dnia: 24-05-2010 godz 20:20 kamil napisał(a):

Temat: Poziom forum

Czytając wypowiedzi na tym forum zastanawiam się, czy to przypadkiem nie sen. Rozumiem, że niektórych przerasta myślenie, ale żeby pisać o tym, kto przechodzi na pasach, kto się nie zatrzymał przed przejściem dla pieszych, o szarżującym wozie strażackim.... Z drugiej strony nie dziwię się, że bywalcy tego forum piszą takie bzdety, gdyż poważne i niewygodne dla admina tematy są automatycznie przez niego kasowane. Moja propozycja jest taka, albo zacznijcie pisać konkretne rzeczy, takie, które mogą pomóc innym albo dajcie sobie spokój. I tak admin decyduje co tu się znajdzie. Prawda Panie Krzysiu?

dnia: 2010-05-24 21:49:10 reszelos skomentował(a):

1. Nie przesadzaj niech ludzie sobie piszą. Politycznie wyżywaj się na innych forach.To jest właśnie nasze życie.Mnie osobiście nasza stronka się podoba.Admin jest okej.

dnia: 2010-05-25 09:35:43 RESZELANKA skomentował(a):

2. Chcesz ,to pisz sobie o różnych ważnych dla ciebie sprawach .Pytanie tylko ,czy zainteresuje to innych użytkowników forum .Z tego ,co mi wiadomo to usuwane są obelżywe ,obrażające posty. A szkoda ,bo na innych forach nie usuwają i jest ciekawiej .

dnia: 2010-05-25 11:34:20 nick24 skomentował(a):

3. Ciekawiej dla kogo - reszelanko,? dla ciebie bo jesteś żądna sensacji,plotek,tak bardzo lubujesz się życiem innych ludzi,przecież wiadomo,że takie obelżywe,obrażające posty nie powinno wprowadzać się w czyn w każdym z nas.A jeśli tak bardzo tobie na tym zależy to zacznij od siebie,jaka ty jesteś ujawnij się!.Będzie bardzo ciekawe - z czym na forum się spotkasz! I nie będziemy bywać na innych forach...!

dnia: 2010-05-25 13:29:37 patriot skomentował(a):

4. Kamil,jest jeszcze druga reszelska strona,może tam opisz te istotne dla mieszkańców sprawy.Ewentualnie stwórz nową stronkę,sam będziesz decydował co na niej zamieścić..

dnia: 2010-05-25 20:13:44 Mietek skomentował(a):

5. Kamilu, a co będzie, jeśli forumowicze nie przyjmą Twoich propozycji? Poskarżysz się swojemu prawnikowi? :D

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania