wróć do tematów forum

Podziękowania

Komentarz

Katarzyna ¦limak-Du 17-11-2014 godz 16:32

Dziękuję Państwu za zaufanie i oddanie na mnie głosu w dniu wczorajszym. Pomimo efektu końcowego i tak wynik uznaję za sukces, w sytuacji, kiedy jeszcze kilka tygodni temu niektóre osoby mówiły, że nie otrzymam więcej niż 100 głosów. Podczas kampanii poznałam dokładniej gminę, mieszkańców i problemy, z jakimi borykacie się Państwo każdego dnia. Spotkałam wielu wartościowych, zaangażowanych w przyszłość gminy ludzi, którzy są potencjałem na przyszłość. Dziękuję serdecznie każdemu, kto przyczynił się do osiągniętego, w dniu 16 listopada 2014 roku, wyniku. Z wyrazami szacunku Katarzyna Ślimak-Duda

1.

chciałam na Panią głosować, ale niestety nie uzyskała Pani u mnie wiarygodności

kamiiiii 2014-11-17 19:19:29


2.

Sukces był - kilkaset głosów - gratuluję. Nie doceniła Pani przeciwnika, bo ten bezwzględny i z potężnym zapleczem emerytów. A tych niestety w Reszlu jest większość. Postawił na swój elektorat, można by powiedzieć z premedytacją, chociaż to zapewne robota doradców. Nie dla rozrywki odbywały się imprezki i uroczystości z dedykacją "seniorom" czy też dofinansowania do wycieczek.

Teodozy2 2014-11-17 20:30:49


3.

Mimo że nie oddałem na Panią głosów uznaje że lepszych jest trzech kandydatów niż dwóch a broń boże jeden, więc gratuluję odwagi i proszę jednocześnie uznać wynik wyborów to samo mówię do osób odpowiadających jak ja na ten post. Wybory skończone nie szerzmy wzajemnej nienawiści , i jako młoda osoba reprezentująca też młode grono myślące podobnie nie przyjmuję do wiadomości że tylko jak powyżej ktoś napisał głosowali sami emeryci. Proszę mówić w takich sprawach wyłącznie za siebie

Andriu 2014-11-17 21:17:11


4.

Jestem emerytem ale głosowałem na MŁODYCH. Wprawdzie też Pani nie znam ale jak to się mówi zagłosowałem w ciemno. Proszę się nie poddawać bo naprawdę ma Pani szansę. Panowie którzy wygrali to są emeryci pod każdym względem. Jako szefowie swoich byłych firm nie słyszałem o ich żadnych sukcesach. A teraz na emeryturach chcą naprawiać świat ?! To dopiero jest KABARET !!!!

antek 2014-11-18 16:55:19


5.

Popieram Pana Antka. Nic dodać nic ująć z wypowiedzi, szczególnie odnośnie burmistrzów, emerytowanych nauczycieli.

telewidz 2014-11-18 18:15:29


6.

Ja nie mówię że na młodych bym nie głosował bo głosowałem do rady miejskiej. Ale nie oddaje głosu na osoby których wcale nie znam , jakoś nigdy nie przekonywało mnie to co było napisane na plakatach wyborczych bo taki po prostu jestem, ale jeżeli ta osoba jakoś będzie działać na rzecz Reszla i pokaże się indywidualnie w jakiś sposób a nie tylko w wyborach to nie mówię takiej osobie "Nie" a wręcz przeciwnie. Dobrej nocy

Andriu 2014-11-18 21:34:02


7.

niema za co dziekować ,nie wybrali cie i...do widzenia

bzyk 2014-11-19 05:31:30


8.

Zwracanie na siebie uwagi dodając bezsensowne posty na forum z podziękowaniami to trochę słabe. Nie wiem jak można głosować na osobę którą po raz pierwszy widzi się na plakacie wyborczym

- 2014-11-19 09:48:41


9.

efekt końcowy jest taki że za widły łopate i do roboty ci zostało

słoma 2014-11-19 20:12:25


10.

Dobry wieczór, Państwu. Podziękowanie, jest podziękowaniem, a nie próbą zaistnienia. To taki kulturalny zwyczaj, a mam wrażenie, że forum zostało stworzone w tym celu, aby każdy mógł dotrzeć do tych osób, którym nie będę mogła tego słowa powiedzieć osobiście :). Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek zapoznawała się z bzykiem, bądĽ też słomą, więc nie wydaje mi się używanie wobec mnie wypowiedzi w formie TY za właściwe. Zawsze swoje wypowiedzi podpisuję imieniem i nazwiskiem, biorąc za wpisy odpowiedzialność, jednocześnie mając świadomość tego, że i tak nick już dziś nie jest anonimowy. A dla pana/pani słomy satysfakcji podaję, że pracy żadnej nigdy się nie bałam, a każdą której się podjęłam, nawet tej z użyciem wideł i łopaty, wykonywałam z wyboru i żadna nie była dla mnie upokorzeniem, a wręcz przeciwnie kolejną lekcją życia. Z wyrazami szacunku Katarzyna ¦limak-Duda

Katarzyna ¦limak-Du 2014-11-19 23:39:46


11.

kasia nie martw się że ci zbrakło głosów bo zagłosowałem na ciebie żeby cię nie wybrali

kasior 2014-11-24 15:44:20


12.

kasia ile masz lat ? jak teraz nie masz co robić to pójde do ciebie

kawaler 2014-11-27 11:16:52


13.

jesteś po prostu nie zrównoważonym człowiekiem, prawdopodobnie jeszcze młodym. Masz czas na naukę. Intensywnie ucz się. Admina proszę o usunięcie tego postu, jak i mojej odpowiedzi.

zasmucony 2014-11-27 12:53:08


14.

kasia masz czas na spokojne chodowanie swoich dzieci i ile ich masz ?

cieszynka 2014-11-27 21:11:12


15.

napewno wygrałaś bo wybory sfałszowane były czytasz gazety ?

elwis 2014-11-29 15:32:15


16.

Przepraszam bardzo ale wpis 12 i 14 jest nie odpowiedni. Czytam to dopiero teraz bo zainteresowała mnie sprawa mojej Mamy która startowała w wyborach. Ciekawi mnie co i jek można tak o niej pisać mam 12 lat i rozumiem co pisze w komentarzach.

ktoś tam 2015-06-05 23:20:49


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble