dnia: 16-02-2012 godz 11:39 ajax napisał(a):

Temat: Forumowe plucie po reszelsku

Strach zaglądać na to forum ostatnio. Masz pracę w Biedronce, albo Polo? Oplują Cię. Jesteś kierownikiem? Obrażą i pomówią, a potem jeszcze dziwią się, że ktoś miał czelność iść na policję. Napiszesz, że właściciele nie sprzątają po psach - oplują, bo przecież kombinować trzeba na każdym kroku. Czy naprawdę w Reszlu mieszka tylu zazdrosnych i zawistnych ludzi? Czy też może forum napędza grupka ludzi, którzy poza zawiścią i opluwaniem nie mają ciekawych zajęć? Zluzujcie nieco, idĽcie na spacer czy coś. Dobrze Wam zrobi hejterzy.

dnia: 2012-02-16 11:52:35 Boro skomentował(a):

1. Racja sami hejterzy co tylko patrafia Pisac nic wiencej ale co do czego do Polo albo do Biedronki lecą przed otwarciem i czekaja jak chieny na Padlinej bo tam Najtaniej

dnia: 2012-02-16 11:56:10 rybka skomentował(a):

2. Forum to nie śmietnik, pamiętajcie, jego przeznaczeniem nie jest wyrzucanie wszystkich żali czy ubliżanie innym osobom, nawet najbardziej żarliwa dyskusja musi być prowadzona w dobrym tonie tak aby nikt nie poczuł się obrażony. Za głupią można uznać opinię a nie osobę ! to z opinią zgadzamy się lub nie, ataki wymierzone w osoby mogą być karane. Dbajmy o czystość naszego języka i sumienia a wszystkim będzie miło i przyjemnie

dnia: 2012-02-16 13:30:10 TUNDRA skomentował(a):

3. o jakich tu atakach piszecie? ,myslałam ze przynajmniej w internecie jest jakas wolnosc słowa ,co mam pisac to czego nie czuje ,A POSTAWCIE SIE W SYTUACJE TYCH POZWALNIANYCH LUDZI KTÓRZY CZUJA SIE NAPRAWDE URAZENI ,CZY NIE MAJˇ PRAWA WYPOWIEDZIEC SIE I PODZIELIC SIE SWOIMII ODCZUCIAMI?.DLACZEGO TAKIE SKLEPY JAK PELCOWIZNA ,CZY BIEDRONKA INIE POWODUJˇ TYLU EMOCJI CO POLO . A ?,MYSLE ZE TO DLATEGO ZE TAM Sˇ LUDZIE i NORMALNIE TRAKTOWANI,KIJ MA ZAWSZE .DWA KOŃCE.A MOZE TERAZ TEZ POWINNAM ISC NA POLICJE BO CZUJE SIE BRAZONA JAKO POTENCJALNA KLIENTKA POLOMARKETU I BIEDRONKI PONIEWAZ W PO¦CIE NR, 1 ZOSTAŁAM OBRAZONA TAK?ZASTANÓWCIE SIE CO PISZECIE.

dnia: 2012-02-16 13:47:15 nikus skomentował(a):

4. Juz samo słowo hejterzy bardzo mnie obraza jako autora niejdnoego postu na forum,tak ze uwazajcie

dnia: 2012-02-17 15:25:21 rymcymcym skomentował(a):

5. Boro pierw kupujemy slownik a pozniej komputer, nigdy odwrotnie (wiencej, chieny) hahaha ;)

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania