wróć do tematów forum

Zmiany w Reszlu

Komentarz

luki234 30-04-2010 godz 18:27

Co byście chcieli zmienić w Reszlu??

1.

przede wszystkim panujący tu ustrój

2010-04-30 20:08:59


2.

A może wystrój ,a niby jaki ustrój panuje w Reszlu ,bo się pogubiłem.

reszelos 2010-05-01 11:09:04


3.

ustrój? może narodowy-socjalizm jak przed wojną? Porządek by był przynajmniej

gość 2010-05-01 22:37:27


4.

ustrój? może narodowy-socjalizm jak przed wojną? Porządek by był przynajmniej

gość 2010-05-01 22:38:03


5.

Narodowy-socjalizm to przeszłość,teraz panuje na całego euro-kołchozowy socjalizm(z biegiem lat,myślę że będzie skuteczniejszy od narodowego-socjalizmu Hitlera i komunizmu Stalina razem wziętych).

patriot 2010-05-01 23:24:19


6.

co bym zmienił, "BETON" siedzący w urzędzie skutecznie spowalniający rozwój waszego miasta. Brakuje mi słów, zmieńcie ich bo wasze miasteczko umrze. Co widać gołym okiem piękna wizytówka w centrum. Pozdrawiam

pia 2010-05-02 10:34:03


7.

Reszelosa na burmistrza! On wszystko wie najlepiej! Patriot na zastepce!

Henry 2010-05-02 13:12:12


8.

No właśnie nareszcie byłby porządek.

reszelos 2010-05-02 15:04:28


9.

Tak, szybko mielibysmy lokalna dyktature. Tylko "prawda" reszelosa i patrioty jest wlasciwa...

Henry 2010-05-02 15:21:20


10.

Henry tak mi mów tak mi dobrze.

reszelos 2010-05-02 17:15:22


11.

Jeżeli chodzi u UE, a właściwie o ZSUE, patriot ma racje. Teraz staliśmy się województwem ZSUE, niedługo nie będę mógł mówić że jestem Polakiem bo rząd UE w imię głębszej integracji zabroni mi mówić po Polsku a w imię tolerancji Europa będzie mieszanką kolorowych ludzi i ich dziwnych kultur, my będziemy stanowili mniejszość a nasz opór będzie surowo karany. Tak o przyszłości UE. Jeżeli chodzi o nasze miasteczko podoba mi się pomysł rozpowszechnienia flag, jest ich znacznie więcej kiedyś. Tylko nie podoba mi się układ flag w niektórych miejscach typu: flaga Polski-UE-Polski, i przez to wiadomo kto jest panem. Ja bym "naprawił" drogi, po zimie fatalnie to wygląda. I jeszcze jedno - hotelowa, nie wymaga komentarza...

SzczeryNR 2010-05-02 18:35:22


12.

I znów obawy o utratę polskości... Nasz naród nie takie rzeczy przetrwał, ale oczywiście jak zwykle skrajna prawica będzie krytykować wszystko, co inne.

solid 2010-05-02 19:49:05


13.

Przetrwa dzięki takim ludziom jak my, więc krytykujemy, może ktoś to zauważy i zrobi porządek. Pozdrawiam!

SzczeryNR 2010-05-02 20:04:57


14.

Dlatego warto rozmawiać i pokazywać to co naszym zdaniem jest bolączką naszego społeczeństwa ,naszego narodu,zauważać to co jeszcze możemy naprawić ,bo potem może być za póżno.

reszelos 2010-05-02 22:41:06


15.

Reszelos, skoro tak bardzo chcesz zmienic ten swiat, to prosze postaraj sie to robic jawnie. Czego sie boisz, anonimowy bohaterze?! Podobno mamy demokracje i wolnosc slowa! A moze ty po prostu wiesz, ze niewiele soba reprezentujesz i nie znajdziesz wsrod nas, reszelan, poparcia... Naprawiasz swiat zza węgła? W masce anonimowosci? Ty i tobie podobni (patriot, szczery?...) jestescie po prostu smieszni... Pozdrawiam i zycze wiecej odwagi cywilnej i samokrytycyzmu...

Henry 2010-05-03 08:04:13


16.

a ty henry rozumiem że się ujawniłeś i to ty jesteś następcą brytyjskiego tronu? ps.przekaż babci pozdrowienia od mieszkańców reszla.:~)

obermufi 2010-05-03 09:50:02


17.

Ja, obermufi, nie czepiam sie wszystkich i wszystkiego... Staram sie spokojnie i obiektywnie podchodzic do problemow... Nie bede sie ujawniac wlasnie ze wzgledu na takich ludzi jak wy...

Henry 2010-05-03 10:27:05


18.

Henry,wyraziłem swoje zdaniena temat ustroju w jakim znalazł się nasz kraj. "Prawda reszelosa i patriota jest właściwa",co Ty bredzisz PRAWDA jest jedna,reszta to różne wygodne,dla różnych grup rozmywanie,nacięganie lub fałszowanie prawdy..Czy jesteś zadowolony z rozrośniętej biurokracji unijnej? każdy aspekt życia przechodzi przez łapy jakiś urzędasów(ślimak staje się rybą lądową).Nie widzę powodu aby się ujawniać,nie prowadzę tu kampanii wyborczej..Demokrację i wolność słowa,gdzie Ty widzisz demokrację?(prowadzanie referendum do skutku np.w Irlandii,szantażowanie,straszenie,wyśmiewanie krajów,które się ociągały z podpisaniem).Powinno być,w każdym kraju referendum..Wolność słowa? jak ktoś obraża Polaków,czy wiarę katolicką,to wtedy jest wolność słowa..Dlaczego jak nie zgadzasz się z lobby homoseksualnym,żydowskim,jesteś odpowiednio nazwany(homofob,antysemita) i uznany wręcz za zbrodniarza,mimo że nie nawoływałem do jakieś agresjii wobec tych ludzi,tylko podobnie jak oni chciałem skorzystać z "wolności słowa".

patriot 2010-05-03 11:51:48


19.

Tak chciałbym zmienić świat na lepsze i w nim ludzi,wiem,że to nie możliwe bo tacy jak Ty go nam psują,ale może kiedyś coś w Tobie drgnie i zaczniesz myśleć podobnie.teraz niszczymy się wzajemnie tylko po co.Jeżeli mamy walczyć to niech naszą bronią będzie prawda.Nazywajmy wszystko po imieniu.Widać Henry emocji Ci nie brakuje.

reszelos 2010-05-03 14:04:21


20.

Reszelos, ty nie chcesz zmienic swiata na lepsze, ty chcesz go ksztaltowac wedlug swojego widzimisie... Tylko ty masz racje... Obrazasz innych ludzi, przypinasz im etykietki... Wiecej zyczliwosci... Twoja prawda jest prawda? Tylko twoja? Nie bede juz wiecej wlaczal sie w te dyskusje... nie ma sensu... nie rozumiesz co chce ci przekazac... a szkoda... Pozdrawiam

Henry 2010-05-03 14:55:10


21.

Ty Henry wiesz lepiej co ja chcę,w takim przypadku zagraj w lotto.Najlepiej jakbym zgodził się z Tobą ,ale tak nie będzie.Mam swoje zdanie na wiele tematów.niby dlaczego mam Ciebie słuchać?To chyba Ty obrażasz ludzi nie patrząc na siebie i to co sobą reprezentujesz.Sam sobie zadawaj i odpowiadaj na swoje pytania, a mnie w to nie włączaj.Tobie życzę właśnie powodzenia w rozumowaniu tego co chcesz innym przekazać.Ja Twoich mądrośći nie potrzebuję.Mam inne lepsze wzory.

reszelos 2010-05-03 21:48:22


22.

Przypatrywalam sie waszej dyskusji i musze zgodzic sie z Henrym. Cos w tobie reszelos jest zlego. Brak ci sensownych,madrych argumentow. Masz w sobie zamknieta droge do jakiegokolwiek porozumienia. Boje sie myslec, jakie masz wzory.

Pretty 2010-05-04 04:52:48


23.

No własnie boicie się myśleć....

reszelos 2010-05-04 12:58:33


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble