dnia: 13-09-2012 godz 20:25 AniaMila napisał(a):

Temat: Z MOPSU- Barak

Co sądzicie o najnowszym pomyśle naszych władz? Czy to nie paranoja żeby ludzie z baraku mieszkali w budynku obecnego MOPSU? Przecież już po tygodniu z wyremontowanego budynku będzie syf smród i bród!!!!!

dnia: 2012-09-14 17:44:51 ada skomentował(a):

1. A gdzie będzie MOPS ?

dnia: 2012-09-14 18:44:03 ola skomentował(a):

2. Podobno na cmentarzu u księdza, ale się MOP doczekał....

dnia: 2012-09-15 13:50:21 aga skomentował(a):

3. Brak słów na to co się dzieje..

dnia: 2012-09-15 19:59:13 przyjaciel_dobrej_Po skomentował(a):

4. To jest typowy absurd, Panie Burmistrzu jak można przeznaczyć budynek MOPSu do takich celów. Pani kierownik wyremontowała go za unijne pieniądze aby pracownicy mieli godne warunki. Zastanowi się Pan nad swoimi decyzjami. Za swoje rządy traci Pan poparcie wyborców.

dnia: 2012-09-16 08:22:37 z poważaniem skomentował(a):

5. Rany ,rany plotka i już takie zamieszanie żaden MOPS nie bedzie przenoszony zostaje gdzie jest . Miało tak być ale nie będzie a tu ciągle o coś jest wojna,a pan burmistrz straci poparcie za udzielanie postronnym osobom informacji na temat innych ludzi,ja juz sie o to postaram .Posiadam smsy ktore obecnie mogą być traktowane jako dowód rzeczowy i zamierzam je wykorzystac ,przeciwko burmistrzowi. Ale wiem na pewno ze do MOPS-u ludzie z baraków nie trafią

dnia: 2012-09-16 09:45:19 janek@wp.pl skomentował(a):

6. człowiek powinien godnie żyć nie w baraku a pracownik mops jak żyje i mieszka? chciałby dzień pomieszkać w baraku ? barak niczym buda dla psa od deszczu

dnia: 2012-09-16 10:09:32 z poważaniem skomentował(a):

7. Pewna osoba z baraku poszła do alkoholi świata kupić piwo,i wiecie co jedna z pan powiedziała śmierdzi d ciebie idĽ się umyj i przyjdĽ inaczej piwa nie dostaniesz. Z tego co wiem na postawie ustawy osobom nietrzeĽwym i nieletnim alkoholu się nie sprzedaje ale brudnym ? Nie słyszałam. Ale facet nie głupi odpowiedział mądrze sadzę że ta pani juz więcej uwagi nie zwróci -i wcale nie był brudny bo się ie umył tylko brudny bo pracuje na 40 godz i po pracy chciał zakupić browarka . Panie to wstrętne @ ciekawe czy Właściciel p.Kawecki wie co one wyczyniaja hmm . Każdemu w zyciu może się nie ułożyc ,noga powinąć i też może być z pana-dziadem nie oceniajmy nikogo kto mieszka w baraku bo to tez sa ludzie . Gdy biga bezdomny i zaniedbany pies ,czy ktoś go kopie i lży z niego ? NIE! Więc też dajcie spokój tym ludziom są jacy sa . Panie Boże jakiego mnie stworzyłeś takiego mnie masz !

dnia: 2012-09-16 11:30:56 reszelos skomentował(a):

8. Za te unijne pieniądze to pani kierownik powinna wyremontować te baraki,żeby ludzie mogli tam mieszkać,a jak tego nie zrobiła, tylko sobie dogodziła, to teraz zrobić taką zamianę.Tam gdzie MOPS powinny być mieszkania,dobry pomysł.

dnia: 2012-09-16 12:26:58 jaja17 skomentował(a):

9. Do reszelos: z tego co wiem, to mieszkańcy baraków wielokrotnie sprzedawali np. drzwi latem, a na zimę trzeba było im kupować nowe. Mało którego mieszkańca Reszla stać na zmienianie drzwi co roku. Podejrzewam wiec, że większość z tych ludzi nie doceniłoby remontu i zaraz byłoby tak jak przedtem. Aczkolwiek zgadzam się, że w Reszlu pieniądze unijne nie zawsze są dobrze wykorzystywane;)

dnia: 2012-09-16 12:51:05 AniaMila skomentował(a):

10. Informacja niestety jest pewna. Cały Reszel o tym dudni i wszyscy radni też już zostali poinformowani. Nie miałabym nic przeciwko żeby w tym MOPSie mieszkali ludzie z dziećmi-rodziny a nie ludzie którzy nigdy nie pracowali tylko chleją i nie szanują tego co im się daje. I czy mądre jest to, że znowu będziemy płacić księdzu za dzierżawę budynku koło cmentarza?!a budynek MOPS z wyremontowanego będzie za miesiąć czy dwa -zdewastowany?! Banał!!!

dnia: 2012-09-16 21:16:42 pegaz skomentował(a):

11. Znasz wszystkich, że tak łatwo oceniasz ludzi? że zdewastują? Pewnie jak coś jest za darmo to się nie szanuje ale oceny zostaw sobie. Jeśli chociaż jednej osobie/rodzinie to pomoże i poprawi byt to bardzo dobrze! i tak powinno być. MOPS do wydawania kaszy, mąki i puszek nie musi mieć pięknych budynków to raz. A 2 to ukruci się lewe wyprowadzanie lepszych produktów bocznymi drzwiami bo w nowej siedzibie wszystko widać i jest w centrum.

dnia: 2012-09-16 22:07:02 yhy skomentował(a):

12. Po co dać ludziom mieszkania skoro można dać lokale na meliny. A nie przepraszam... "Żłop tanich win" z dnia na dzień zmieni swoje życie. A może zrobic MOPS w MOPS'ie ale z personelem z baraków? Będą mieli normalną pracę, zarobki i szanse na normalne życie. Do pierwszej wypłaty...

dnia: 2012-09-17 15:37:04 moniś. ;)) skomentował(a):

13. Do pegaz: MOPS nie jest od 'wydawania kaszy, mąki i puszek’, jak to napisałeś . Fundacja, która jest na ulicy Reymonta zajmuje się tego oto wydawaniem, a jak się nie mylę to Reymonta jest w centrum miasta. ;] Zgadzam się, dla każdego należy się dobry byt, ale każdy wybrał sobie taką drogę w życiu, jaką teraz ma. Nie raz przechodziło się koło baraku i każdy widzi ( bardziej słyszy), co tam się dzieje. Wyremontować ośrodek za pieniądze unijne i chwilę po skończeniu remontu zostać tak potraktowanym? Jak można potraktować tak pracowników? A ludzie są niewdzięczni tym, że nie doceniają, co Ci pracownicy robią dla nich. Takie szopki to tylko w naszym Reszlu. Pan Burmistrz z tego co wiem to już dawno stracił swoje poparcie. Pozdrawiam.

dnia: 2012-09-17 16:56:32 pegaz skomentował(a):

14. Lepiej z Unii jakby budowali drogi i odremontowywali budynki mieszkalne, a nie urzędy.. MOPS to już jeden z ostatnich basionów gdzie urzędników więcej niż pracy.. osoby które dawno powinny przejść na emeryturkę dalej wolą zajmować miejsca pracy. Nie lepiej się przyznać, że po prostu przemawia przez Was ludzie zazdrość? Typowa Polska mentalność, lepiej zburzyć niż dać innym, tym bardziej nie zrozumiałe bo nie z waszych/naszych pieniędzy.

dnia: 2012-09-17 20:58:31 AnnaMila skomentował(a):

15. Jeśli dobrze pamiętam to nie pracownicy MOPSU podnieśli wiek emerytalny!

dnia: 2012-09-21 08:10:32 ańćka skomentował(a):

16. Jakby się człowiek nie starał to i tak każdego nie zadowoli.Burmistrz jest tylko człowiekiem,który ma prawo popełniać również błędy.Nie żebym Go broniła ale uważam,że nie każdy nadaje się do tak trudnego zadania jak bycie Burmistrzem-ja bynajmniej mu nie zazdroszczę-bo to ciężka orka a i z każdej strony słychać głosy niezadowolonych.ALE KOCHANI NA TYM POLEGA DEMOKRACJA-ŻE MAMY PRAWO NIE ZGADZAĆ SIĘ Z DECYZJAMI INNYCH i prawo do wypowiadania swojego zdania.Zamiast demagogizować na forum warto się wybrać na sesję Rady Gminy i posłuchać z pierwszej ręki jakie są zmierzenia i czym się je motywuje.Burmistrz jest władzą wykonawczą a tak naprawdę większość decyzji podejmuje Rada zwykłą większością głosów. Burmistrz bez ich poparcia ma związane ręce w wielu kwestiach.Więc nie ma co za wszystkie intratne decyzje obarczać wyłącznie Pana Burmistrza.

dnia: 2012-09-21 08:55:59 juztakajestem skomentował(a):

17. Saper myli się tylko raz ! A burmistrz już tyle błędów popełnił,że robi się już nieciekawie.Nie potrafi pomóc ludziom ,nie nadaje się do tej funkcji pomawia innych i obgaduje jak plotkarz ja załatwie tą sprawę zgłaszając do odpowiednich władz bo działa mi to na nerwy a szczególnie udzielanie informacji innym postronnym ludziom na temat innych i wypiera się odkręcając "kota ogonem" Tak się nie robi aby obce osoby wszystko wiedziały na temat innej osoby .Obowiązuje ochrona danych osobowych ale burmistrz chyba o tym nie wie. No to się dowie najwyższa pora.

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania