dnia: 19-11-2010 godz 15:32 GB napisał(a):

Temat: Obowiązkowa cisza wyborcza

Myślę, że właściciel strony Forum Reszel będzie przestrzegał ciszy wyborczej. Tj od dzisiaj,piątku - 19.11.2010r, od godzinie 24.00 do niedzieli - 21.11.2010 do godziny 22.00. Z szacunkiem pozdrawiam i zapraszam wszystkich do wyborów. Pełnomocnik KWW RESZEL-DOBRO WSPÓLNE GRZEGORZ BATEN

dnia: 2010-11-19 15:09:24 qwert skomentował(a):

1. To ludzie chyba mają przestrzegać ciszy wyborczej a nie właściciel forum.

dnia: 2010-11-19 19:33:38 janko skomentował(a):

2. Panie Baten,chyba to wielka przesada.Zachowuje się Pan jak nauczyciel w szkole, który chce poskromnić ucznia ,chyba tak nie wypada,czy emocje Pana nie zżerają.

dnia: 2010-11-19 22:53:57 andrzej skomentował(a):

3. Szanowny Panie Baten, właściciel forum chyba nie ma obowiązku śledzenia na bieżąco wpisów na forum i usuwania każdego postu napisanego przez daną osobę.

dnia: 2010-11-19 23:12:56 SpecNET skomentował(a):

4. Jeżeli zapytanie pana Grzegorza dotyczy materiałów wyborczych zamieszczonych na stronie forum, to w myśl ustawy "Ordynacja wyborcza..." w czasie ciszy wyborczej mogą wisieć plakaty powieszone przed ciszą, ale nie mogą pojawiać się nowe. Dotyczy to również informacji wyborczych zamieszczonych w Internecie. A zatem nie może zarzucić mi Pan złamania ciszy wyborczej jako właściciela tej strony, który zamieścił materiały wyborcze przed ciszą wyborczą. Jeżeli zapytanie dotyczy treści wpisów Internautów, to ja już na to nie mam wpływu. W przypadku naruszenia ciszy wyborczej przez internautów, a co za tym idzie popełnieniu wykroczenia, ustalenie autora wpisu jest tylko formalnością, gdy kandydat na radnego lub pełnomocnik wyborczy zainteresowanego komitetu wyborczego wniesie do sądu okręgowego wniosek o wydanie orzeczenia. Również pozdrawiam.

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania