dnia: 05-05-2010 godz 09:03 tyt napisał(a):

Temat: ankieta wyborcza

kogo byście widzieli w ratuszu jako burmistrza i dlaczego? proszę tylko z powagą.

dnia: 2010-05-05 12:49:47 skomentował(a):

1. ja bym na tym stanowisku widziała jakiegoś socjologa. Socjolog rozpoznaje i bada procesy i zjawiska zachodzące między ludĽmi. Stara się w ten sposób poznać i zrozumieć zasady, na jakich funkcjonuje społeczeństwo. Zainteresowanie socjologa koncentruje się na takich instytucjach społecznych jak rodzina, praca, szkoła, organizacje religijne czy polityczne. Bada on także inne zbiorowości i grupy społeczne. Socjologa interesują przede wszystkim procesy zachodzące w takich zbiorowościach (konflikt, przystosowanie, współpraca, dezorganizacja itp.). Umiał by nam jakoś podnieść rangę naszego miasteczka, przeprowadził by jakieś badania zwróciłby uwagę na społeczeństwo. Ale to tylko moja uwaga.

dnia: 2010-05-06 07:41:09 emigrant skomentował(a):

2. Zgadzam sie w zupełności z autorem tekstu, pod warunkiem jednak że będzie to socjolog nie tylko z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Myślę ze posiadanie samego tytułu naukowego nie świadczy o przydatności osoby w danej sytuacji. Musi to być osoba "z duszą" i lubiąca robić to czego sie nauczyła.

dnia: 2010-05-06 10:45:42 tyt skomentował(a):

3. bardziej chodziło mi o konkretne osoby z imienia i nazwiska niż z opisu

dnia: 2010-05-06 12:53:13 skomentował(a):

4. Na pewno nie zagłosuję na żadnego którzy będą się o ten stołek starać. A pro po jakie potrzebne są wymagania aby się o ten hotelik starać.

dnia: 2010-05-07 14:56:20 kukuryku skomentował(a):

5. ja widzialabym pania Beatę Kilanowską, osobę niezwykle zorganizowaną, poświęcającą się całkowicie swojej pracy i niezwiązaną z polityką-może to jest pomysł na burmistrza, oceniajmy kandydatów po zaangażowaniu i pracy jaką już wykonali dla ludzi i miasta..

dnia: 2010-05-07 16:59:03 szcze_pan skomentował(a):

6. Pani Beata Kilanowska... to propozycja która może okazać się strzałem w dziesiątkę. Tylko czy sama zainteresowana ma na to ochotę?

dnia: 2010-05-10 09:36:06 marek skomentował(a):

7. Psychiatra podobno przyjmuje w Kętrzynie.

dnia: 2010-06-06 21:35:27 anecia skomentował(a):

8. kukuryku.> Dobra mysl...Strzal w dziesiatke...Tylko czy P.Beata jest zainteresowana ; )) Pozdrawiam ;)

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania