wróć do tematów forum

ekshibicjonista w parku

Komentarz

Kropka 29-11-2011 godz 16:40

idąc dziś przez park ok 12 zauważyłam zbliżającego się boczną ścieszką (w pobliżu amfiteatru) mężczyznę w czarnym eleganckim płaszczu jak mnie zobaczył odwrócił się by zobaczyć czy nikt nie idzie naciągnął czapkę na oczy i ściągnął spodnie. Wiem że ekshibicjonistę trzeba ignorowac wtedy traci podniecenie,tak też zrobiłam i wyciagnełam komórke z zamiarem wezwania policji. Niestety jak to zobaczył już go nie było, nie widziałam jego twarzy bo miał czapke naciągniętą na twarz, ale był dość szczupłym młodym, wysokim męzczyzną. Przeraż mnie mysl że w pobliżu gdzie go widziałam jest szkoła podstawowa.Ja już jestem dorosłą kobietą i jakoś sobie poradzę z tym niecodziennym wydarzeniem, a dzieci?? może to byc dla nich trauma na całe życie. Także ostrzegam.

1.

Na całą twarz miał czapkę naciągniętą? To jak on w takim razie uciekał ;)? I jeszcze ze zdjętymi spodniami...

no-one 2011-11-29 17:43:33


2.

Nie na całą, ale na tyle by nie widzieć wyraĽnie twarzy. Zresztą w tym wypadku to nie pierwsza twarz się rzuca w oczy ( nawiasem mówiąc, nie wiem czym on się chwalił). A gacie szybko podciągnął, widocznie miał w tym wprawę. Zresztą co ja będę Ci tłumaczyć, idĽ do parku jak będziesz mieć szczęście to Ciebie zaskoczy i opiszesz to nam bardziej szczegółowo;) ja tylko ostrzegam, bo park to publiczne miejsce i każdą może to spotkać a nie dla wszystkich to miłe przeżycie

kropka 2011-11-29 18:06:14


3.

Motyl again. :D

orokit 2011-11-29 20:56:37


4.

Zawiadomiłaś policję ?

maja 2011-11-30 11:45:28


5.

Nigdy nie poszłabym sama do parku .Masz nauczkę ,po co tam samotnie spacerować .Trochę wyobraĽni !

RESZELANKA 2011-11-30 16:37:58


6.

Słuchajcie, to było o 12 w południe, rozumiem gdybym szwendała się w nocy i by mnie zaatakował wtedy miałabym nauczkę, ale spacerować i w biały dzień takie coś?? to przechodzi moje pojęcie. A propos policji, chciałam zadzwonić, ale pomyślałam że póki się zjawią on już dawno da nogę, a jeżeli nawet by go złapali to co ja mu udowodnię? gdyby był drugi świadek to oczywiście mogłabym dzwonić a tak to wszystkiego by się wyparł i jeszcze ja bym miała kłopoty.Mimo wszystko chciałam Was ostrzec dodając ten temat.Więc nie oczekuję od Was rad, gdzie i o jakiej porze mam chodzić ani żadnych innych pouczeń

kropka 2011-11-30 17:19:30


7.

ha ha ha ! to ja geniusz zła ! myślę że więcej będzie lepiej, nie wiem. Tak będzie lepiej ! to jest recepta na całe zło !

xyz 2011-11-30 22:02:45


8.

Myślę, że to zmyślona historyjka pani której nudzi się w domu. Nic tu nie trzyma się kupy, z jednej strony znawczyni psychologii ekshibicjonistów i strasznie obawia się o dzieci w szkole, z drugiej strony nie raczy poinformowac policji o tym zdarzeniu. To po co to pisanie o dzieciach, skoro ty sama jako świadek nic nie robisz w tej sprawie ? Liczysz na to, że policję zawiadomią inni ? Ci którzy nie byli świadkami tego zdarzenia ? Niepoważne albo zmyślone. Wiem, że na forum od dawna praktycznie nic się nie dzieje, ale wybrałaś kiepską metodę na wzbudzenie zainteresowania reszelan.

maja 2011-12-01 10:24:43


9.

witam !To o czym pisze ta pani moze a nawet jest prawda .cos tak podobnego spotkalo mnie i moja kolezanke takze w reszlu tylko to mialo miejsce w ok.ul.MAZURSKIEJ stoja i palac papierosa za jednym z blokow nadjechal duzy samocho dokladnie nie wiem jakiej marki ale to nie jest teraz istotne ...meszczyzna zobaczyl ze stoimy i nikogo z nami nie mam zawrocil samochodem i pozostwail go nie daleko sklepu przyszedl zaszedl nam droge z drugiej strony i poprostu stanol przed nami i sciagnil spodnie na dol jedyne co pomietam to jest to dla mnie straszyn szok do tej pory pamietam jeso twarz i wiem tyle ze rejestracje samochodu mial olsztynska bo uciekajac zdazylam zobaczyc !!!

GOSIA 2011-12-01 17:04:24


10.

Maja ma rację, historia mocno naciągana...

no-one 2011-12-01 17:23:24


11.

jak uważacie;)udowadniać nic nie będę;)

rybka 2011-12-01 17:53:23


12.

No widzisz rybka/justyna sprawa się rypła, bo się pomyliłaś i napisałaś po innym nickiem. Gosia to chyba koleżanka rybki/justyny i tak samo się bawicie. Jeżeli byłyście tam we dwie, to zapytam znowu, złożone zawiadomienie na policję ? Głupio się bawicie panny

maja 2011-12-01 20:06:59


13.

Ja dziękuje jesteście tak zbulwersowane jakbyście w życiu siuraka nie widziały. Że też ja nie mam tyle szczęścia hi hi.

pola-negri 2011-12-02 10:14:32


14.

Smiejcie sie wszyscy smiejcie ...a maja to mysli ze wszystko trzeba zglaszac na policje w takiej sytuacji czlowiek nie mysli zeby dzwonic na policje tylko zeby jak najszybciej uciec ..a ta nasza policja to sie tam samo nadaje he tylko do jezdzenia po reszlu a nie do zalatwiania spraw a po zatym zeby cos zglosic to trzeba niec jakies dowody co do sprawy a nie tylko to co czlowieka spotkalo w czasie kilku sekund !

GOSIA 2011-12-02 11:08:55


15.

Chciałabym. żeby wszyscy niedowiarki "przeżyły" takie spotkanie. Mnie taka historia w życiu się przydarzyła i bardzo tym osobam współczuję, bo to jest naprawdę bardzo przykre.

ole 2011-12-02 12:46:59


16.

Wszystkiego nie trzeba zgłaszać na policję, ale ekshibicjonistę na pewno bym zgłosiła, bo nie wiadomo co takiemu strzeli do głowy, może nie jest tylko ekshibicjonistą, ale jakimś dużo gorszym zbokiem i może kiedyś kogoś zaatakuje. Żeby zgłosić na policję zboka nie trzeba mieć żadnych dowodów, jesteście wy, dwoje świadków. Z waszych wypowiedzi widać, że albo to jest zmyślone i niepoważnie bawicie się prowokacją albo jesteście nieodpowiedzialne nie reagując na jakiegoś pomyleńca.

maja 2011-12-02 13:06:54


17.

e tam przesadzacie. Ja takich ignoruje i juz. W rzadzie sa gorsi ludzie i jakos tam nikt policji nie wzywa.

dsfdsf 2013-09-19 14:51:01


Komentarz

wróć do tematów forum

Zbliża się czas na roczne rozliczenie składki zdrowotnej

Do 20 maja część płatników składek musi przekazać do ZUS rozliczenie składki zdrowotnej za 2023 rok. Jeśli rozliczenie wykaże nadpłatę, to płatnikowi będzie przysługiwał jej zwrot. Warunkiem jest, aby nie miał zaległości w opłacaniu składek ani nienależnie pobranych świadczeń z ubezpieczeń społecznych.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble