dnia: 06-04-2012 godz 08:33 Kryn napisał(a):

Temat: Policja

Witam czy tez macie taki problem ze idać na Policje nie maja oni czym pisac????? albo wysylaja do kiosku by kupic??? bo mowią ze nie dostaja sluzbowych!!! Prosze czy znajdzie sie ktos by tym naszym Strózom Prawa ZASPONSOROWAC hahahahahah bardzo bysmy byli wdzieczni :P albo kupic troszke tuszu Albo BOCIANIE PIORO HAHAHA Prosze o odpowiedz

dnia: 2012-04-06 08:54:09 tragedia skomentował(a):

1. Sugeruje abyś wziął się do pracy nierobie i nie szukał na siłę problemów! Ile Ty masz lat?

dnia: 2012-04-06 09:48:58 Paziok skomentował(a):

2. Nie mow mi co mam robic a Problem ma Nasza Kochana POLICJA z Długopisami jestes taki madry to idz tam i daj kilka

dnia: 2012-04-11 13:13:22 RESZELANKA skomentował(a):

3. Mnie w pracy już od lat nie dają długopisów,ale sobie z tym radzę nabywając je w sklepie za własne pieniądze .Zapewniam ,że wydatek niewielki .

dnia: 2012-04-11 21:33:46 czarownica skomentował(a):

4. Do Reszelanki ! to jeszcze sama sobie zapłać za wykonywaną pracę i alleluja i do przodu !! oto właśnie chodzi tym prywatnym wyzyskiwaczom - zero własnego wkładu i duuuużo niewolników do darmowej roboty - a kasiora się kręci !!!!

dnia: 2012-04-12 08:19:35 RESZELANKA skomentował(a):

5. Czarownico ,długopisy kosztują teraz 1 albo 2 zł.Ile Ty zarabiasz ,że Cię na to nie stać?

dnia: 2012-04-15 23:43:08 Uuuuu skomentował(a):

6. Baba o nicku CZAROWNICA to jakas sfrustrowana biiiiiiijacz, ktora woli kupic tanie wino niz dlugopis. Dziekuje, dobranoc, wuj wam w pokarm.

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania