wróć do tematów forum

biedronka w Korszach

Komentarz

toj111 18-06-2009 godz 13:36

Niewiem,jestem w szoku jak to prawda że w Korszach ma być Biedronka,to chyba ręce mi opadną... dzis powiedzial mi o tym mój znajomy...to teraz widzę że prawdą wtedy będzie, że celowo nasze miasto nie dopuszcza do tego.CZY KTOS COS O TYM WIE?-normalnie my jako miasto cofamy sie,cofamy...

1.

mnie to normalnie poraża :o No nie ogarniam tych ludzi co sie za przeproszeniem Sra****ja o biedronke :S No czy wy macie malo sklepów ?? poprosu zalamka ........ od ponad poł roku slysze tylko o biedronce lub jakims hiper-super-ekstra markecie ...... OGARNIJCIE SIE !!

kiebabfan 2009-06-18 15:09:31


2.

mnie też przypomina to nową reszelską religię "wyznawcy biedronki".to brzmi dumnie.

obermufi 2009-06-18 15:39:36


3.

jak będzie w Korszach biedronka to sie załamie... w Reszlu już prędzej być powinna...

Reszelanin xd 2009-06-18 15:41:28


4.

Bardzo młodzi ludzie wypowiadają się na tematy ,które ich jeszcze nie dotyczą.Mamusia ma kupić żywność i podać ,prawda ?Jakim kosztem i gdzie, to nieważne.Piszcie synkowie o dyskotekach i innych sprawach ludzi młodych ,a nie o tym ,że Biedronka w Reszlu jest niepotrzebna,bo g... na ten temat wiecie.A powstanie Biedronki blokują lokalni kupcy!

RESZELANKA 2009-06-18 16:59:46


5.

biedronki są w wielu miastach polski.w każdym z tych miast są lokalni kupcy,i nie uwłaczając nikomu,reszelscy kupcy nie wyglądają mi na ludzi którzy mają jakieś szczególne możliwości ,czy też nie są uwikłani w jakieś kontakty na szczytach władzy(lokalnej rzecz jasna).zresztą wielka mi lokalna mafia kupiecka z sałatą lub szamponem w garści.gdyby biedronce zależało żeby w reszlu była ich filia to już dawno mielibyśmy biedronkę.

obermufi 2009-06-18 17:16:23


6.

Skończcie już z tą biedronką im dłużej przeglądam to forum tym bardziej śmieszą mnie użytkownicy. Pozdrawiam :*

reszelak 2009-06-18 17:36:47


7.

To zrob cos zamiast na forum plakac. ile to mozna...

www.osp-reszel.pl 2009-06-18 17:49:32


8.

To już koniec tej piosenki Mój ty widzu ukochany Jeśli ci się spodobało To zaśpiewaj, to zaśpiewaj - razem z nami Ref.:Plastikowa biedronko Ty moja kochana Zostań moją żonką Błagam cię, proszę Cię - na kolanach.To piosenka dla fanow biedronek...hahaha.

fx 2009-06-18 17:55:57


9.

śmieszny temat z biedronką ? Reszel za specjalnie bogatych mieszkańców nie ma a zrobic zakupy w biedronce to jednak kilka groszy zaoszczędzonych. Lepiej mieć biedronkę gdzie można tanio kupić niż żeby kupcy reszelscy z nas zdzierali

asdasdas 2009-06-18 18:17:40


10.

potwierdzam,nikt tu za bogaty nie jest i ci co tak krytykuja tą biedronkę to chyba osoby najbardziej uposażone w tym mieście.Nikt tu nie bedzie rżnął kozaka jak ledwo starczy do pierwszego,nigdy im chyba bieda w tyłek nie zaglądała.Skoro temat często wraca widać jest taka potrzeba.Może wypowiedziałaby się Władza nasza na tym forum.My to jestesmy tymi wyborcami,o których głosy przecież władza walczyła-teraz to My prosimy-załatwcie tą Biedronke i będziemy zadowoleni-następne wybory tuz..tuz.. Popieram zdanie Reszelanki,kto nie poczuł ten nie wie...niech sie nie wypowiada ten co nie boryka sie z codziennym liczeniem kasy na zakupy,gó... o tym ci mądrale wiedza-ledwo starcza do pierwszego ,a ja jak pan bede kupować nie bacząc na ceny.Bezrobocie,szpitala nie ma ,pogotowia nie ma ,przychodnia aby aby-nic nie potrzebne bo po co,przez takich krytyków nigdy nic tu nie będzie,taniego sklepu też nie będzie ,bo będzie Pan kupował drogo,ale jak jednemu i drugiemu bieda w oczy popatrzy ,albo jak trzeba będzie jeĽdzic po świecie i szukać doktora to pogadamy

toj111 2009-06-18 21:15:34


11.

W Korszach? O jak fajnie. Przynajmniej będziecie mieli 11 km, a nie 20 do Biedronki.. Powinniście się cieszyć ;]

ssyssyssys 2009-06-18 22:17:54


12.

któryś już raz pytam JAK lokalni kupcy blokują powstanie "markieta"? przekupują sieci, żeby nie budowały w Reszlu? Przekupują burmistrza (tylko co on ma do gadania)? Skupują grunty w mieście? ludzie opamiętajcie się.. a jak coś wiecie -> do prokuratury z tym. Zatajanie wiedzy o przestępstwie jest karalne

kilo 2009-06-19 10:52:30


13.

"Lepiej d... dać na łące, niż (pracować) kupować w biedronce" cytat Konia. Ten cytat wszystko mówi na ten temat. Biedronki są 3 w Kętrzynie, jak ktoś tak bardzo pragnie towarów z Biedronki, to rano wsiada w PKS i wraca z pełną reklamówką, można przy okazji kupić starter "Tu Biedronka" do komórki, połączenia 25gr za min.

janusz 2009-06-19 22:01:57


14.

Tyle że Konio za parę podobnych cytatów kasuje tyle,co wielu mieszkańców Reszla przez rok..sam sobie wsiadaj do PKSu,widocznie na brak kasy nie narzekasz,albo jesteś na mamusi utrzymaniu..zrresztą nie musi być u nas Biedronka,wystarczy że kupcy trochę zejdą z cen(proste)?

patriot 2009-06-19 22:52:38


15.

przeciez on cos takiego powiedzial aby sie zrymowalo, a wy to czytacie i sie napawacie.

pozdro 2009-06-20 09:41:10


16.

komuna mentalna... z ludzi zamożnych robi się tych złych... a tak na poważnie - ile miesięcznie oszczędzisz kupując w biedronce? (z góry mówię, że na brak kasy nie narzekam, a przynajmniej nie na tyle, aby zalewać się żółcią z powodu braku "markieta" i oskarżać wszystkich wkoło o spisek)

kilo 2009-06-20 11:14:28


17.

Ja też jakoś sobie radzę,mówię w imieniu ludzi,którym zaoszczędzenie nawet 100zł.miesięcznie to sprawa ważna. Czy jest jakiś "spisek"w sprawie marketu,uważam że nie.."komuna mentalna... z ludzi zamożnych robi się tych złych..." Upraszczasz,ale to właśnie ludzie zamożniejsi nie liczą się z potrzebami uboższych,więc Twoje stwierdzenie jest nie na miejscu..Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.(nie jestem jakimś szalonym zwolennikiem marketów,ale rozumię biedniejszą część naszego społeczeństwa)pozdrawiam.

patriot 2009-06-20 12:29:41


18.

Na życie mi wystarcza ,nawet gdy kupuję w reszelskich sklepach ,ale szlag mnie trafia ,że w okolicznych miejscowościach ludzie mają wybór gdzie zrobić zakupy ,a w Reszlu nie .Wiem ,że kupcom bardzo zależy ,by nie było marketu ,a to złożą się na radiowóz ,a to coś zasponsorują i tak budują silne lobby .I mają dużo na ten temat do powiedzenia .

S.W.-P. 2009-06-20 18:12:12


19.

patrząc na reszelskie klimaty trudno mi uwierzyć w tworzenie wspólnego frontu kupców przeciw marketowi.są to ludzie którzy codziennie ze sobą konkurują a tu nagle taka solidarność?obawiam się że to w reszlu nie jest możliwe.

obermufi 2009-06-20 18:47:12


20.

Możliwe ,możliwe .Wspólne interesy (a raczej ich utrata) powodują powstanie wspólnego frontu przeciwko "nieprzyjacielowi".A tak a'propos zauważył ktoś ,że w sobotę w PelcowiĽnie truskawki rano były po 3,50 ,a potem ,gdy zabrakło ich w innych sklepach podnieśli ich cenę na 3,99 ?

S.W.-P. 2009-06-21 20:10:33


21.

nie mogę zrozumieć co w tym złego że ludzie martwią się o swoje miejsca pracy.taki jest wolny rynek że wygrywa silniejszy.dlatego nie wierzę że wina leży po stronie reszelskich kupców.kilku drobnych przedsiębiorców wygrało by z międzynarodowym koncernem który jest właścicielem biedronek?wygląda na to że przedstawiciele biedronki nie są zainteresowani stworzeniem filii swojego sklepu w reszlu.a tak na marginesie,dlaczego wszyscy mażą akurat o biedronce a nie o jakimś innym sklepie?

obermufi 2009-06-22 16:28:32


22.

I to jest nareszcie bardzo dobre pytanie,dlaczego przedstawiciele biedronki nie są zainteresowani Reszlem?....bo pewnie ktoś im skutecznie w tym przeszkadza.Lubia Kętrzyn,Biskupiec,nawet Korsze-a tak nie lubią Reszla..,w czym ten Reszel im zawinił? jak myslicie?,będą ich filie dookoła nas,a my tacy straszni,że u nas nie chca...A dlaczego biedronka a nie inny sklep?...Ja myśle że pewnie mógłby by być kazdy inny tańszy,ale to juz chyba taki pretekst i żal pod nim ukryty ,że u nas nic nie ma i nic sie nie rozwija,my nie mamy żadnego wyboru i musimy życ w tym co juz od lat mamy,żadnego powiewu nowości i cywilizacji.przeciez świat idzie do przodu-młodzi juz uciekają od nas,to z czym my zostaniemy..

toj111 2009-06-22 17:47:57


23.

a ja nadal uważam że geronimo martins to zbyt duża firma żeby ją reszelanie mogli wykiwać.albo nie chcą sami,albo nie chce ich burmistrz.

obermufi 2009-06-22 19:16:12


24.

Jak komuś tak bardzo zależy na Biedronce, to niech ktoś wreszcie zada pytanie e-mailem władzom tej firmy - dlaczego Reszel omijają szerokim łukiem. W końcu się wyjaśni raz na zawsze. Po co siać domysły, wywoływać niepotrzebną awanturę i podejrzewać kupców, burmistrza o zmowę itp. Tylu jest mondrali na tym forum, do dzieła!

janusz 2009-06-22 19:58:41


25.

Uważam, że jak ktoś chce oszczędnie żyć, powinien przeciąć kabel od neta - to zawsze jest kilka groszy do przodu. A w wolnej chwili można zająć się jakąś pożyteczną robotą. Dzięki temu (pożegnaniu się z internetem), primo znikną wątki typu: dlaczego nie ma biedronki, dlaczego ktoś dzierżawi coś i dlaczego fontanna nie sika tak jak powinna, a secundo wasze życie nabierze nowej jakości. I żeby nie było: ja kabla jeszcze odcinać nie muszę, dlatego będę sobie radośnie tworzyć wątki typu: dlaczego w Reszlu nie ma trambajów... ;P

ale ze mnie Belmondo 2009-06-22 22:15:25


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble