dnia: 24-06-2013 godz 14:29 tom napisał(a):

Temat: Poczta Polska -Listonosze

Co sądzicie o naszej Polskiej Poczcie ? A szczególnie o listonoszach ,ja wiem że maja prace ciężka i niewdzięczną ale wlepianie listów adresowanych do członków rodziny zamieszkałych zupełnie na innej ulicy to troche przesada,ostatnio otrzymalismy list zaadresowany zupełnie na inne nazwisko adres na kopercie podany prawidłowo lecz listonosz przekreślił i wpisał moją ulicę ,listy rzucane na schody bo ciężko wejść na piętro nie wiem co sie dzieje ale wg mnie jest coraz gorzej byli fajni ale odeszli no szkoda

dnia: 2013-06-24 14:34:04 z powazaniem skomentował(a):

1. Pozdrowienia dla Mateusza Bochno to był fajny listonosz i kiedys taki Daniel teraz jest katastrofa popieram

dnia: 2013-06-24 23:03:12 Bf88 skomentował(a):

2. Polaczki. Narzekali na UG, potem na Wod-Kan, a teraz na Pocztę ;) co następne ? ;p

dnia: 2013-06-25 10:37:59 monia skomentował(a):

3. Mateusz był super!!! Ten listonosz co jest teraz to masakra jakaś, zero ogarnięcia..

dnia: 2013-06-25 14:05:33 stażyata skomentował(a):

4. ludzie to wy sie oganijcie- owszem może i się pomylił. u mnie też zostawił czyjs list ale to nie koniec świata. Pan przyszedl i przeprosił. nic się nie stalo. każdy sie uczy. najgorsza sroka to ta która robi w swoje gniazdo. czy mieszkancy Reszla potrafia tylko narzekać? ten sie nie myli kto nie pracuje. ja tez pracuje i tez się czasem pomylę więc rozumiem Pana listonosza i zyczę mu powodzenia i wytrwałości. będzie dobrze.zamiast cieszyc się reszelak dostał prace to nie kłody mu pod nogi zawistni ludzie.

dnia: 2013-06-25 16:51:27 no-one skomentował(a):

5. Ale jakie kłody? Bardzo dobrze, że ma pracę, ale też niech tę pracę wykonuje tak jak trzeba.

dnia: 2013-06-27 12:01:25 bolo skomentował(a):

6. JAK PRZYJMUJˇ DO PRACY DO POCZTY TO NIECH CHOCIAŻ ZROBIˇ IM KRÓTKI TEST Z CZYTANIA BO NA TO WYGLˇDA ŻE NIE UMIEJˇ CZYTAĆ!!! ROZUMIEM POMYLIĆ SIĘ RAZ, DRUGI,TRZECI....ALE CODZIENNIE???

dnia: 2013-06-29 14:07:48 pegaz skomentował(a):

7. Też złożyłem skargę na poczcie na listonosza. Jak można zmienić adres na kopercie, przekreślić i zmienić? żarty sobie robi? Dobrze, że znajomy dostał to mi oddał, brak słów...

dnia: 2013-07-17 16:39:08 Statixxx skomentował(a):

8. Dostalam swiadectwo maturalne z UG, nie dosc, ze zgiety w pol i wrzucony sila do skrzynki to jeszcze POLECONY. To jest po prostu żałosne. :/ Czy można zlożyć jakąś skargę, jeśli tak to u kogo?

dnia: 2013-07-17 20:48:47 Jaaaa skomentował(a):

9. Polecony musi być podpisany, więc jeśli listonosz podpisał za Ciebie to nawet na policję możesz pójść zgłosić fałszowanie Twojego podpisu. Tylko najpierw sprawdĽ na poczcie czy takowy podpis widnieje na potwierdzeniu odbioru przesyłki poleconej, które listonosze zostawiają w swojej placówce. Możesz napisać też skargę do naczelnika poczty. Niestety nie możesz zgłosić reklamacji ani żądać odszkodowania za nienależyte wykonanie usługi, bo takie prawo przysługuje nadawcy przesyłki.

dnia: 2019-12-17 21:29:51 Halina skomentował(a):

10. Wszyscy co czepiają się lisztonoszy w Reszlu powinni najpierw zastanowić się czy oni byliby bez winy gdyby musieli zapylać codziennie po schodach .Dlaczego ma osobiście donosić wystarczy zostawić awizo na dole a osoba sama powinna odebrać.Czesto nie mają ludzie skrzynek i to jest błąd ,tylko osoby starsze i chore powinni mieć ten przywilej.Niewolnictwo jest zakazane i proszę przemyśleć tą sprawę.

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania