dnia: 09-09-2012 godz 10:55 tymon napisał(a):

Temat: WRONY

Czy miasto cos zrobi z tymi wronami ? Wszedzie ich pelno i z roku na rok wiecej. Halas ogromny, jak leca to strach isc chodnikiem! Przegonic je albo wystrzelac o ile nie sa pod ochrona, a jesli sa to zdejmijcie te ochrone. Teraz to ludzie beda sie musieli przed nimi chronic. W parku fajna inwestycja, a nad glowami masa tych ptakow.

dnia: 2012-09-09 17:07:05 EVA K. skomentował(a):

1. Wrony wystrzelac ,wałęsające się psy również ,koty wytruc ,bo miauczą -ordnung must sein !

dnia: 2012-09-09 17:53:56 oburzona Ilona skomentował(a):

2. To ja chetnie bym Ciebie tymonie i Evo K was tępila wy cholerni sadysci. Nie znacie przepisow ochrony nad zwierzetami i ptakami? One też chcą życ Was wyslać na pustynie Jestescie bezdusznymi potworami Zwierzęta i ptaki tez chcą żyć a takich jak wy bezdusznych potworów w ludzkiej skorze to bym tępiła Bo tylko tacy jak wy sa zdolni do dręczenia niewinnych zwierzątek i ptaków. Ja własnie z wielka przyjemnoscią dokarmiam ptaki i bezdomne zwierzęta. i staram się dla nich o schronienia Jestem tylko ciekawa jak Wy swoje dzieci wychowujecie pewnie na takich sobie podobnych a pózniej słyszy się w mediach ze dzieci podpalają żywe stworzenia i oblewają smoła czy obcinaja ogony i uszy takim do bym najmniej dawala po 20 lat kary.

dnia: 2012-09-09 23:28:06 EVA K. skomentował(a):

3. Oburzona Ilono ,jeśli nie zauważyłaś ironii w moim poście to widocznie nie jesteś zbyt inteligentna .Napisałam to ,bo wkurzają mnie ludzie ,którym wszystko przeszkadza .Kocham zwierzęta ,a koty wprost uwielbiam ,jestem uczulona na krzywdę ,jaką Ľli ludzie czynią biednym zwierzaczkom i też je dokarmiam .Natomiast uważam ,że kary za znęcanie się nad zwierzętami są u nas zbyt niskie.Niepotrzebnie więc wykrzykujesz te inwektywy pod moim adresem .

dnia: 2012-09-10 01:46:00 siti skomentował(a):

4. a co to jest ten inwektyw, który wykrzykuje ;)?

dnia: 2012-09-10 06:49:33 z poważaniem skomentował(a):

5. I to właśnie nazywa się czytanie ze zrozumieniem .

dnia: 2012-09-10 13:03:11 EVA K. skomentował(a):

6. SprawdĽ w Słowniku Języka Polskiego .

dnia: 2012-09-10 14:08:39 oburzona Ilona skomentował(a):

7. Evo K przepraszam Ciebie .Nie zrozumiałam Twojego wpisu wiec moja taka była reakcja za co Ciebie jeszcze raz najmocniej przepraszam. Podoba mi się postawa do zwierząt i ptaków i żeby było więcej takich ludzi to swia byłby cudowny.Jestem oburzona jak widzę ludzi którzy znęcają sie nad zwierzętami. Widziałam na własne oczy jak dziecko rzucało kamieniami w kotka a rodzic stal i sie przygladal usmiechnięty a pozniej maja skutki wychowania ze dzieci bija rodzicow a nawet i mordują i nie maja poszanowania do ludzi. Jestem miłosniczka zwierząt i ptaków Bez nich byłby świat smutny. Zwierzęta potrafią kochac i odwzajemiają miłosc ale ludzie bywają okrutni dla nich Za małe są kary za dręczenie zwierząt Dla mnie to tacy ludzie co znecaja sie nad biednymi stworzeniami to nie ludzie to potwory . Evo jeszcze raz przepraszam Cie

dnia: 2012-09-10 15:10:04 asasa skomentował(a):

8. a jak w rzeĽniach zabijają miliony kur, świń, krów, koni itp to jakoś was to nie rusza, jak by każdy by tak miał zabijać dla mięsa to by prawie nikt go nie jadł !

dnia: 2012-09-10 19:23:32 kawka skomentował(a):

9. to są KAWKI, a nie WRONY !!!!!!!!

dnia: 2012-09-11 01:09:35 siti skomentował(a):

10. rozdziobią nas kawki, wrony - znam, czytałem.

dnia: 2012-09-11 06:18:22 Xrrr skomentował(a):

11. Zostawcie "Reszelskie Gołębie" w spokoju:)

dnia: 2012-09-11 11:18:13 magdi skomentował(a):

12. asasa człowieku jak już piszesz to pomysl co piszesz tu wcześniej był temat o ptakach wronach i kawkach i o kotkach i pieskach a nie o kurach i świniach. no chyba, że ty jadasz mieso z kotka czy pieska. Chyba odróżniasz zwierzynę i ptaki przeznaczone do jedzenia No głupota ludzka czasami nie zna granic

dnia: 2012-09-11 11:31:26 janick skomentował(a):

13. Tymonie jak ci przeszkadza wrzask wron to kup sobie zatyczki na uszy i parasol żeby się uchronić a najlepiej nie wychodz z domu jak ci aż tak bardzo przeszkadzają ptaki.A wrzaski ludzi i pijackie śpiewy w parku to ci nie przeszkadzają? hmmm Uczepili się tych biednych ptaków

dnia: 2012-09-11 15:07:28 z poważaniem skomentował(a):

14. cieszmy się ze krowy nie latają bo taki placek na głowie to koszmar

dnia: 2012-09-11 15:32:44 Janusz skomentował(a):

15. asasa ty cholerna debilu(ko) naucz sie odróżniać zwierzynę i ptaki które można zabijać.Kury i świnie hoduje się aby ludzie mieli co jeść ale koty i psy i ptaki mam na myśli wrony i kawki są po to by ich chronić i miłować. Dla ciebie to miejsce najlepsze byłoby na pustyni tam gdzie nie ma wyżej wymienionych ptaków i zwierząt.Jesteś bez serca współczuje Twoim dzieciom, że maja takiego rodzica bez serca

dnia: 2012-09-11 15:34:41 chruscik skomentował(a):

16. Magdi, głupota ludzka nie zna granic, masz rację. Czym wg Ciebie różni się świnia od np. kota? Czują tak samo gdy sie je zabija, tak samo się przed tym bronią i taka sama krew spływa po nożu rzeĽnika. Ale to o czym nie myślimy nie istnieje, prawda? ¦winie same pchają się pod nóż, żeby stać sie kotletem dla takiej mądrej głowy jak Ty.

dnia: 2012-09-11 16:52:32 jolka skomentował(a):

17. Cholera juz wole byc wegetarianka Nie nawidze przemocy i kocham ,Kocham zwierzeta ptaki przyrode . Jedzac zwierzyne to czuje sie jak kanibalka

dnia: 2012-09-25 04:31:17 bezimienny skomentował(a):

18. Ale macie problemy, wisnioki hhhahahahaa żryjcie gówno Pawla Fica

dnia: 2012-10-01 00:02:17 Hunter skomentował(a):

19. Heheh macie te problemy zainwestujcie mi we wiatrówke to wytluke te wrony w pien ;D

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania