wróć do tematów forum

Złodzieje

Komentarz

:D 27-03-2022 godz 15:45

Kokos złodzieju zwróć zajączki czekoladowe do crisa

1.

Macie dowody że piszecie na niego

Jola 2022-03-27 16:28:10


2.

Są świadkowie,którzy to widzieli

Majka 2022-03-28 14:40:24


3.

Pokazcie monitoring , bo świadków to na wszystko można mieć lewych a na niego ciągle cos wymyslacie i sciemniacie . Ty majka zajmij sie sobą a nie oczernianiem

piotr5 2022-03-29 14:44:26


4.

A i jeszcze jedno . ja widziałem tą sytuacje bo stałem przy sklepie i policja nic przy nim nie znalazła a świadek jest tak samo lewy jak ten sklep . zanim kogoś sie oskarży trzeba przejrzeć monitoring ! Uwzieliscie sie na tego chłopaka i to bardzo !

piotr5 2022-03-29 14:48:22


5.

ma lipe

strzała 2022-03-29 23:49:05


6.

Słuchajcie Jola, Piotr 5 itp to jedna osoba. Majka?, nie wiem kto to jest ale na pewno nie ja. Nie interesuje mnie życie Reszla a tym bardziej kokos. Wyjechałam i proszę nie podszywać się jako ja "Majka". Powiem tak żyjcie sobie swoim życiem. Ja mam swoje. I koniec tematu

Marzena Krzyzopolska 2022-03-30 08:34:50


7.

Brawo Marzena a kokos niech się weźmie za robotę razem ze swoją filigranową księżniczką. A te zajączki były kokosowe ?

Ja 2022-03-30 17:57:23


8.

Skoro mam na imię Majka to pisze w swoim imieniu a nie czyimś Pani Marzeno. Nawet nie wie Pani jaka to ulga,że Pani tu nie ma

Majka 2022-03-30 18:43:56


9.

Niech każdy zajmie sie swoim życiem , swoimi sprawami i problemami . Nie piszcie bzdur juz bo wymiotowac się chce . Tomek juz dawno sie ogarnął i nie można powiedzieć ze nie a to , ze ktoś na lewo go pcha na mine to inna sprawa. Powtarzam bylem , widzialem i gwarantuje ze nic nie wziął , tu mogę za niego zagwarantować . Majka widzę doszło do głowy ze każdy powinien żyć swoim życiem .

piotr5 2022-03-30 19:23:36


10.

Dokładnie każdy powinien patrzeć na swoje życie a nie notorycznie na innych . Ja osobiście nie mam złego zdania o Tomku znam go od dziecka . Marzena nie bierz do głowy jak ktoś twierdzi ze cieszy sie z Twojego wyjazdu , zapewne nie zna powodu , bylas jaka bylas , raz lepsza raz nie za bardzo ale mądrze napisalas ze będziesz żyła swoim życiem . z tego co wiem Twoje dzieci tez nic złego o Tobie nie mówią , moze jesteście w konflikcie ale na swój sposób na pewno o sobie myslicie . Również uważam ze Tomek sie uspokoił i żyje swoim życiem a nie cudzym .

Ewka 2022-03-30 19:39:59


11.

Ewka leki wzięte ?

zygi 2022-03-30 21:56:27


12.

Też się cieszę że mnie tu nie ma i nie muszę patrzeć na zakłamane gęby. Żyjcie sobie, kradnijcie, róbta co chceta. Moja twarz nie pasowała do obecnych mieszkańców szczególnie gowniakow. Jedym pomagałam innym może nie ale dajcie sobie na luz. Obiecuje ze nie wracam do Reszla bo nie ma po co. Ewentualnie w odwiedziny. Gosia Żabik pamiętaj paczka będzie wysłana po raz kolejny. Już w maju. Pozdrawiam mądrych i inteligentnych a głupców hm porozmawiajcie przed lustrem sami ze sobą.

Marzena Krzyzopolska 2022-03-30 22:19:00


13.

Też się cieszę że mnie tu nie ma i nie muszę patrzeć na zakłamane gęby. Żyjcie sobie, kradnijcie, róbta co chceta. Moja twarz nie pasowała do obecnych mieszkańców szczególnie gowniakow. Jedym pomagałam innym może nie ale dajcie sobie na luz. Obiecuje ze nie wracam do Reszla bo nie ma po co. Ewentualnie w odwiedziny. Gosia Żabik pamiętaj paczka będzie wysłana po raz kolejny. Już w maju. Pozdrawiam mądrych i inteligentnych a głupców hm porozmawiajcie przed lustrem sami ze sobą.

Marzena Krzyzopolska 2022-03-30 22:19:05


14.

Teraz kolejne mieszkania pewnie niszczysz gdzieś i domagasz się następnych. Potrafiłaś dwadzieścia razy dziennie latać na komisariat i donosić.Ulga nie tylko dla Reszla ,ale i dla całego powiatu jak i może województwa. Sprzedalas własną córkę na policję...

Majka 2022-03-31 12:23:48


15.

Teraz kolejne mieszkania pewnie niszczysz gdzieś i domagasz się następnych. Potrafiłaś dwadzieścia razy dziennie latać na komisariat i donosić.Ulga nie tylko dla Reszla ,ale i dla całego powiatu jak i może województwa. Sprzedalas własną córkę na policję...

Majka 2022-03-31 12:24:42


16.

Bardzo proszę o nie ruszanie mojej osoby na forum Reszla czy innych portalach społecznościowych :-) Ja nie ingeruje w życie innych osób i proszę nie ingerować w moje życie , bez względu na to czy ktoś na mnie gdzieś doniósł czy tez nie ;) co było to minęło czasu nikt nie cofnie . pozdrawiam wszystkich czytających forum Reszla .

koko koko euro spko 2022-03-31 13:32:45


17.

Do Majka. Chyba mówisz o mojej córce a co do mieszkania zapraszam na wideo rozmowę poprzez pewien portal.

Marzena Krzyzopolska 2022-03-31 15:19:26


18.

Powinni zrobić Dni Reszla z datą kiedy Majka opuściła Reszel

- 2022-03-31 16:04:00


19.

Marzena co Ty piszesz , to Ty dewastowałaś mieszkania , nawet te co teraz mialas to zniszczyłas , Gosia klucze do gminy zdała bo powiedziała ze w nosie ma to wszystko , zwierzęta w schronisku wylądowały , sama Gosia kotki oddala , a pieska zabrali . Gdzie Reszelska policja ? Toc tak szukali Marzenki i jej męża bo do odsiadki mają a tu się okazuje ze Gosia ma adres , a za ukrywanie osoby poszukiwanej tez są wyroki . . . Marzena Ty sie nigdy nie zmienisz !

Agnieszka 2022-03-31 22:05:14


20.

Brawo Pani Agnieszko,nic dodać,nic ująć. Cała Polska już o Marzenie K. słyszała. Zapraszam na a mega jump z okazji opuszczenia Reszla przez M. Tomasz czuj się zaproszony,wiem jak uwielbiasz Panią K. BEDZIE,BEDZIE SIE DZIALO,BEDZIE ZABAWA....

Daniel 2022-04-01 09:40:14


21.

AJ będzie sie działo . z tego co wiem , a wiem to na pewno to do prokuratury zostalo zgłoszone ze Pani Monika z alkoholi świata była w odwiedzinach u Marzenki , sama sie tym chwaliła mówiąc o tym i wstawila zdjęcia na FB z odwiedzin i wiem ze Pani Monika będzie wzywana do prokuratury w tej sprawie ... I co powie ze adresu Nie zna ?? Hehe jasne , juz prokuratura uwierzy jak na to są paragrafy :) no Pani Moniczko to się narobilo co , musi Pani Ciocię sprzedać bo w innym przypadku dla Pani sie za du** wezmą :) nawet nie bylas świadoma jak pewna osoba nagrała na telefon jak sie Pani chwaliła wyjazdem :) powodzenia

Kasia 2022-04-02 18:00:32


22.

A czy temat kradzieży w sklepie cris ma cos wspólnego z tym ze ta dziewczyna widziala się z marzena?? Bo raczej kradzież w crisie nie ma nic z tym wspólnego. Tak wiem ze ta dziewczyna byla z marzena na wycieczce na stadionie ale to nie znaczy ze zna jej adres to ze spędziły kilka godzin ze sobą nie świadczy o niczym. Tytuł tego tematu jest całkiem inny... wiec p ani Aniu niewiem czy pani maz ukradl czy nie bo przy tym mnie nie było wiec osadzac nie będę. Ale po co pani wciaga w to wszystko kolejne osoby to nie potrzebne. Jeśli pani maz nic nie ukradl to radziłabym się nawet nie wypowiadać tu na forum bo wtedy inni bede komentować tylko po to żeby was wkurzyc. Skoro jest czysty to nie ma po co się tlumaczyc a tematy pani M... lepiej ominąć bo to jak wiemy wszyscy nie ma sensu

Kaskamama 2022-04-03 01:08:03


23.

Chcę zabrać głos odnośnie złodzieja. Nie po raz pierwszy okradł sklep i coś w sklepie. I nie tylko cris ale też i u Pana Wacka w sklepie dokonywał kradzieży. Płyny, odświeżacze itp. Szanowni Reszelanie. Ani nie ma co wieszać psów na Pani M co wyjechała ani na kimkolwiek. Pracowałam w crisie i bardzo dobrze wiem że była kradzież. Co do p. M wyjechała to wyjechała nic złego tu widzę że nie jest napisane na kogokolwiek po co czepiać się. Jakieś prokuratury itd wymysły wyssane z palca bo głośno było o tym ze względu na to że jej córka rozpowiadała w Reszlu więc kiedyś przy okazji zapytałam się policji więc bez sensu jest pisać coś co jest nie prawda. Nikt nie poszukuje ani nie potrzebuje pani m. Wiem że małżeństwo Anna i Tomasz odrabiają godziny. Do tego mają wyroki za KRADZIEŻ elektronarzędzi. Uważam że sami piszą na panią. M złe rzeczy bo nikt z nas nie zna tyłu szczegółów jak w tych wypowiedziach które może znać jedynie córka. Nie wiem co wiecej powiedzieć ale potwierdzam ZOSTAŁY NA PEWNO SKRADZIONE SŁODYCZE I WYKORZYSTANE BYŁO KU TEMU DZIECKO GDYŻ TEN KRADŁ A DZIECIAK ZAGADYWAŁ SKLEPOWĄ. Jeszcze dziś myślę że ktoś to przeczyta, pomysli i wyciągnie wnioski. A wieczorem napisze do Pana obsługujące forum o usunięcie tematu. Pozdrawiam, była pracownica CRISA

Małgorzata 2022-04-03 06:39:27


24.

Nie mam zamiaru wypowiadać sie na temat mojej Matki , bo ona ma swoje życie , a ja mam swoje . nie interesuje mnie wasze zdanie na temat mojej rodziny a od moich dzieci WARA ! akurat masz pecha , bo godzin nie odrabiam bo nie mam za co :) akurat tu się mylisz bo nie rozmawiam o mojej Matce z nikim , bo nie interesuje mnie to gdzie jest i co robi . skoro tyle było kradzieży to dlaczego nikt nie został ukarany za to ? Nie mam zamiaru psuć sobie nerwów jakimiś wymyslami dziwnych ludzi , nie potrafiących powiedzieć prosto w oczy tego co myślą , przecież lepiej jest każdego za plecami obgadac a w gębe sie uśmiechać . zdanie ludzi to ja mam tam gdzie słońce nie dochodzi :) żyje swoim życiem i planuje w dalszym ciągu tak żyć .... Piszcie co chcecie , myslcie co chcecie i robcie co chcecie :) a skoro moja Matka wyjechała to znaczy ze taki miała kaprys :) :)

anna 2022-04-03 20:57:22


25.

Jak nie odrabiasz godzin jak odrabiasz i komu kity wkrecasz? Do pracy was nikt nie weźmie. Ostatnio bujalas się w kamizelce na targowicę

Stasiek 2022-04-03 23:15:52


26.

Co kogo interesuje co kto robi ... Ale macie życie nudne

Ewka 2022-04-04 07:25:02


27.

Majeczka nie fisiuj

Strzała 2022-04-12 14:33:19


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble