dnia: 12-05-2012 godz 13:02 Andrzej napisał(a):

Temat: Nowe przepisy drogowe w Reszlu

Jak wam się podobają. Byłem tak zaskoczony,że nagle nie mogę skręcić aż mnie zatkało. W sumie spoko. Jedna sprawa tyko mnie bardzo zaskoczyła,parkuję na miejscu dla inwalidów(mam uprawnienia)i wysiadając zobaczyłem,że naprzeciwko "Pelcowizny" wyznaczono postójTAXI. Postój zawsze był po drugiej stronie(naprzeciwko byłego sklepu p.Waluka) i chyba to najlepsze miejsce. Blokowanie przez taxi tak wąskiego gardła jakim jest przejazd obok "Pelcowizny" uważam za absurd z chorej głowy. Któż to wymyślił. Można było ewentualnie udostępnić jedno miejsce przy UMiG ale obecna lokalizacja jest dziwolągiem. Cóż to za pomysł. Poza tym znaki na ul. Krótkiej są za daleko,biorąc zakręt z ul. Reymonta w ul. Krótką omijając pierwsze zaparkowane tam samochody można ich nie zauważyć. Uważam jednak,że było dobrze tak jak było i chyba ktoś się nudził, bo przecież żadnych skarg nie było. No i wypadałoby lepiej załatać dziury na zakręcie Słowiańsaka-Mazurska(przed lustrem)bo tam uciekając przed dziurą stwarza się zagrożenie ale na to rady(nego)już nie ma.Napiszcie także swoje uwagi.Z poważaniem .Emeryt.

dnia: 2012-05-12 16:29:47 no-one skomentował(a):

1. Moim zdaniem wystarczyło pozabierać resztę znaków i zrobić skrzyżowania równorzędne. A co do skrzyżowania Słowiańska-Mazurska to jak najbardziej zgadzam się z autorem tematu.

dnia: 2012-05-12 16:33:27 karolek skomentował(a):

2. emerycie nudzisz się ? to łataj dziury

dnia: 2012-05-13 10:22:40 Andrzej skomentował(a):

3. Forum służy do (a przynajmniej powinno) konstruktywnej dyskusji i wyrażania opinii przez obywateli.Jest to nowoczesna forma obecności obywateli w życiu publicznym.Uczestnictwo w tej dyskusji uważam za najnowszej generacji dojrzałość demokratyczną.Nikogo nie obrażać ale mówić i akcentować swoje zdanie.Przecież to my powinniśmy decydować o tym jak nam się żyje a nie jakieś "leśne dziadki" .Także p.Karolek to właśnie jak wg. Ciebie wszyscy zamilkną to dopiero nastanie dobrobyt i władza zapewni nam szczęście.Wątpię żebyś miał rację,ale daj Ci Boże zdrowia.Łataj dziury(w mózgu).

dnia: 2012-05-13 18:39:24 4String skomentował(a):

4. nowe przepisy są bez sensu, nic nie wnoszą, a wprowadzają tylko zamieszanie, bo jeden jedzie 'po nowemu' inni jeżdżą 'jak zawsze'. i po co to ?

dnia: 2012-05-13 20:40:01 rysiek skomentował(a):

5. Ja już 3 raz się władowałem pod prąd bo po prostu zapominam o tych nowych znakach bez sensu moim zdaniem kombinować jak było dobrze

dnia: 2012-05-13 21:47:16 Statixxx skomentował(a):

6. Wg mnie na ulicy Krótkiej powinno się wstawić znak, obustronny zakaz postoju, bo tam to jest masakra. :/

dnia: 2012-05-14 17:40:29 cygaro skomentował(a):

7. Z tego co kojarzę, zmienili ruch na jednokierunkowy, aby umożliwić parkowanie większej ilości aut. Moim zdaniem pomysł OK. Dodałbym zakaz na Krótkiej + jednostronny zakaz na Reymonta

dnia: 2012-05-14 22:37:02 hdop skomentował(a):

8. Bylo sporo stluczek... jest teraz ok. a ci co nie widza znakow to przypominam ze jakos zdaliscie prawo jazdy jednag glownie na kierowaniu sie znakami... jest ok.

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania