dnia: 20-02-2012 godz 16:03 piesek napisał(a):

Temat: Mieszkaniec Reszla w butli gazowej auta ukrył 4 kg marihuany

Wielka wpadka.

dnia: 2012-02-20 19:39:45 rysiek skomentował(a):

1. Jarasz się tym że tworzysz takie tematy ??

dnia: 2012-02-20 23:31:21 adam skomentował(a):

2. Jest wydarzenie to trzeba o tym mówić... Jak hotelowa padła to każdy leciał patrzeć, pisał itp. A o tym już nie można? Trzeba takie rzeczy wyciągać na światło dzienne.

dnia: 2012-02-21 12:27:26 Hardi skomentował(a):

3. Szkoda Szkoda tyle haju :(

dnia: 2012-02-21 14:25:00 lewy skomentował(a):

4. i koniec szpanowania ile to sie ma

dnia: 2012-02-21 18:48:08 rysiek skomentował(a):

5. Lewy jesteś tylko zazdrosnym jeleniem, nie wiesz nic w tym temacie a się wypowiadasz, Darek nigdy wcześniej nie wiózł nic takiego, znalazł się w złym miejscu w złym czasie, i dał się oszukać, zwykły pech ale gwarantuje Ci że prędzej czy póĽniej znowu będzie "szpanował" a Ty będziesz siedział w domu przed komputerem i będzie Ci tak napierdalał gul że się posrasz w majtasy:)

dnia: 2012-02-21 19:00:08 skomentował(a):

6. zabka napisz cos

dnia: 2012-02-21 19:01:40 adam skomentował(a):

7. Haha, nigdy nic takiego nie wiózł... Znalazł się w nieodpowiednim miescu ... Przez przypadek ta maryśka znalazła się w samochodzie i pewnie nic o niej nie wiedział... hehe. W tym biznesie prędzej czy póĽniej przyjaciele sypią przyjaciół... Przynajmniej w Reszlu dzieci trawki nie będą jarać

dnia: 2012-02-21 19:14:53 rysiek skomentował(a):

8. Skąd się biorą tacy kretyni jak Ty ADAM to ja nie kumam, radze Ci zajmij się swoim marnym życiem i nie interesuj się tym co robią lepsi od Ciebie :)

dnia: 2012-02-21 19:21:33 no-one skomentował(a):

9. Dał się oszukać... pewnie myślał, że wiezie rumianek :].

dnia: 2012-02-21 23:57:53 adam skomentował(a):

10. Rusiek, ile Ty masz lat? pewnie z 15 -16 i właśnie brałeś ten TOWAR od tego pana... Pewnie, tekst tego typu " marihuana co to jest? przecież to nikogo nie zabiło...". Wy młodociani naiwni ludzie. WeĽcie się za książki a nie za gówno. Dokładnie no-one, rumianek hahaha.

dnia: 2012-02-22 18:05:12 ONAMaZawszeRacje! skomentował(a):

11. Racja Adam. Teraz powinien trochę posiedzieć, ale znając polskie prawo pewnie wypuszczą ścierwo ewentualnie zawiasy dostanie. Ja zamknęłabym wszystkich dilerów w pierdlu!

dnia: 2012-02-22 20:09:49 skomentował(a):

12. o

dnia: 2012-02-22 21:49:14 ZABKA skomentował(a):

13. ZAZDROSC PRZEZ WAS PRZEMAWIA , CZYM SZPANOWAŁ BEZ PRZESADY , NORMALNY CZŁOWIEK A PRZY TYM BARDZO WARTOSCIOWY , A ZE POPEŁNIŁ BŁAD TO NAPEWNO ZROZUMIE ,KAZDY POPEŁNIA BŁEDY A WY WIESNIAKI ODAWLCIE SIE OD NIEGO I ZNAJDZIE SOBIE INNY TEMAT .

dnia: 2012-02-22 22:01:28 zabka skomentował(a):

14. WKONCU COS SIE WYDARZYŁO NA TEJ WSI , BURAKI RESZELSKIE MAJˇ O CZYM GADAC , I PISAC BZDURY NA TEMAT DARKA, DAREK TRZYMAJ SIE , POWTARZAM ZERO DO POTEGI ZAWSZE BEDZIE ZEREM I WY JESTESCIE TEGO DOBRYM PRZYKŁADEM .

dnia: 2012-02-22 22:58:20 asdf skomentował(a):

15. zamknąć to powinni wam gęby i te śmierdzące kałem forum..

dnia: 2012-02-22 23:07:50 lewy skomentował(a):

16. Czy po 40 można popełniać takie błędy ? Może nauczy go ta wpadka czegoś ? Czy może jest już za póżno ? A może dopiero po 40 stajemy się zerem ? Może Darek daje nam dobry przykład

dnia: 2012-02-23 11:10:55 ola skomentował(a):

17. Do zabki: nie wiem czy masz dzieci ,ale jesli tak to bardzo im współczuje ,a jak nie ,to aby tak dalej ,to był przemyt ,człowiek w jego wieku nie powinien popełniac takiego błedu i wcale sie nie dziwie ze ludzie sa zli ,bo ja sobie nie zycze zadnej trawki w reszlu!!!

dnia: 2012-02-23 12:04:16 no-one skomentował(a):

18. Na pewno zrozumie swój błąd. Będzie miał pewnie na to kilka lat :].

dnia: 2012-02-23 12:54:13 ole skomentował(a):

19. Do zabki. Jak taki bohater to może mu jakiś pomnik "KU PAMIĘCI" postawić, albo jego imieniem jakąś choć najmniejszą uliczkę nazwać. Proponuję zgłosić projekt.

dnia: 2012-02-23 13:52:45 izka skomentował(a):

20. PANI ZABKO: MY WSZYCY TO ZERA TYLKO TEN PAN CVO MARYCHE PRZEWOZIŁ TO BIEDNY NIEWINNY CZŁÓOWIEK ,OJ JAK NAPRAWE PRZYKRO.NIE WIEM JAK MOZNA JESZCZE BRONIC TEGO CZŁOWIEKA ,SZKODA TYLKO ZE TAK SIE POMYLIŁAM CO DO TEGO PANA ,MYSLAŁAM ZE TO STATECZNY ROZWAZNY CZŁOWIEK ,A NIE PRZEMYTNIK MARIHUANY

dnia: 2012-02-23 15:46:31 redneck skomentował(a):

21. Dziwi mnie fakt, że przemyt czy posiadanie marihuany lub innych narkotyków uważacie w ogóle za przestępstwo. Gdyby Polska była normalnym, wolnym krajem żadnej sprawy by nie było i nie powinno być. W wolnym społeczeństwie każdy może sobie posiadać co chce (jeśli tego nie ukradł), wąchać, palić, pić co chce i innym nic do tego. A tu jeszcze się cieszy jeden z drugim, że kogoś posadzą.

dnia: 2012-02-23 16:11:48 no-one skomentował(a):

22. Redneck, za przeproszeniem, bzdury pieprzysz. Pokaż mi, w którym "normalnym wolnym kraju" dozwolony jest przemyt lub posiadanie czterech kilogramów marihuany.

dnia: 2012-02-23 16:51:27 redneck skomentował(a):

23. Chyba nie ma takiego kraju, bo władzy zależy na delegalizacji narkotyków, z tego mają profity. W głowie mi się nie mieści, że można iść do paki za posiadanie czegoś co wyrosło z ziemi. To, że wszystkie kraje zakazują, nie znaczy że uznaję to za słuszne. Była taka zasada "chcącemu nie dzieje się krzywda", a teraz jesteśmy traktowani jak bydło.

dnia: 2012-02-23 17:02:52 no-one skomentował(a):

24. Skoro czujesz, że jesteś traktowany jak bydło, to przykro mi bardzo. Ale w takim razie mów za siebie. Skoro nie uznajesz zakazu za słuszny, to stwórz obywatelski projekt ustawy, zbierz odpowiednią liczbę podpisów i zaprezentuj, jak według Ciebie ma być zmienione prawo...

dnia: 2012-02-23 17:21:03 redneck skomentował(a):

25. Wszyscy wiemy co się dzieje z obywatelskimi projektami ustaw - leżą w szufladzie u Marszałka Sejmu.

dnia: 2012-02-23 22:05:15 misiu skomentował(a):

26. KAZDY POPEŁNIA BŁEDY ,I NIE NALEZY ODRAZU SKRESLAC CZŁOWIEKA ,POZNAŁAM CZŁOWIEKA I WIEM KIM JEST I NAPEWNO WYCIAGNIE WNIOSKI, JA NIE POCHWALAM TAKIEGO POSTEPOWANIA , TYLKO TE KOMENTARZE SA NAPRAWDĘ NIE POTRZEBNE , POMYSLCIE O NAJBLIŻSZYCH , DLA KTORYCH JEST CIEZKO A WY SIE Z TEGO JARACIE ,JESLI TAKIE PISANIE WAS KRECI TO SOBIE PISZCIE TYLKO POMYSLCIE W CZYM JESTESCIE LEPSI , KIEDYS MOZE I WY POPEŁNICIE BŁAD I ZOBACZYCIE JAK FAJNIE BEDZIE JAK KTOS WAS BEDZIE POTEPIAŁ OCZERNIAŁ ,A PANI IZA NIECH SIE NIE kieruje OSOBISTA PORAZKˇ BO TO JUZ WOGÓLE ŻENADA , NAPRAWDE TEN RESZEL TO MEGA wies.piszcie sobie co tam chcecie juz nie bede sie znizac do tego poziomu .

dnia: 2012-02-23 22:05:16 misiu skomentował(a):

27. KAZDY POPEŁNIA BŁEDY ,I NIE NALEZY ODRAZU SKRESLAC CZŁOWIEKA ,POZNAŁAM CZŁOWIEKA I WIEM KIM JEST I NAPEWNO WYCIAGNIE WNIOSKI, JA NIE POCHWALAM TAKIEGO POSTEPOWANIA , TYLKO TE KOMENTARZE SA NAPRAWDĘ NIE POTRZEBNE , POMYSLCIE O NAJBLIŻSZYCH , DLA KTORYCH JEST CIEZKO A WY SIE Z TEGO JARACIE ,JESLI TAKIE PISANIE WAS KRECI TO SOBIE PISZCIE TYLKO POMYSLCIE W CZYM JESTESCIE LEPSI , KIEDYS MOZE I WY POPEŁNICIE BŁAD I ZOBACZYCIE JAK FAJNIE BEDZIE JAK KTOS WAS BEDZIE POTEPIAŁ OCZERNIAŁ ,A PANI IZA NIECH SIE NIE kieruje OSOBISTA PORAZKˇ BO TO JUZ WOGÓLE ŻENADA , NAPRAWDE TEN RESZEL TO MEGA wies.piszcie sobie co tam chcecie juz nie bede sie znizac do tego poziomu .

dnia: 2012-02-23 22:05:22 misiu skomentował(a):

28. KAZDY POPEŁNIA BŁEDY ,I NIE NALEZY ODRAZU SKRESLAC CZŁOWIEKA ,POZNAŁAM CZŁOWIEKA I WIEM KIM JEST I NAPEWNO WYCIAGNIE WNIOSKI, JA NIE POCHWALAM TAKIEGO POSTEPOWANIA , TYLKO TE KOMENTARZE SA NAPRAWDĘ NIE POTRZEBNE , POMYSLCIE O NAJBLIŻSZYCH , DLA KTORYCH JEST CIEZKO A WY SIE Z TEGO JARACIE ,JESLI TAKIE PISANIE WAS KRECI TO SOBIE PISZCIE TYLKO POMYSLCIE W CZYM JESTESCIE LEPSI , KIEDYS MOZE I WY POPEŁNICIE BŁAD I ZOBACZYCIE JAK FAJNIE BEDZIE JAK KTOS WAS BEDZIE POTEPIAŁ OCZERNIAŁ ,A PANI IZA NIECH SIE NIE kieruje OSOBISTA PORAZKˇ BO TO JUZ WOGÓLE ŻENADA , NAPRAWDE TEN RESZEL TO MEGA wies.piszcie sobie co tam chcecie juz nie bede sie znizac do tego poziomu .

dnia: 2012-02-23 22:50:42 czarownica skomentował(a):

29. A świstak siedzi i zawija w te papierki........ a znając wdzięk , urok, aparycję tego Pana wcale się nie dziwię, że ma tylu pozytywnych obrońców po stronie kobiet brawo Panie chyba paliłyście razem z nim skręta i do chwili obecnej jesteście oszołomione !!! tylko czym ? facet w jego wieku powinien dojrzale myśleć o rodzinie i legalnym biznesie ! a za szpan jak to określili forumowicze wyżej zapłacił tym na co zasłużył.

dnia: 2012-02-24 17:02:20 noon skomentował(a):

30. co za lamus - niech ziemniaki przewozi, a nie bierze się za coś o czym nie ma pojęcia. szkoda, że w kondomach nie łykał :D

dnia: 2012-02-24 17:27:01 :) skomentował(a):

31. kondoma to lykasz codziennie rano na sniadanie pajacu. nie wiesz jak bylo to nie wnikaj i sie zajmij soba, a nie krtytykujesz innych. wszyscy jestescie cwani przez internet? To powiedzcie mu to prosto w twarz jak wyjdzie jakim on jest cwaniakiem itp. zaden z was tego nie zrobi bo jestescie banda oszlomow, ktorzy maja teraz temat do plotek. pozdrawiam wszystkich tych ktorzy sa z Darkiem. Garet trzymaj sie!

dnia: 2012-02-24 21:23:32 iza skomentował(a):

32. oszołom to ten który się zajmuje sprzedażą narkotyków.

dnia: 2012-02-24 23:56:50 meszebet skomentował(a):

33. jak poczuli majeranek to i koledzy się wysypali :)

dnia: 2012-02-25 12:33:18 koles skomentował(a):

34. oszołomka sie znalazła , co Ty soba reprezentujesz. do garów koleżanko ..............................

dnia: 2012-02-25 20:16:56 R.e.s.z.e.l.o.k. skomentował(a):

35. Prosta sprawa 4 kg to nie mało... więc odsiadka min. 2 lata mu się należy i tyle...i nie ma co tu dyskutować bo to jest handel...i mam w d.u.p.i.e. czy to była marihuana (tzw. miękki narkotyk), bo nie chciałbym by moje dziecko palilo to gówno!!! Weider nie wyzywaj ludzi od pajacy bo to tylko o Twoim poziomie swiadczy i o tym, że to Ty jesteś internetowym napinaczem. Ty masz takie podejście do tej sprawy a inni mają inne i tyle, więc wyluzuj.

dnia: 2012-02-26 10:38:49 no-one skomentował(a):

36. Weider wie jak było, bo pewnie też siedział w tej butli gazowej i wszystko widział.

dnia: 2012-02-27 20:11:46 Bob marlej skomentował(a):

37. Bo to byla butla ale na haj nie gazowa,te audi na zielsku jezdzilo nie na gazie. Wiec o co ta afera,paliwa zabraklo to na ziele przelaczyl bo jechac jakos musial.

dnia: 2012-03-03 21:08:46 o2 skomentował(a):

38. nie dla psa KIEŁBASA

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania