dnia: 08-07-2013 godz 20:14 biznesmen napisał(a):

Temat: Polo Market

Co sądzicie Państwo o markecie Polo? Obsługa stojąca jak za karę.Promocję które przy kasie okazują się nie promocją i wieczne oszukiwanie. Trzeba ciągle sprawdzać paragony, bo okazuje się że często jest coś czego nie mamy. Pani Kierownik wiecznie naburmuszona i nie miła(chyba jej woda sodowa do głowy uderzyła) Ogólnie nie fajnie....

dnia: 2013-07-08 21:04:35 pyrek89 skomentował(a):

1. Z tego co widzę ten temat się nie nudzi...Jeśli chodzi o obsługę wg mnie nie jest Ľle, wiadomo to też są ludzie a nie roboty i każdemu zdarzyć się może gorszy dzień.Trochę zrozumienia!!! Na dodatek jakbyś nie zauważył to tam nie mają lekko jakieś kody na warzywa, cukierki ... czy Ty zapamiętałbyś to wszystko? wątpię więc zastanów się czy chciałbyś aby na Ciebie tak pisano....

dnia: 2013-07-08 21:11:43 stefanek skomentował(a):

2. Polo Market mój ulubiony. Hasło reklamowe okazało sie bardzo trafne w Reszlu. Wszędzie polo polo polo... W pelcy też stoją za karę, w biedronie nie lepiej, w alkoholach jak ktos jest wcięty to potrafią wydac o 2 zł mniej. Ale POLO MARKET! Co reszel sądzi o POLO MARKECIE... POLO tu POLO tam POLO w sercu każdy Reszelak ma...

dnia: 2013-07-08 21:12:50 no-one skomentował(a):

3. Zmień sklep jak Ci nie odpowiada. To takie proste.

dnia: 2013-07-09 10:19:50 NICK skomentował(a):

4. NIE CHODZE TAM JUZ OD DAWNA ,OSZUKIWALIU MNIE KILKA RAZY ,FAKTEM BYŁO TO ZE MOGŁEM WYJA¦NIC TE NIBY ,,POMYŁKI ' Z ÓWCZESNYM KIEROWNIKIEM SKLEPU ,ALE NIE BYŁO TO MIŁE.NO ALE JAK ZWOLNILI LUDZI KTÓRZY JESZCZE CO¦ WNOSILI DO TEGO SKLEPU TO JUZ CAŁKIEM PRZESTAŁO MI SIE TAM PODOBAĆ . N A WIEC NIE CHODZE TAM I JUZ

dnia: 2013-07-09 10:22:01 jolka skomentował(a):

5. Jejku i ta nabzyczona pani na mięsnym.......... masssssaaakra ,tacy ludzie nie powinni tam pracowac

dnia: 2013-07-09 10:31:18 rybka skomentował(a):

6. ten temat już był człowieku, nudzi Ci się? idĽ drzewo porąbaj na zimę, większy pożytek będziesz miał niż wieczne zrzędzenie. Brak słów na ludzi w Reszlu, jeden drugiemu najchętniej by "nóż w plecy wbił" i miał z tego chorą uciechę

dnia: 2013-07-09 16:59:13 biznesmen skomentował(a):

7. Tu już nie chodzi o sklep, sam w sobie jest ok tanie i dobre produkty...ale trzeba coś zrobić bo ludzie się zniechęcają do tego sklepu.Rozumiem dziewczyny, moga być zmęczone , każdy ma jakiś zły dzień.Pani Kierownik niech nie robi z siebie gwiazdy i pokorniej podchodzi do pracowników jak i klientow.Na tyle ważna się zrobiła że nawet w sklepie krzyczy na swoją matkę, a po killku dniach udaję ,że jej nie zna.Pani KIROWNICZKO stanowisko do czegoś zobowiązuje!!!!

dnia: 2013-07-10 10:13:40 ufo skomentował(a):

8. sprawy prywatne pani kierowniczki nie powinny Cie interesować i nie smaczne jest pisanie o tym na forum

dnia: 2013-07-10 11:53:06 tom skomentował(a):

9. No niby sprawy prywatne Matki i córki nie powinny nikogo interesować ale jeśli córka wstydzi się Matki to wstyd dla córki że nie potrafi uszanować osoby najważniejszej w życiu bo ojców,braci,sióstr czy mężów można mieć 10 ale Matka jaka by nie była zawsze jest JEDNA -JEDYNA!!! I nie ważne jaka jest ale to jest MATKA. Pani Kierownik sama ma dzieci i ciekawe czy chciałaby aby jej dzieci brały z niej przykład.Chyba nie.

dnia: 2013-07-10 12:10:54 korakora skomentował(a):

10. Brawo " tom ".Matkę ma się jedną, i to jak się Ją traktuje , dowodzi jakim się jest człowiekiem....

dnia: 2013-07-10 12:27:24 rybka skomentował(a):

11. To ich prywatne sprawy i uważam że nie należy się wtrącać. Zresztą tak na marginesie mówiąc, głównie jedna osoba nabija tu posty i tematy bo styl pisana niektórych wypowiedzi jest praktycznie identyczny tylko nick inny.Ktoś się nudzi, wyjdzie na miasto, wyglądnie przez okno czy wejdzie do sklepu zobaczy coś nie tak i temacik do obsmarowywania gotowy. Brak słów poprostu

dnia: 2013-07-10 19:16:06 tom skomentował(a):

12. Ale tu w tej kwestii chodzi o szacunek !!!

dnia: 2013-07-10 23:25:51 ajsjshs skomentował(a):

13. Widzę że autorka co niektórych wypowiedzi ma mordę nie wypaloną :)

dnia: 2013-07-11 00:21:21 karolek skomentował(a):

14. haaa ale wy się nudzicie brak zajęcia rozumiem pracy ale tez rozumiem ludzi którym brak rozumu hehe POLO MARKET JEST SUPEEEERRR A RACZEJ PRACOWNICY co do wypowiedzi wyżej zgadzam się może niech w końcu ją wyparzy to przestanie pieprzyć głupoty I co robi z ludzi brak pracy hehehehehehe:))***********

dnia: 2013-07-11 00:31:18 karolek skomentował(a):

15. Z tą mordą zgadzam się najlepsze to jest to że cały czas ta sama morda hehehehehehe no ale nic płytkich ludzi bez wartości też trzeba czasami zrozumieć i olaćććć:)Pozdrawiam:)

dnia: 2013-07-11 14:39:33 kisiel skomentował(a):

16. Podobno pod polo jest starożytny cmentarz i dlatego jest tam taka atmosfera nie ciekawa! ja bym to zbadał !

dnia: 2013-07-21 17:15:56 pazur skomentował(a):

17. A może jednak pracują tam też przyjemne osoby?Ja uważam że kilka jest naprawdę fajnych

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania