dnia: 18-12-2012 godz 15:30 Nic nie robicie napisał(a):

Temat: zima/zaspy

Witam wszystkich Mój post na forum jest kierowany do pana prezesa Borejko i pana burmistrza Janiszewskiego. Panowie otóż dzisiaj o godz. 15:00 wracałem z miasta, byłem na wysokości mostu ul. Mazurska. Jestem chodzący o kuli i chce powiedzieć że przez wasze niedbalstwo o miasto i jego wizerunek chodzi, mi o nieodśnieżone chodniki które spowodowały że przewróciłem się. Odpowiedzcie panowie prezesie i burmistrzu dlaczego, ale to dlaczego nie dbacie o bezpieczeństwo, nie odśnieżacie chodników ze śniegu?!!!! Czekacie aż naprawdę komuś coś się stanie??!!!! Przecież tak ciężko sie chodzi po tym nieodśnieżeniu a przede wszystkim bardzo nie bezpiecznie. Siedzicie w tych swoich fotelach tylko i nic nie robicie, nic. Żałosne!! Grzejecie tylko swoje tyłki za przeproszeniem i pieniądze zgarniacie. Miasto dostaje unijne fundusze, dlaczego nie inwestujecie z tych pieniedzy w miasto sie pytam??!! chodniki w całym mieście zaśnieżone, ludzie ledwo chodzą szczególnie starsze osoby, ja dzisiaj się przewróciłem i powiem że z waszej winny w pewnym sensie. Dlaczego służby sprzątające nie pracują??!! NIe odgarniają/nie odśnieżają chodników, aby lżej się chodziło?? Czekacie aż naprawdę komuś coś się stanie i wtedy zaczniecie coś robić tak??!! A znając życie to wtedy też nic nie zrobicie, bo się wymigiwać bedziecie zresztą jak zawsze. Przypomnę hotelową w reszlu. Byłó zagrodzone jaki,ś czas temu, pewnego dnia pewnemu przechodniowi o mało co cegłówka na głowę nie spadła, wtedy byłoby Ľle, tragedia. zaczeliście mozolnie powolnym krokiem coś w tym kierunku dopiero robić. Panownie okażcie współczucie i dobrą dusze i dbajcie o miasto o jego wizerunek, a nie siedzicie tylko z założonymi rękoma. Niech ZUK zacznie odśnieżać te chodniki bo naprawdę stanie się komuś coś przez zasypane chodniki, zacznijcie działać i odśnieżać bo naprawde kiedyś komuś coś stanie to wtedy odwrócicie kota ogonem znając życie. Zacznijcie działać, dbać o miasto i jego bezpieczeństwo na drogach i chodnikach o wizerunek miasta

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania