniezone ,a jak ktos chetny to niech wezmie sie za łopate i wyrecza tych którzy biorą za to pieniadze

ameba 2013-12-10 19:58:08


8.

samo stopnieje

karpik 2013-12-10 20:22:19


9.

Nie narzekajcie na drogi...czy jest śnieg czy go nie ma to i tak dobrze sie jeĽdzi...jeśli ktoś nie potrafi prowadzić auta w zime to niech go odstawi do garażu i nie spamuje forum swoimi żalami...co do chodników macie racje,zaniedbują troszke...

PMP 2013-12-11 21:01:21


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble