dnia: 05-10-2012 godz 15:45 arturo napisał(a):

Temat: wycieczka

Jestem bardzo ciekawy ile kosztowała budżet miasta wycieczka p. Burmistrza i towarzyszących mu osób na Litwę?. Czy na rok 2013 p.Burmistrz planuje podniesienie podatków za grunta? Nie jestem przeciwnikiem utrzymywania kontaktów z zagranicą ale jak słucha się narzekania włodarzy o skromnym budżecie a przy tym sięga się do ki9eszeni podatników to coś jest nie halo! Przy okazji odniosę się do obiektu MOPS-u. Może pieniądze jakie wydano na wycieczkę Jaszuny należałoby przeznaczyć na zakup baraków dla osób, które p. Burmistrz chce przeprowadzić na ul. Kolejową. Przyznam się, że głosowałem na p. Janiszewskiego. Nawet wychwalałem go za rozwiązanie problemu z hotelową ale niestety decyzja dot. MOPS-u zmieniła moje pozytywne zdanie o burmistrzu. W rozmowie z mieszkańcami a nie jestem pierwszej młodości negatywne opinie są o pewnym pracowniku urzędu, który nie zrobił kariery w Kętrzynie. Panie Burmistrzu może czas przeanalizować swoje decyzje jak też wsłuchać się w opinie mieszkańców w tym Pana wyborców chyba, że nie przewiduje Pan ponownego startu w wyborach na Burmistrza.

dnia: 2012-10-07 08:56:11 myyyy skomentował(a):

1. niech on poda sie do dymisji

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania