dnia: 21-12-2010 godz 13:03 majka napisał(a):

Temat: Promocja Polomarketu

Uważajcie na promocję białej surowej kiełbasy. Producent pisze na opakowaniu że data przydatności jest do 25 grudnia a pani podając przykleja naklejkę firmową polomarketu z datą 23 grudzień. Dziwna promocja!

dnia: 2010-12-21 23:32:09 nowa skomentował(a):

1. czegos tu nie rozumiem jaki cel miałaby ta pani skracajac date przedatnosci ,to po pierwsze ,a po drugie to napewno chodzi o to ze ta pani wazy opakowanie z kiełbasa .a data waznosci na wadze zawsze wychodzi o dwa dni ,czyli jezeli wazy sie towar 21 to data waznosci bedzie do 23. Ale i tak jest najwazniejsza data producenta. KIEŁBASE KUPIŁAM I JEST BARDZO SMACZNA ,A WY LUDZIE TO CHYBA JUZ TAK ZAWSZE BEDZIECIE NAZEKAC-POZDRAWIAM

dnia: 2010-12-22 00:01:36 4String skomentował(a):

2. przydatności i narzekać i smacznego

dnia: 2010-12-22 21:08:36 majka skomentował(a):

3. To w Polomarkecie wszystko jest po wazeniu 2 dni zdatne do spozycia??? NieĽle! Gratuluję zrozumienia!!! Kiełbasa bardzo smaczna. Ale czy ja tu pisałam że była niedobra?

dnia: 2010-12-22 21:11:32 frenio skomentował(a):

4. Chodzi o to że jak się patrzy na towar za ladą to wynika z napisu na towarze że mozna go spożyć w 1 dzień świąt a w sklepie 2 dni przed świętami. To chyba jest zasadnicza różnica?

dnia: 2010-12-22 23:28:43 reselanka skomentował(a):

5. Jezu ludzie ale wy sie czepiacie!chyba najwazniejsza jest data producenta!wam ton sie nigdy nie dogodzi ,wielkie paniska sie porobili ,w kazdym sklepie te kobiety ciezko charuja , w zyciu nie chciałabym tam pracowac i obsługiwac takich klientów ,mam nadzieje ze to sa jednostki,a wszystkie panie z polomarketu ,biedronki pozdrawiam

dnia: 2010-12-23 08:45:03 obermufi skomentował(a):

6. a poza tym wszyscy zdrowi???

dnia: 2010-12-23 09:21:33 majka skomentował(a):

7. One "charują".Co to niby miało oznaczać.To jakaś iluzja.Bo np.ciężko pracować to - harować (dopuszczalne harować jak wół),"charowac" - w formie ironii,udawać, że się pracuje.

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania