wróć do tematów forum

Znowu porażka.

Komentarz

sanczo 07-05-2011 godz 21:31

Orlęta znowu przegrały,czy nie pora wyciągnąc wnioski.Kasa idzie na nich, a tu nic nie grają.Może przejśc na granie amatorskie bez nakładów finasowych,a dla przyjemności.

1.

Oooo to dobry pomysł by był. Moim zdaniem to dziewczynom które grają w piłkę ręczną pod kierownictwem Pani Teresy Doborzyńskiej powinny dostawać dofinansowanie od burmistrza za ich osiągnięcia, na które "Orlęciaki" nie mogą liczyć. To tylko dzięki piłkarkom ręcznym RESZEL jest "rozsławiany" na Polskę. Pora się chyba zastanowić gdzie warto inwestować pieniądze.

:) 2011-05-07 22:57:40


2.

Potrzeba dobrego trenera,który tchnie ducha w naszych piłkarzy. Przecież umiejętności im wcale nie brakuje,brakuje dobrej gry taktycznej,dobrego pokierowania."Orlęta" są miłością wielu mieszkańców Reszla i mówienie o zmianach finansowania,czy przerzucaniu środków jest wielkim błędem. Klub ten jest nierozerwalną częścią miasta i trzeba myśleć nad wzmocnieniem jego pozycji. Kibicowanie lokalnej drużynie piłkarskiej jest bardzo szlachetne. Tak naprawdę to bardziej boli postawa niektórych adwersarzy niż przegrany mecz. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych sympatyków naszego klubu.

sympatyk 2011-05-08 10:48:00


3.

Zgadzam się z Sympatykiem . To , że chłopaki przegrali nie świadczy o ich braku talentu . Dla każdej drużyny zdarzają się gorsze okresy a nasza zmieniła niedawno trenera więc dajcie im trochę czasu na to by się mogli dobrze porozumieć .

Klaudyna 2011-05-08 15:11:11


4.

Tylko dlaczego Orlętom do dluższego czasu to się zdarza.Lata świetności mineły.Prawda jest taka ,że nic nie grają,mało ćwiczą,więcej balują.Efekty same nie przyjdą.Tylko dyskutować potrafią.Nic tu trener nie pomoże,chyba,że z poza i wszystko będzie trzymał za pysk.Inaczej się nie da Panowie.

sanczo 2011-05-08 16:29:52


5.

tym bardziej,że grają teraz w dawnej klasie B bo ile się nie mylę.Więc troszke słabo :)

papapaajajajap 2011-05-09 01:57:16


6.

chyba kolego sie troche pomyliłeś "b" klasa istnieje nadal. ja cały czas wierze w orlęta mają dobry młody skład czasu trzeba trochę napewno macie racje trzeb w nich otowrzyć inne możliwości gry ale myślę zę to się uda. dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina.

darek 2011-05-09 10:17:31


7.

Moim zdaniem Orlętom brakuje dobrego sponsora .Lata świetności przeminęły ,bo nie ma pieniędzy .

RESZELANKA 2011-05-09 11:11:01


8.

a ja mysle że to nie jest powód. powodem jest brak mobilizacji w zespole. potrzeba człowieka który będzie potrafił ich zmobilizować. i wiara też jest dużą rolą w sporcie. trzeba człowieka który zajmie sie statystykami w klubie to jest ważna rzecz do wykorzystania na treningach

darek 2011-05-09 11:13:48


9.

darek kolego,to ty nie zrozumiales o co mi chodzi,są w klasie okregowej,co dawniej byloby klasą B.sam sobie to policz.pozdrawiam.sukces !

pirarararaprapara 2011-05-09 21:43:26


10.

Madzia no nie wiem czy akurat w piłkę ręczną,może w biegi.

Pococito 2011-05-13 21:21:46


11.

Pococito. Raczej w piłkę ręczną, może byś porównał osiągnięcia dziewczyn w piłce ręcznej a chłopaków w nożnej.

Madzia 2011-05-14 16:33:12


12.

O proszę jak Madzi sodówa odbija.Ja nie dałbym ani piłce ręcznej,ani nożnej tylko biegaczom.

Pococito 2011-05-14 17:54:41


13.

a co Ty madzia z choinki się urwałaś??? czy może jesteś jedną z zawodniczek i żal Ci że nie macie poparcia u wielu osób związanych ze sportem??? tak naprawdę to kilka dziewcząt które już tutaj nie graja rozsławiły Reszel. zastanów się trochę co piszesz i bądĽ obiektywna.

hehehe 2011-05-15 19:41:17


14.

Mi żal, że dziewczyny które osiągają sukcesy i to bardzo znaczące, nie mają poparcia. Smutne to ale typowe dla naszego miasta, co zresztą widać po powyższym komentarzu. Na szczęście radzą sobie co widać po wynikach. Jeśli Reszel został już rozsławiony przez starsze zawodniczki, no to chyba ciężko żeby młode rozsławiły skoro jest już znany, czyż nie ? Młode trzymają poziom, przez co Reszel cały czas widnieje w świece polskiej piłki ręcznej. I oby jak najdłużej !

4String 2011-05-15 22:36:01


15.

Porównywanie sukcesów piłki ręcznej do piłki nożnej to kompletne nieporozumienie. W piłkę ręczną w naszym województwie gra może 10 zespołów a w piłkę nożną zapewne 100 razy więcej. Nie ujmuje sukcesów drużyn piłki ręcznej ale poziom rozgrywek ręcznej w porównaniu do piłki nożnej jest katastrofalny. Tu kolega który twierdzi że jest to stara B klasa powinien pamiętać że wtedy nie było aż tylu zespołów w kraju. I teraz Okręgówka to okręgówka a B klasa to B klasa. Mówicie że takie pieniądze idą na klub? To są minimum aby utrzymać klub amatorski! W tej drużynie zawodnicy nie dostają pieniędzy za granie. A o rozsławianiu Reszla w tej kwestii to dam rękę uciąć że więcej osób wie co to są Orlęta Reszel jeśli chodzi o sport w tym mieście niż cokolwiek innego związanego ze sportem.

xkemalex 2011-05-19 11:45:55


16.

W województwie może i mało ale w Polsce jednak trochę ich jest i udział w półfinałach, mierzenie się z zespołami gdzie grają ligowe zawodniczki, więc chyba byle kto tam nie awansuje. No i piłkarki też nie dostają pieniędzy za grę, a przecież nikt im grać nie każe.

4String 2011-05-19 15:07:59


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble