dnia: 16-06-2012 godz 18:14 Marco polo napisał(a):

Temat: Polo promocja od 18 do 20

Co jest karwa twarz ze przed 18 juz promocja wykupiona znajomym jest. Po co to wogole jest ta promocja zwolnic kierownictwo co znajomym to opycha.

dnia: 2012-06-16 21:36:02 Gosh skomentował(a):

1. No i co z tego? Oni tak samo płacą, ato że znajomym no to po prostu taki przywilej. ;p idz sobie wczesniej do polo i tyle.

dnia: 2012-06-17 14:33:45 Ziuta skomentował(a):

2. Ja bylam wczesniej i juz nic nie bylo z promocji. Lipa z tym polo. Polo w pole w...ac

dnia: 2012-06-17 18:16:41 Gosh skomentował(a):

3. To masz pecha mi się udało. :P

dnia: 2012-06-18 16:51:32 Patrycja skomentował(a):

4. wiecznie macie jakieś problemy.

dnia: 2012-06-19 16:50:40 Zaje**sta skomentował(a):

5. A jak można nie mieć problemów? Ten sklep to jedna wielka porażka. Dlaczego w innych sklepach PM jest inaczej? JA wam powiem, to przez kierownictwo. Wpuścić patole na salony... Znam kilka osób, które zwolniły się stamtąd bo już miały dość kłamania klientom w żywe oczy, miały dość takiego traktowania przez kierownictwo i stosowania mobbingu. Ja bym poszła z tym do sądu pracy na ich miejscu, żeby pi zduś dostał na co zasłużył. I nie mówcie, że przesadzam albo się czepiam. Pewnie nie raz sami jedliście zielone odświeżane mięsko, bo kierownictwo każe albo po premii. Informacje z pewnego Ľródła.

dnia: 2012-06-20 12:13:05 Michał skomentował(a):

6. wam to chyba szkoda, że nie pracujecie w tym sklepie i takie rzeczy piszecie. nikt nie każe nikomu tam robić zakupów

dnia: 2012-06-20 17:24:46 Zaje**sta skomentował(a):

7. Ja już od dawna nie robię tam zakupów tylko szkoda mi tych ludzi którzy kupują odświeżane mięsko... A co do pracy to pracuję w bardzo dobrej firmie, na dobrym stanowisku i zarabiam dużo więcej niż tam. Szkoda mi ludzi, że też brak porządnych miejsc pracy w reszlu zmusza do pracowania w takich warunkach...

dnia: 2012-06-20 18:46:32 MasakraPatola skomentował(a):

8. hahahha Pozdrawiam HEJTEROW co tylko Potrafi fisac hahahhahaha Duze K dla was pewnie wie wiecie co to znaczy Pozdrowki

dnia: 2012-06-20 23:02:16 reszelaninem ... skomentował(a):

9. widze ze ktosnie potrzbnie zadyme kreci...popierwsze jest nowa Pani Kierownik sklepu!po drugie przy zakupie miesa mozna poprosic o datowke ktora lezy zawsze pod miesem i tam jest data przydatnosci spozywczej.a byly kierownik za swoje juz zaplacil wiec nie piszcie bzdur!!!

dnia: 2012-06-20 23:03:22 reszelaninem ... skomentował(a):

10. *mialo byc NIE POTRZEBNIE!!!

dnia: 2012-06-25 11:06:29 Zaje**sta skomentował(a):

11. Chyba pisałam, ze już tam nie chodzę, ale już jestem na bieżąco. Z tego co wiem, kierowniczka jest taka sama jak tamten. A po 2 na prawdę sądzisz, że jego awans to jest to co mu się należało?

dnia: 2012-06-25 16:58:28 Karis skomentował(a):

12. hahahah ludzie ZAZDROSC nic wiencej !!!!!!! ZAL patrzcie na siebie a nie na innych anonimowo kazdy moze pisac ZAL PL tam poklikajcie niektorzy hahahaha

dnia: 2012-06-25 19:51:17 Krzysiek skomentował(a):

13. stuknijcie się w te wasze puste łby... tyle napisze żal wam d...ściska ze komuś coś w życiu wychodzi. ze potrafi się zawodowo rozwijać ja nie mam nic ani do byłego kierownika ani do teraĽniejszej kadry kierowniczej w polo. Ktoś kto potrafi tylko kogoś anonimowo oczernić powinien mieć na tyle odwagi by powiedziec to tym osobom prosto w oczy co o nich myśli...

dnia: 2012-06-27 00:57:57 bożżżżżżżż skomentował(a):

14. nie było POLO Ľle, jest POLO też Ľle a idĽcie wpi***

dnia: 2013-01-11 13:17:04 Zaje**sta skomentował(a):

15. A Ja przy okazji chciałabym przestrzec przed zakupami w pelcowiĽnie. Kasjerki nie wydają pełnej reszty a przy rozliczeniu różnicę biorą do kieszeni. Mi jednego dnia jedna z pań wydała mi za mało o 10 zł a ponieważ był wieczór to poszłam dnia następnego i okazało się, utargu było tyle co na rozliczeniu. Ponieważ wyb8ierałam gotówkę z bankomatu i dokładnie wiedziałam ile mam Mój błąd nie wchodzi tutaj w grę. Wniosek: kasjerki okradają klientów a zaoszczędzone pieniądze zabierają!

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania