dnia: 07-01-2010 godz 21:18 pak napisał(a):

Temat: Najlepszy pracownik Urzędu Miasta

Wybierzmy najlepszego pracownika Urzędu Miasta w Reszlu za rok 2009 r

dnia: 2010-01-08 15:38:10 kiebabfan skomentował(a):

1. ok

dnia: 2010-01-08 20:37:20 patriot skomentował(a):

2. ja,ja naturlich !

dnia: 2010-01-09 00:05:39 clara skomentował(a):

3. hm.

dnia: 2010-01-09 12:34:18 jan skomentował(a):

4. Głupi pomysł, bo nikt nie zasługuje na takie wyróżnienie.

dnia: 2010-07-07 07:47:27 ja skomentował(a):

5. a moze wybierzmy najwiekszego nieroba? albo plotkarza. widac ze nie masz co robic z wolnym czasem, mas zpuste pomysly i zapewne jest tez takie twoje myslenie.wez sie za robote to nie bedziesz mial czasu wymyslac takich pierdol. ludzie ktorzy pracuja czy to na siedzaco(urzednik) czy na stojaco(pracownik fizyczny) musze pracowac i placici podatki na takich leni a moze wybierzmy najlepszego pracownika fizycznego, czemu nie? przecoez to taki sam pracownik jak pracownikpanstwowy, tylko ze panstwowy pomaga nieraz podkladajac swoj tylek. bezndzieja pracujemy za marne pieniadze a ponosimy ogromna odpowiedzialnosc.ale co ty mozesz o tym wiedziec pewnie masz wyobrazenie ze tylko kawka i plotki...

dnia: 2010-07-07 07:53:27 ja skomentował(a):

6. a moze wybierzmy najwiekszego nieroba? albo plotkarza. widac ze nie masz co robic z wolnym czasem, mas zpuste pomysly i zapewne jest tez takie twoje myslenie.wez sie za robote to nie bedziesz mial czasu wymyslac takich pierdol. ludzie ktorzy pracuja czy to na siedzaco(urzednik) czy na stojaco(pracownik fizyczny) musze pracowac i placici podatki na takich leni a moze wybierzmy najlepszego pracownika fizycznego, czemu nie? przecoez to taki sam pracownik jak pracownikpanstwowy, tylko ze panstwowy pomaga nieraz podkladajac swoj tylek. bezndzieja pracujemy za marne pieniadze a ponosimy ogromna odpowiedzialnosc.ale co ty mozesz o tym wiedziec pewnie masz wyobrazenie ze tylko kawka i plotki...

dnia: 2010-07-07 19:30:16 avila skomentował(a):

7. Popieram!W zadnym urzedzie nie mozna nic zalatwic.A nie daj Boze trafisz na przerwe sniadaniowa to juz wogole masakra!W kolko slyszy sie prosze czekac!

dnia: 2010-07-08 08:05:56 nn skomentował(a):

8. pracuje w urzedzie i nigdy niemialam przerwy sniadaniowej(jem niemalze po kryjomu jak nikogo nie ma) za to petenci to aniolki.niech kazdy patrzy na swoja prace i bedzi wowczas dobrze.ale nie trzeba narzekac, narzekac i jeszcze raz narzekac.przyjdz, popracuj i poczuj to n awlasnej skorze.za najnizasza krajowa od 5lat.skonczone studia mgr i co?tylko narzekanie.lubie swoja prace bo lubie pomagac ludziom i nieraz to co robie wykracza po za moje obiwazki i w raz wszystkich do jednego worka...przykro

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania