dnia: 03-03-2013 godz 20:21 mmmm napisał(a):

Temat: Propozycja dla władz miasta

wiadomo wszystkim, że na nic nie ma pieniążków i nie zapowiada się aby w najbliższej przyszłości coś się w naszym ukochanym miasteczku w tym temacie poprawiło. Ostatnio przeczytałem w lokalnej gazecie o inwestycjach jakie są planowane na ten rok i trochę mnie zastanawia, że ani słowa nie ma o drogach, które są fatalne . Może pójdĽmy śladem innej pobliskiej miejscowości tj. Mrągowa. Mimo, że miasto troszkę lepiej stoi finansowo od naszego Reszla postąpiono następująco : przydzielono pracowników interwencyjnych aby zerwali dziurawy asfalt i oczyszczono go do starego poniemieckiego bruku ( taka sama kostka jak u nas wokół ratusza) Okazało się, ze kostka brukowa jest w super stanie i jeĽdzi się po tym znacznie lepiej niż po dziurawym asfalcie. Może taka alternatywa zdała by u nas egzamin tam gdzie jest to możliwe.

dnia: 2013-03-04 16:24:19 no-one skomentował(a):

1. U nas też kostka jest w super stanie, tylko z nawierzchnią pod kostką gorzej. Wystarczy przejechać przez most i wjechać na bruk przy małym kościele. Takich garbów już dawno nie było. A ulica Podzamcze... brak słów. I można tak jeszcze długo...

dnia: 2013-03-04 21:24:08 mmmm skomentował(a):

2. no właśnie .... katastrofa z tymi drogami... nie chodzi mi o krytykę władz bo najprościej siedzieć z boku i komentować ale rządzący miastem korzystają z tych dróg i zastanawia mnie czy im to nie przeszkadza ?

dnia: 2013-03-05 17:20:55 no-one skomentował(a):

3. Pewnie przeszkadza, ale w większości są to drogi powiatowe, a powiat ma nas chyba w wielkim poważaniu...

dnia: 2013-03-05 21:25:53 mmmm skomentował(a):

4. to, że powiat ma nas ....wiadomo gdzie to oczywista oczywistośc juz od dawien dawna , problem polega na tym, że taki stan rzeczy nie może trwać w nieskończoność.... przecież znaczna część mieszkańców dojeżdza do innych miast do pracy

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania