wróć do tematów forum

ciepła woda

Komentarz

mav 24-06-2016 godz 11:39

Tytuł to żart. Tak samo, jak żartem jest nazwanie tego, co leci zamiast ciepłej wody i cena za jej metr. Odkąd pamiętam - przeginali z podgrzaniem wody - za ponad 40zł/metr, z kranów powinien lać się wrzątek, tym czasem, w najlepszym przypadku, jest po prostu ciepła. O gorącej kąpieli można tylko pomarzyć, bo woda, napuszczona do wanny, po paru minutach staje się letnia. Ale w tym tygodniu przechodzą samych siebie! Rano - woda zimna, później - w temperaturze ciała. Absurd. Drogi absurd.

1.

Zgadzam się z przedmówcą! Od kilku dni (zwłaszcza wieczorem) nie ma ciepłej wody! Przy takich upałach osoba dorosła spokojnie może wziąć prysznic ale naszemu trzymiesięcznemu dziecku musimy dogrzewać w garnku! To jakiś absurd. Dzwoniłam i zgłaszałam ten problem ale bez skutku, wciąż leci letnia woda.

n 2016-06-24 14:36:05


2.

A co na to spółdzielnia, jak zwykle śpią nie ma nawet ogłoszeń, że nie będzie ciepłej wody (gorąca była tylko wtedy, jak podgrzewała REMA). Piszcie więcej komentarzy, najwyższy czas coś z tym zrobić. PRESJA na władze spółdzielni.

Ju 2016-06-26 17:48:20


3.

Na Ogrodowej od czwartku nie ma ciepłej wody, jest wprawdzie informacja ,że to wynik awarii i szukają miejsca rozczelnienia instalacji. Tylko ,że to trwa już tak długo. Mnie się wydaje ,że awarie usuwa się szybciej ,pracując w trybie nadzwyczajnym ,nie po 8 godzin i z przerwą na weekend. Chyba właściciela firmy stać na dodatkową zapłatę pracownikom.

kasia 2016-06-27 20:38:37


4.

Oni rurę znajdą hehe dziur na asfalcie nie potrafią zrobić najlepiej piachu zasypać hehe pegerusy w garniturach

git 2016-06-28 18:44:44


5.

Przecież w ogłoszeniach i pismach ze Sp-ni napisane jest "ciepla" woda a nie "gorąca", więc o co chodzi?

Baza 2016-07-09 15:41:26


6.

O gówno chodzi buraku! !!!!!

git 2016-08-18 13:52:05


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble