wróć do tematów forum

dywan

Komentarz

ruda 18-04-2018 godz 08:37

Witam :) ma ktoś może na oddanie dywan ?

1.

Co wy z tym M. K o co chodzi z tym?

Gumis 2018-04-18 18:43:31


2.

Pani M K wszystkim pomaga i poświęca się dla ludzi ubogich a sama jest ciężko chora i utrzymuje się tylko z renty socjalnej. Może czas pomóc tej pani za jej dobroć

Życzliwa 2018-04-19 14:31:08


3.

Bardzoooooooooooooo śmieszne życzliwa :P

znajoma MK 2018-04-19 15:49:50


4.

A co? Masz jakiś problem? Wszyscy powinni brać przykład z tej pani. Miła,kulturalna,otwarta na krzywdę biednych i chorych. Serce by oddała. Aż nie chce się wierzyć że takiej porządnej kobiecie dali mieszkanie na tej patologicznej ulicy

Życzliwa 2018-04-19 16:06:07


5.

Drodzy Panstwo nie wiem czy wiecie ale osoba podpisujaca sie "zyczliwa" to wlasnie M.K ;) mysle pani M ze wystarczajaco ma Pani wyrobiona opinie w naszym malym Reszlu .i wcale nie jest Pani ani mila ani pomocna ani zyczliwa ... przykro mi takie sa fakty .mam zone ktora choruje na to na co niby pani jest chora i moja zona przechodzi chemie ,wypadlo jej dosc duzo wlosow i strasznie szybko schudla a Pani ani chemii ani nic ... osobiscie widzialem jak Pani drzewo nosila do domu itd.co do mieszkania to mozna bylo szanowac wszesniejsze mieszkanie ,wlozyc troszke pieniazkow w remont i nie bylo by narzekania na aktualne warunki mieszkaniowe.moja zona rowniez ma rente z mopsu ale innych dodatkowych pieniazkow nie bierze a pani tak ! Pomimo ze maz pracuje ! Wcale Pani nie jest taka biedba i poszkodowana jak Pani pisze .a przeciez znamy sie dosc dlugo i zna pani i mnie i moja zone i mniej wiecej zna pani nasza sytuacje i jakos nie narzekamy tylko idziemy do przodu i walczymy z rzeczywista choroba zony ! Pozdrawiamy

Leszek 2018-04-19 16:42:19


6.

Gdzie mąż pracuje? Jakieś błędne informacje masz. Aż przykro patrzeć że ludzie zawistni wymyślają takie bzdury. To jest porządna ,skromna i uboga rodzina wymagająca pomocy. Pomóżmy im za ich ogromne serce

Życzliwa 2018-04-19 17:32:41


7.

Stonoga już pomagał i koleżance z ogrodu .Łykneły jak bocian żabę ha ha.10 tyś

ffff 2018-04-19 19:30:21


8.

Przecież łone nie skalały się w życiu żadną pracą tylko daj należy mi się.Patologia

Sylwia 2018-04-19 20:06:40


9.

Dlaczego jak ktos napisze ze czegos potrzebuje to odrazu wszyscy pisza ze to pani M.K. przeciez to nienormalne. Tak wiem ktora to pani ale uwazam ze nie powinni wszyscy tak reagowac. Ta Pani jest dobra osoba i naprawde pomogla wielu ludziom i to ze nie jest bogata i ze nie ma wszystkiego tego co by chciala miec to nie jest powod zeby sie kobiety czepiac. Ka osobiscie uwazam ze jest dobrym czlowiekiem i mam dobre zdanie o niej. Kobieta stara sie zyc mimo zlych warunkow nie jespije i jest porzadna osoba. A ze jozysta z mopsu?? Niech korzysta biech lepiej pomoga kobiecie normalnej niz alkoholikom bo im nie warto. Nawet nie wiecie ile alkoholik dostaje z mopsu kasy bo jest chpry....na wlasne zyczenie jest ta choroba. Ja nie mam nic z mops. 500+ tez nie mam bo mam tylko jedno dziecko . nie oczerniajcie wiec kogos skoro nie wiecie w jak trudnej sytuacji ktos sie znajduje. Pozdrawiam.

Kaska 2018-04-19 23:28:48


10.

Tak maz tej pani pracuje

Mlody 2018-04-19 23:35:39


11.

Tak maz tej pani pracuje

Mlody 2018-04-19 23:36:01


12.

Ja pamiętam jak Pani M.K zbierała pieniądze na chore dziecko bądź dzieci bo jeździć miały na wózku. Ludzie w plecaku pieniądze A okazało się że to było oszustwo. Pamiętam też jak ta sama Pani na pewnej stronie XXX miała cennik swoich usług - o co chodzi chyba każdy wie.

MINI 2018-04-20 06:35:32


13.

A ja ostatnio bylam swiadkiem jak pani M pierwsza zaczepila swoja corke zaczela sie jej czepiac Bog wie o co a potem udaje wielka ofiare losu .a darla sie na pol ulicy .nie chcialabym takiej "matki "

Kaska 2018-04-20 12:11:14


14.

Czytam wasze komentarze i smiac mi sie chce .... taka dobra ,pomocna ,zyczliwa a jak oszukala ludzi ?? Nabrala telefonow np na I.S ?? Jak pozadluzala ludzi ? Faktycznie super kobieta nic tylko dawac wszystko za darmo za jej super serce i zyczliwosc ....

Bozena robawy 2018-04-21 12:49:18


15.

a teraz oddajcie mi swoje dywany zapleśniałe

daj mi dywan 2018-04-21 15:22:25


16.

Darujcie sobie juz te zalosne tematy ... ciagle na forum jest pisanie o kims no ile mozna ludzie ...

Ona 2018-04-21 16:33:38


17.

nie o kimś pisze sie tylko o czymś ,teraz o dywanie

inka 2018-04-21 17:57:24


18.

Możesz wystąpić z powództwem cywilnym .Admistator strony Reszel Forum udostępni moje dane na wniosek prokuratury i zobaczymy.

Pol 2018-04-21 19:44:01


19.

Pol czemu nie powiesz komus prosto w oczy co myslisz ?? No taka wyszczekana jestes to moze warto mowic to co sie mysli prosto w oczy ! Oczywiscie jak bede miala taka potrzebe to zglosze to .nie mam zamiaru dyskutowac z toba bo poziom teojej inteligencji nie dosiega mi do piet .

Kaska 2018-04-21 19:58:15


20.

Mam propozycje bo widze ze duzo ludzi nie ma co robic w zyciu i sie nudzi to moze ktos chetny bylby zeby okna mi umyc bo ja korcze nie mam czasu praca sprzatanie gotowanie? Ktos chetny?

Kaska 2018-04-21 22:40:05


21.

twoje okna to okulary

Pol 2018-04-22 08:12:04


22.

Sylwia dziękuję.Pozdrowienia z Ciechanowa.

Sylwunia 2018-04-22 19:55:05


23.

Sami bohaterowie,pisać głupoty anonimowo. Co się dziwić,brak zajęcia w Reszlu. Może władze miasta zamiast rozdawać pieniądze,stworzylyby jakieś miejsca pracy. Wszystko dookoła się rozwija a w reszlu powstały tylko place zabaw. I tak pani G.O musi utrzymywać chłopa z zasiłków podobnie jak pani A.K,pani post wyżej musi pracować na czarno bo także jest beneficjentką MOPS -u i po co smarować innych. Ogarnijcie się ludzie,wszyscy jesteście tacy sami.Pozdrawiam z zakładu pracy na czarno z Bezławek

Zenek 2018-04-23 08:54:43


24.

Sami bohaterowie,pisać głupoty anonimowo. Co się dziwić,brak zajęcia w Reszlu. Może władze miasta zamiast rozdawać pieniądze,stworzylyby jakieś miejsca pracy. Wszystko dookoła się rozwija a w reszlu powstały tylko place zabaw. I tak pani G.O musi utrzymywać chłopa z zasiłków podobnie jak pani A.K,pani post wyżej musi pracować na czarno bo także jest beneficjentką MOPS -u i po co smarować innych. Ogarnijcie się ludzie,wszyscy jesteście tacy sami.Pozdrawiam z zakładu pracy na czarno z Bezławek

Zenek 2018-04-23 08:54:50


25.

Zenek masz rację.Tylko gdzie to kurestwo wywieść.Trzeba zbudować za miastem slamsy.Hejo

hhh 2018-04-23 20:18:30


26.

ty hhh ty slamsie

saksa 2018-04-23 21:02:09


27.

Dlaczego usuwane są wpisy doczycace Agnieszki R.

Sylwunia 2018-04-24 21:25:54


28.

Sylwunia weź spójrz w lustro. Wstaw sobie ząbki i możesz wówczas pisać o Agnieszce R. Ani ty ani ktoś inny nie jest tak mądry i inteligentny jak ona więc zajmij się swoim życiem swoją rodziną i dziećmi. Jeśli rzucił cię kolejny facet to usiądź na badoo poszukaj księcia i odczep się od Agnieszki R. Nic ci po tym że tu piszesz bo jesteś gorsza pi.. I ku.. Niż ona

Sylwester 2018-04-25 06:27:28


29.

Tak patrzę zaglądam i czytam. Więc może się w końcu wypowiem. Nie zbyt interesuje mnie forum bo tu dzieją się rzeczy których nie powinno być. Powiem tak nie bardzo znam M. K. Ale wiem że na pewno nie jest taka zła chociaż każdy ma swoje za uszami. Pomogła dla córko A. K. Odzyskać dziecko bo porzuciła 3 dzieci z czego 1 ma przy sobie a resztę wychowuje ojciec. Serce ja boli ze pomaga innym a nie jej a jeśli córka odzywa się do matki w sposób nienaturalny to przykro słuchać. Żeby to jeszcze miało sens to mniej alkoholu Pani A. K.chyba że już po odwyku Pani - nie wiem. Matka zajmowała się Pani dzieckiem dłuższy czas bo jako dziecko urodziła Pani więc jak z marki można robić k.. Na forum czy nawet na ulicy krzycząc. Zaczepiasz babo ludzi wyzywasz, wrzucasz śmieci przez okno, plujesz kradniesz kwiaty z klombu nie wiem czy jeszcze biedronka jest okradana przez ciebie ale ty wolisz siedzieć na krawężniku przy ulicy niz zająć się swoim życiem i dzieckiem. Ogarnij się bo młoda jesteś weź się za pracę jakąś bo nikt nie widzi żebyś pracowała kiedykolwiek. Kolejna sprawa. M. O. Może zamiast tylko klepac dzieci za 500+ to weź się za ich wychowanie bo przeklinaja gorzej niż ci co przy studni siedzą a ledwo od ziemi odrosly. Kiedyś skończy się to tak jak u A. K tylko tamta sama porzuciła a tobie państwo zabierze za brak opieki i wychowania. No i kolejna gwiazda sylwunia no to też coś jak A. K. Mamusia fit córka z własnymi kuzynem spała a mamusią z kim popadło ważne aby miał dużo kasy. Każdy z was niech się zajmie swoich życiem bo sylwunia to chociaż w bezlawkach dorabia na czarno a reszta liczy tylko na ludzie mają ludzie dadzą.

Icek 2018-04-25 07:08:10


30.

a ty ICEK NIE INTER.. SIE TYM CZY JA DZIECI KLEPIE CZY NIE JAK BEDE CHCIAŁA TO JESZCZE Z 2 SOBIE WALNEEE A TY JAK MASZ JESZCZE CZYM TO TEZ SOBIE ZROBBB A JAK CI NIE DYGA TO O ADOPCJE NAPISZ HEEEWEZ ZAZNACZ ZEBY CI MURZYNA DALI TO CHOCIAZ CI POLEEE ZKOPIEEE I KARTOFIL NASADZII HEE A JAK KUPIE SOBIE ZA 500+ HEEE BENDA DEBILI I PARASOLIII W TAK PIKNA POGODE JAK DZIS !!!

GOSIA 2018-04-25 10:59:40


31.

Moje życie moja sprawa co się u mnie dzieje. Będę chciała będę plula... A was to powinno gown* obchodzić... Mamusie faktycznie mam fantastycznie życzliwa, pomocna kochana cudowna hee xD będę żyła jak mi się podoba! Zrobię se jeszcze 50 dzieci i będę żyła jak paczek w maśle i faceta też będę utrzymywać. Zajmijecie się swoimi pupciami :) Gosia buzioleeee szkoda naszego cennego czasu na nich idziem robić dzieci puki 500+ dają :D

Aniaa 2018-04-25 11:17:52


32.

Icek jak cie kły swędzą to dawaj na spichrzową podrapiemy szczotką drucianą

CHUCK NORIS 2018-04-25 11:27:37


33.

obydwie Panie słownik ortograficzny powinny zakupic :)

Icek 2018-04-25 19:51:03


34.

a ty icek antene satelitarna zeby lepiej ludzi na wi-fi lapac i darmowego neta

GOSIA 2018-04-26 08:24:57


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble