wróć do tematów forum

abonament telewizyjny

Komentarz

02-04-2013 godz 11:13

Czy to prawda że chodzą w Reszlu po domach i sprawdzają czy placisz abonament.Podobno już parę osób zaplacilo karę.

1.

Owszem ja zapłaciłam karę. Na każdego może trafić. Lepiej płacić. bo póĽniej wyjąc taką kasę z kieszeni i zapłacić to jest problem

jola 2013-04-02 14:59:29


2.

Po pierwsze - kto chodzi? Po drugie - nie masz obowiązku nikogo wpuszczać do własnego domu.

no-one 2013-04-02 20:32:00


3.

Otóż za pobór opłaty abonamentowej i kontrolę sciągalności/egzekucji takowej odpowiadają naczelnicy poczty w danej miejscowości i nie muszą wysyłać nikogo pod adres celem weryfikacji, ponieważ widzą kto wnosi opłatę abonamentową,a kto nie. Póki co jest spokój i cisza wokół tematu, ale już niedługo. Ludzie myślą że rtv jest za free, a to nie tak. Istnieje ustawowy obowiązek wnoszenia opłaty i należy zacząć go egzekwować. A póki co no-one tak się składa że do domu masz jednak obowiązek wpuścić nawet niedouczonego dzielnicowego i korowód rozmaitych dziwnych wizytatorów. To jest POlska nie elegancja francja...taka na wschodniej ścianie głęboko prowincjonalna kategorii "B" w dodatku pragnę zauważyć.

Kasia 2013-04-04 23:03:56


4.

Bzdura. Nie mam obowiązku wpuścić do domu - poza pewnymi sytuacjami wynikającymi z przepisów prawa - ani dzielnicowego ani pracownika poczty.

no-one 2013-04-05 16:37:20


5.

non one masz racje ze nie wpuszczac ich takie prawo ale szukają głupich chociaż to też durnie i sami co chodzą

grat 2013-04-05 19:43:03


6.

Do Kasi :nie obrażaj mieszkańców prowincji ,bo jak tutaj widac to Ty nie masz racji ,mimo iż starasz się ,by Twój post był "profesjonalny ".

RESZELANKA 2013-04-07 22:34:37


7.

z tymi kontrolami to jak z wampirzycą co grasowała kiedyś po Reszlu za mężczyznami którym wypijała jajka i strzelała z toreb.

bolo 2013-04-08 12:50:32


8.

Do RESZELANKA: Otóż post ten jest profesjonalny. Tobie zapewne również niechce się dokonywać opłaty abonamentowej i stąd ta reakcja. Cóż, taka twoja wiejska mentalność, majtki na rynku, zakupy w biedronce, internet z hot spotu, a prąd z piwnicy bo po co płacić? Nieprawda? I po zapomogę do mopsu.

Kasia 2013-04-08 14:49:14


9.

Do Kasi: jak Ty taka mądra to płać 2 razy za to samo bo założę się, że masz TV z kablówki, n-cośtam lub czegoś podobnego.

redneck 2013-04-08 15:30:12


10.

Kasiu ,w zasadzie moja godność nie pozwala mi na dyskusje z tobą ,ale jeszcze raz napiszę :tylko tobie wydaje się ,że tak mądrze się wypowiadasz ,treść tego postu świadczy o niskiej kulturze osobistej i zwykłej głupocie ,niestety .

RESZELANKA 2013-04-09 12:40:22


11.

Kasia - jesteś żałosna. Pewnie sama zapłaciłaś karę i żal ci tyłek ściska.

reszel 2013-04-14 02:24:17


12.

Kasia - jesteś żałosna. Pewnie sama zapłaciłaś karę i żal ci tyłek ściska.

reszel 2013-04-14 02:24:25


13.

Do RESZELANKA; Otóż myślę że nie masz za grosz godności. Jesteś małomiasteczkową bazarową babą która myśli że należy jej się wszystko za free włącznie z tv za który jak twierdzisz nie należy uiszczać opłaty. Do reszel; (tu już nick mówi sam za siebie)tak się składa że jestem użytkownikiem cyfrowego polsatu a abonament rtv opłacam również. I do ogółu; mieszkam w pięknym domu który ma metraż jak co najmniej 20cia waszych komunalnych mieszkań razem wziętych, jeżdze również dobrym autem i żyje mi się nadwyraz dobrze i wiedzie jak najlepiej w naszym pięknym kraju, a dzięki biznesowi który prowadzę takim jak wy daję pracę i tym samym możliwość opłacania należnego abonamentu. Doceńcie to zatem.

Kasia 2013-04-19 05:31:45


14.

kasia chwalisz sie a w krok nic bo niezdatna i co ci z tego? opłać i za mnie suczko a twoje auto to trabant ty ruda małpo piegowata i blada twarz

reszel 2013-04-19 22:51:54


15.

Do reszel; i o tym właśnie myślałam prostaku. To wasz wiejski slang biedoty z dzielnicy nędzy. Co to za termin "krok" co to za tekst "suczko" zwrotów takich używaj do swojej matki bezrobotny wiejski prostaku żebrzący o 2zł pod "alkoholami". Tacy jak ty myją mi auta i sprzątają w domu gimbusie.

Kasia 2013-04-22 04:56:20


16.

I pomyśleć,że ktoś zapytał tylko o abonament xd, a co do waszych mentalności to chyba kosa na kamień trafiła :DD ps. Jak to miło ze mamy taką życiodajną szlachtę w Reszlu :D

on '94 2013-07-10 16:29:38


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble