wróć do tematów forum

blokady od arkus

Komentarz

mav 18-08-2015 godz 16:57

może ktoś wie czemu arkus blokuje połączenia z takimi usługami, jak whatsapp czy viber? także wyszukiwarka google na smatfonie nie działa. jest pewność, że to wina arkusa. wystarczy zainstalować jakiś vpn (tzw. tunel), ulokować się za granicą i nagle wszystko ożywa.

1.

Ja mam umowę do grudnia ale Arkus już przesadza i dlatego zakupiłem sobie CYfrowy polsat gdzie pierwsze pół roku mam za darmo i radzę zrobić tak samo ta kablówka to jedna wielka porażka ( telewizja ) co do internetu również się zastanawiam bo zamiast lepiej jest coraz gorzej,nie polecam

Zawiedziony 2015-08-18 17:16:24


2.

koleś z infolinii polecił zgłosić problem drogą maiolową. efekt jest taki, że ani nie odpisali, ani nie naprawili problemu. jakiś czas temu ciągnęto światłowody po Reszlu. mam nadzieję, że plotki o nowym dostawcy okażą się prawdziwe.

mav 2015-08-20 09:02:24


3.

Mi whatsapp dziala jak trzeba na smartfonie i internet jest szybki, lecz gdy przenosze sie z telefonu na laptopa to internet jest strasznie powolny.

miii 2015-08-21 17:37:35


4.

Arkus nigdy niczego nie blokował i nie blokuje!!! Prosimy zgłaszać do Biura Obsługi Klienta, jest wiele powodów braku połączenia z w/w adresami. Zawsze można narzekać i przejść do innej firmy i dalej narzekać. Jest tylko mała różnica- my jesteśmy firmą lokalną i dajemy miejsca pracy , podatki zostają , inne firmy ... . Później dziwimy się , że brak pracy .

biuro 2015-09-04 22:12:09


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble