dnia: 04-05-2012 godz 15:37 Inwestor napisał(a):

Temat: Propozycja otworzenia klubu MIRAEGE w Reszlu

Chcę rozpocząć działalność rozrywkową w Reszlu, jestem inwestorem z Warszawy. O tym forum dowiedziałem się od dobrego przyjaciela. Zanim skontaktuje się z radą miejską w sprawie ulokowana klubu, jestem zainteresowany zdaniem mieszkańców ów miasta. Więcej informacji podam na prywatną pocztę. Prosimy o poważne i rzetelne opinie forumowiczów na temat pomysłów związanych z lokalizacją oraz funkcjonowaniem. Proszę o podanie prawdziwych danych kontaktowych, najlepsze pomysły zostaną nagrodzone. Pozdrawiamy zarząd Klubu MIRAGAE

dnia: 2012-05-04 17:26:18 no-one skomentował(a):

1. 1 kwietnia był już jakiś czas temu... Zdecyduj się - MIRAEGE czy MIRAGAE :D ?

dnia: 2012-05-04 17:41:22 maja skomentował(a):

2. Inwestor z Warszawy, piszący z Reszla z ATM Reszel Arkusnet. Smarkacze, nudzi wam się w domu ?

dnia: 2012-05-06 16:39:17 o2 skomentował(a):

3. Szczerze dla Reszla bardzo potrzebny jest taki Klub. Musiało być to miejsce bezpieczne, kulturalne, z dobrą ochroną,dobrą radiową, clubową, disco muzyką. Ważne, żeby nie stało się to miejsce meliną. Wszyscy by na tym zyskali, z pewnością. Karaoke, czwartki piwo np za 3 zł, imprezy dla dorosłych +30, inne dla młodzieży, zapiekanki... moglibyście się dobrze utrzymać. Powodzenia!

dnia: 2012-05-06 19:57:43 Inwestor skomentował(a):

4. Klub Miragae jak w mailu, a dla ścisłości napisałem że o tym forum wiem od przyjaciela z Reszla i miałem okazję skorzystać z jego komputera który jest pod waszą kablówką z ATM Reszel. Dziękuję o pozytywne opinie. pozdrawiam

dnia: 2012-05-08 00:01:07 maja skomentował(a):

5. Nie wprowadzaj ludzi w błąd smarkaczu ! Nie istnieje żaden klub miragae. Podajesz swoją pocztę elektroniczną, ale taka domena nie istnieje. Jesteś bezczelnym gimbusem, który oszukuje i podpuszcza ludzi.

dnia: 2012-05-08 19:38:23 Rysiek z Klanu skomentował(a):

6. No pewnie można otworzyć jakiś klub w Reszlu przyjdą Babcie z Dziadkami i będą się gibać :) Chyba że piwo będzie po 3 zł to młodzież z Reszla się zleci zalać japska :D

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania