dnia: 18-01-2013 godz 09:57 arturo napisał(a):

Temat: dom dziecka

Dziś rano kupiłem G.O. i w dodatku GwK znowu poruszany jest temat D.D. Szlag mnie trafia jak czytam, że dzieci maja katorgę a jaki to obrońca p. I. opisując te krzywdy. jaka wspaniała ta wychowawczyni - prawa i oddana "ciocia". Co do pana I. to nigdy nioe uważałem i nie uważam aby słynął z rzetelności dziennikarskiej. Zawsze opisuje coś po swojemu, jednostronnie ale w sposób nie narażający go na konsekwencje prawne. Co do wychowawczyni prokurator powinien zając się nią gdyż ukrywała przestępstwa popełnianie (jak sama podaje opisując zachowania innych wychowawców) wobec dzieci. Każdy z nas rodziców wychowujących dzieci w obecnych czasach wie jak bardzo jest trudno. Media nagłaśniają prawa dziecka, człowieka, rodzic nic nie może nauczyciele są w jeszcze gorszej sytuacji. Uważam, ze to co stało się w D.D. z uwagi iż dotyczy to dzieci w większości nie są to grzeczne dzieci sprawa nie powinna być nagłaśniana. Pan I. po otrzymaniu informacji powinien skierować ja do odpowiednich służb - Starosta, Wojewoda, Prokuratura. Współczuję wychowawcom D.D., że muszą teraz borykać się z ta sytuacją, którą wykorzystują te niby skrzywdzone dzieci. Nie wiem czy jest taka możliwość ale uważam, że Prokuratura bądĽ Sąd powinni zakazać publikacji wszelkich informacji jeżeli dotuczą one dzieci. Wszelki informacje powinny ukazać się po rzetelnym, dokładnym i wszechstronnym wyjaśnieniu problemu.

dnia: 2013-01-18 16:54:37 no-one skomentował(a):

1. Pan I. mistrzem w swoim fachu raczej nie będzie, ale za to wywęszy spisek albo jakąś aferę... szkoda tylko, że nie zajmie się najpierw ważnymi sprawami na swoim kętrzyńskim podwórku.

dnia: 2013-01-18 21:16:04 RESZELANKA skomentował(a):

2. Tak ,sąd i prokuratura powinny zakazac wszelkich publikacji ,ludziom powinno zakazac się ich czytania ,o posiadaniu własnego zdania na temat nie wspominając. Głupimi i zastraszonymi ludĽmi łatwiej się rządzi.Prawda ?

dnia: 2013-01-19 20:19:47 arturo skomentował(a):

3. RESZELANKA albo nie rozumiesz mojej wypowiedzi i sugestii albo piszesz aby pisać. Nie chodziło mi o zakaz publikacji wszelkich informacji tylko o wstrzymanie do czasu wyjaśnienia i tylko takich które dotyczą dzieci.

dnia: 2013-01-21 20:32:13 prawy skomentował(a):

4. gazeta prawde pisze i kole komus tu w oczy i chce przekupic ludzi ze nieprawda w dd sie dzieje

dnia: 2013-01-22 11:33:52 arturo skomentował(a):

5. Czy prawda to dopiero się okaże po zakończeniu wszystkich spraw - kontroli, policyjnej i prokuratorskiej. Obecnie to tylko można spekulować na wypowiedziach wspaniałej "cioci" co przez jakiś okres nie reagowała na krzywdę dzieci i kilku dzieciakach co wykorzystują tą sytuację aby narzucić własne rządy w placówce. Wierzę, że prawda wyjdzie na jaw a te osoby co szkalują pracę kadry w D.D. odczują na własnej skórze zło jakie wyrządziły.

dnia: 2013-01-23 18:10:44 katolik skomentował(a):

6. chyba sama zainteresowana pisze te bzdury wiadomo o kogo chodzi a pan I redaktor jest rzetelnym człowiekiem i bardzo dobrze że poruszył to co dzieje się w dd jeśli dyrekcja wypłaca premie od700 do 1000zł wychowawcom to po co dyrekcja zbiera datki na dd niech ktoś odpowie

dnia: 2013-01-24 11:25:58 arturo skomentował(a):

7. nie3 jestem związany z DD ale miałem niejednokrotnie okazje przebywać w tej placówce i wiem jaką opieką otaczane były i są wszystkie dzieci, jaką pracę wkładają pracownicy aby zbliżyć tym dzieciom normalne warunki zbliżone do normalnego domu. Co do nagród , premii czy poborów to nie zazdroszczę im gdyż sam wychowałem z żona troje dzieci i wiem jaki to obowiązek i wysiłek. Nie wszystkie dzieci są idealne jakby rodzic sobie tego życzył. Obecnie tylko współczuję pracownikom DD, że za ich trud i poświęcenie otrzymali ohydną zapłatę. Życzę tym paniom wytrwałości gdyż prawda wierzę, że wyjdzie na jaw i jak już pisałem wcześniej osoba co zrujnowała Wasz ciężki trud poniesie surowe konsekwencje

dnia: 2013-01-24 21:17:26 milicja skomentował(a):

8. arturo to cymbał i szpieg

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania