dnia: 03-09-2013 godz 22:34 Nanna napisał(a):

Temat: Wesele na zamku

Czy ktoś robił lub był na weselu albo ma informacje nt. organizacji wesela na zamku? Jakie są mniej więcej ceny? Czy jedzenie jest smaczne?

dnia: 2013-09-04 08:44:54 mieszko skomentował(a):

1. jest super dobrawa do dziś miło wspomina

dnia: 2013-09-04 12:33:34 antek skomentował(a):

2. ja się dowiadywałem i ceny zależą od pory roku, latem 250/osoba, a te same menu wiosną albo jesienią te same menu już 160... Ale może warto, nie wiem, nigdy tam nie jadłem. Zrezygnowałem, bo osoba odpisująca nie odpowiedziała mi na większość pytań, załączyła tylko menu i cennik, a reszty informacji nie podała

dnia: 2013-09-07 19:17:09 Nanna skomentował(a):

3. Dziękuję za odpowiedzi. Byłam tam popytać i okazało się, że w maju ceny od 180 (przy czym pobierają korkowe, powitalny szampan 35 zł za butelkę, ciast swoich,domowych nie można przynieść - tzn. trzeba mieć na nie paragon itd.), więc zrezygnowałam. Nawet gdyby opinie były dobre, to jednak ceny duże. Do tego wesele odbywa się w jednej sali w galerii, a nie jest w niej jakoś specjalnie "zamkowo"...

dnia: 2013-09-07 19:17:25 Nanna skomentował(a):

4. Dziękuję za odpowiedzi. Byłam tam popytać i okazało się, że w maju ceny od 180 (przy czym pobierają korkowe, powitalny szampan 35 zł za butelkę, ciast swoich,domowych nie można przynieść - tzn. trzeba mieć na nie paragon itd.), więc zrezygnowałam. Nawet gdyby opinie były dobre, to jednak ceny duże. Do tego wesele odbywa się w jednej sali w galerii, a nie jest w niej jakoś specjalnie "zamkowo"...

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania