wróć do tematów forum

dj na wesele

Komentarz

jataja 13-12-2009 godz 15:25

Witam poszukuję dobrego dj-wodzireja na wesele, możecie kogoś polecić,

1.

Państwo powyżej,laryngolog na Was czeka,bo ze słuchem coś nie halo..Kogo Wy pytającemu proponujecie? Przecież to amatorszczyzna do potęgi...

patriot 2009-12-14 14:46:50


2.

Amatorszczyzna a ile ludzi doskonale się bawi z tym zespołem, ja polecam!! Do postu 3, to nie nam potrzebny laryngolog ;)

xxxMxxx 2009-12-14 15:16:34


3.

Zakupcie płytkę tych Panów i katujcie się do woli tymi wypocinami,ale nie wprowadzajcie ludzi pytających w błąd,to jest wesele a nie jakaś plenerowa potupajka,gdzie po kilku piwach wszystkim jest obojętne,kto tam jęczy do mikrofonu..Jeżeli uważacie że Wam ,laryngolog nie jest potrzebny,to słuch macie naprawdę w fatalnym stanie(z mojej strony to nie złośliwość,tylko troska o Wasze zdrowie)..

patriot 2009-12-14 15:46:34


4.

nie, żadna złośliwość.... nikt nikogo tu w błąd nie wprowadza, to że tobie się nie podoba nie znaczy że nikomu się nie podoba!

xxxMxxx 2009-12-14 19:14:51


5.

Każdy człowiek z minimalnym muzycznym słuchem,powie to samo co ja ..DNO..nie ma sensu prowadzić z Tobą dyskusji(jednoznacznie pokazujesz że jesteś z rodziny tych"muzykantów").Pozdrawiam i życzę miłego słuchania koncertu z tego extra sprzętu..

patriot 2009-12-14 19:42:29


6.

nie jestem z rodziny tych "muzykantów" ale słyszałam juz kilkakrotnie jak graja i mi się podoba i jest dużo osób chwalących ten zespół, to ty tu jednoznacznie pokazujesz że coś do nich masz...może zazdrość hahah! ;D

xxxMxxx 2009-12-14 21:05:58


7.

Zazdrość? zazdrościć to można ludziom,którzy coś potrafią..to jest po prostu zdrowy osąd umiejętności tych panów(szczególnie starszego,zero vokalu i podstawowe umiejętności grania na gitarze),tak grać na gitarze potrafi co 4 reszelak,łącznie ze mną(ale ja się nie przyznaję że umię grać,bo taką grą to mogę umilić czas przy ognisku a nie na weselu)..rozumiesz różnicę..

patriot 2009-12-14 22:02:54


8.

hee żałosne są te wypowiedzi skoro ci panowie grają już tyle lat i są wynajmowanie na różnego typu imprezy to mówi samo za siebie że potrafią !!!

wojestan 2009-12-15 10:44:50


9.

DJ T-mek z Korsz. Jest bardzo dobry. Polecam :)

zzz 2009-12-16 11:44:16


10.

ja byłam na weselu gdzie owy zespół grał i po wysłuchaniu kilku "piosenek" tych panów marzyłam o wypiciu czegoś mocniejszego. Zupełnie nie przypadł mi do gustu innym gościom też (Sądząc po ich minach i ilości wypitego alkoholu)

ja 2009-12-17 12:51:34


11.

Dareczku,ale się uśmiałem z Twojego postu..Czytaj posty innych ze zrozumieniem,bo się kompromitujesz..Pisz pod jednym nickiem.Nawiązując do Twojej pięknej myśli"[ byle jakiej tancerce to i majtki w kroku przeszkadzaja]"..odpowiem tak "byle jakim grajkom,słuch i umiejętności nie są do niczego potrzebne".Dzięki za życzenia,również życzę Wesołych ¦wiąt.. Trenować nie muszę,bo nie udaję że umię grać(poprostu sobie brzdąkam jakieś proste pioseneczki).Co do pieluch to się mylisz,między nami jest niewielka różnica wieku..

patriot 2009-12-18 08:42:07


12.

co do picia to młody nie, a stary tak.

reszelos 2009-12-18 10:20:49


13.

Tak to jest prawda patriot niech sie za robote wezmie a nie mu głupot pisze .patriot oni niegraja tylko w reszlu graja po mikołajkach ,moragowie ,krutyni ,i w rucianej nidzie i jeszczew iinych miejscach ,i jakos wszystkim sie podoba tylko nie tobie .nudzisz sie to sie jajami pobaw a nie głupoty wypisujesz .I tak beda grali i tak ty im nic nie zrobisz .jestem ciekaw jak ty bys zaspiewal .

lider 2009-12-18 13:35:52


14.

to kolego patriot.jak jestes taki mocny podaj swoje nazwisko .prowdziwe .zachowujecie sie ludzie jak w przedszkolu .napiszecie cos a niepodacie nazwiska .jak jestes taki mocny to napisz .za takie oczernianie ludzi.wiesz ze mozesz miec sprawe .poprostu kolego patriot zazdroscisz ze ich biora

groc 2009-12-18 13:48:32


15.

lider,.Gdzie napisałem że jestem mocny(wręcz przeciwnie,napisałem że sobie brzdąkam proste pioseneczki)czytaj ze zrozumieniem.groc,jakie "oczernianie",to jest ocena poziomu tego grania.Zazdrościć to np.mogę dla Pana Mieczysława z Czerwonych Gitar,jego vokalu i stylu gry,podobnie jego synowi Marcinowi przecudownych umiejętności gitarowych i jesze kilku osobą z Reszla,którzy coś sobą reprezentują.Zrozum jeden z drugim, nie mówię że nikomu to się niepodoba,niech grają i w Sopocie,ja oceniam to pod względem umiejętności(nie gustów poszczególnych ludzi).Wy natomiast każdego krytykanta próbujecie obrażać i zmusić aby się to wszystkim podobało(tak niestety nie jest).

patriot 2009-12-18 15:32:18


16.

to podaj swoje nazwisko .z tym brzdakanie to mozesz isc pod koscioł .ty sie kolego na muzyce nieznasz .pluc swini w oczy a swinia powie ze deszcz pada .to tak samo z toba .ja sie bawilem tyle razy jak oni grali i bylo switnie kazdy sie wybawil.czekam podaj swoje nazwisko.i sam pokaz co potrafisz

lider 2009-12-18 17:55:03


17.

i ty popierwsze nieporównuj czerwonych gitar do zespołów weselnych .

as-1 2009-12-18 17:56:49


18.

podaj swoje nazwisko .co boisz sie

as-1 2009-12-18 17:59:25


19.

A niby z jakiej racji mam podawać..piszesz gościu pod kilkoma nickami,więc jesteś bezpośrednio zainteresowany tematem, kończę z Tobą temat..nieporównuję do Czerwonych Gitar,tylko do p.Mietka i do Marcina..sami próbujecie wynosić się na wyżyny a póĽniej jęki(nie porównuj)..Nie krzycz tak głośno na mnie BO JA SIĘ BOJĘ!!!hehehehehe.żałosne przedstawienie..THE END..

patriot 2009-12-18 19:14:51


20.

Ahhhh... Chyba ktoś tu się zagalopował! Przestańcie oczerniać tych panów! To bardzo mili mężczyĽni i robią to co lubią, to nic złego! O co wam chodzi?! Owszem, każdy ma prawo do własnego zdania na temat muzyki i umiejętności tworzenia jej, bądĽ odtwarzania, ale wy troszkę przesadziliście. A gdyby ktoś wasze zainteresowania skrytykował? Gdyby ktoś obsmarował was publicznie i powiedział, że jesteście do kitu? Heee??? Tak nie można, opanujcie się! Domyślam się, że jesteście dorośli i ubolewam nad tym, że nie potraficie myśleć trzeĽwo, trzeĽwo oceniać sytuacje i innych ludzi. Trochę wyrozumiałości ludzie! Jesteście zawistni. Jeśli nie podoba wam się, jak Ci panowie grają, to nie musicie ich słuchać, nie musicie przychodzić na imprezy, które prowadzą i nie możecie oczerniać ich na forum. Zastanówcie się troszkę. Pozdrawiam i Wesołych ¦wiąt Życzę!

Iwona 2009-12-19 16:54:29


21.

Ale siara!Każdy ma prawo przychodzić na imprezy publiczne i może wyrażać zdanie ,że coś mu się nie podoba.można kogoś chwalić za coś dobrego ,ale nie przesadzajcie.Jaką wartość muzyczną reprezentują wymienieni muzykanty,chyba tylko taką.Nie jedzccie po patrocie bo ma rację,nie uwsteczniajmy się.Panom życzę pracy ,pracy i tylko pracy.Poza tym, są spragnieni rozgłosu,a kij ma dwa końce.

fx 2009-12-19 18:55:29


22.

Najbardzej narzekaja ci ktorzy sami nic nie potrafia, tyko krytykowac innych. Sami pokazcie na co was stac i co reprezentujecie ,macie szanse zapisac sie i zrobic duet [patriot + Fx ]i wystapic Kazdy spiewac moze MDK To by byla SIARA a jeden koniec kija chyba na ciebie .Sa ludzie i taborety

przyjaciel_dobrej_Po 2009-12-20 12:46:47


23.

Jak już to w Reszlu jest chyba MOK,a wam życzę grajcie po tych Mikołajkach i gdzie tam popadnie,tylko już nas nie męczcie w Reszlu.

fx 2009-12-21 09:34:57


24.

własnie niech graja bo graj bardzo fajnie az same nogi chodza .robia bardzo krotkie przerwy .bylam na weselu jak grali i na drugi dzien ledwo chodzilam .

wioleta C 2009-12-21 17:53:24


25.

Ktoś wspomniał o Mietku Wądołowskim a chcę powiedzieć że Pan Rysiek grał z Panem Mietkiem na weselach i to nie jeden raz więc chyba grać potrafi mi osobiście nie podoba sie Pan Piotrek G. jakos tak nie naturalnie śpiewa jakby z playbeku

majka 2009-12-22 10:54:23


26.

Pan Piotrek i pani Iwona nie musi się reklamować,sa dobrzy,a co do P.Mietka nie ubliżajcioe mu.

fx 2009-12-23 15:30:13


27.

Nik nikomu tu nie ubliza widze ze malo jeszcze wiesz gosciu malinowy ze P. Mietek gral kiedys tez po zabawach i weslach ,gdy nie gral jeszcze w Cz.gitarach .Trzymaj sie cieplo z tym swoim zespolem hahahahaha

majka 2009-12-23 17:28:19


28.

Fx tacy sa dobrze tylko umnie na weselu pan piotrek zasnąl przy stole napil sie a pani iwona robi za niego czarna robote .to bylo dokładnie w rycerskiej .tacy sa dobrzy chyba w piciu.

Judyta 2009-12-23 21:21:58


29.

to dobrze ze wracasz.nareszcie się zajmiesz swoja mamuską ( bo wiesz o co chodz)i będzie mniej obciachu .uuuuuuuuuuuuu

mariola 2011-10-02 22:37:01


30.

Super zespół! Tam gdzie WSPOMNIENIE tam i my

Olsztynianka 2020-09-24 23:09:41


Komentarz

wróć do tematów forum

Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Chłopców

Nasi uczniowie: Patryk Kuleszo, Kamil Ulatowski, Jakub Kos, Jakub Lewandowski, Kacper Żelepień, Jakub Mickiewicz, Dominik Hryniewicki i Jakub Stelmaszczykwywalczyli III miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Chłopców.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble