wróć do tematów forum

bieda w reszlu i brak pracy

Komentarz

bieda z nędzą 04-03-2012 godz 18:52

kto mi pożyczy 100 zł na chleb ?

1.

Popieram,że bieda z nędzą.Cztery lata mieszkałam w Reszlu i po mimo intensywnego szykania pracy nikt nie chciał mnie zatrudnić,po mimo wykształcenia i ogromnej chęci do pracy.Nawet stazu sobie nie mogłam załatwić.Koszmar.

lola 2012-03-04 19:04:40


2.

To prawda !!! Jeszcze z 10 lat i miasteczko umrze śmiercią naturalną , nikogo już tu nie będzie :(

mmmm 2012-03-04 21:56:36


3.

To co się dzieje w Reszlu jest naprawdę przykre. Żadnej pracy, perspektyw, zero szans dla młodych i jak tu myslec o założeniu rodziny. Młodzi, często po liceum,po studiach a tu nawet na prace w sklepie nie można liczyć.Niektórzy maja trochę gotówki, chcąc w coś zainwestować otwierają małe sklepiki z ubraniami ale Tutaj nie wiadomo na czym da się zarobić. Żadnych pomysłów, stagnacja, strach pomyśleć co będzie dalej

eda 2012-03-05 13:47:26


4.

Ad. 3 - jak jest po liceum to jakoś mnie specjalnie nie dziwi, że nawet na pracę w sklepie nie może liczyć...

no-one 2012-03-05 15:53:35


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble