dnia: 17-05-2014 godz 12:34 wsl. napisał(a):

Temat: Dni Rodziny

W tym roku nie ma w Reszlu obchodów Dni Rodziny ,Święta Niezapominajki ?

dnia: 2014-05-17 13:18:24 ... skomentował(a):

1. Wszystko na to wskazuje...

dnia: 2014-05-17 19:53:05 byly pracownik50 skomentował(a):

2. Zapomnieli:0

dnia: 2014-05-19 17:57:38 ponpik skomentował(a):

3. Sami sobie odpowiedzmy dla kogo miałby być one zorganizowane? kto chodzi na takie imprezy? przecież gdy coś się interesuje to ławki są puste...

dnia: 2014-05-20 10:38:48 wsl. skomentował(a):

4. No tak , małe miasto ,ludzi coraz mniej ,to nie warto nic robić .Wszystko zlikwidować ...

dnia: 2014-05-20 12:25:36 skomentował(a):

5. Najlepiej zaorać

dnia: 2014-05-20 19:11:18 rodak skomentował(a):

6. gdzie ty masz rodziny ? niby są ale to tylko na papierze a jak jest rodzina to mafia

dnia: 2014-05-22 08:43:37 Marian skomentował(a):

7. Fajne imprezy ale na co robić i wydawać naszą kasę jak nikogo nie ma? lepiej to zebrać w większą pule i choć raz na jakiś czas zaprosić jakiś lepszy zespół i wtedy wąskie grono co zostało na pewno przyjdzie i wszyscy skorzystają :):) no a pustki w mieście raczej powszechne zjawisko w całej Polsce, więc nadrabiajmy pomysłowością :)

dnia: 2014-05-27 13:39:17 Piotr Milewski skomentował(a):

8. Głównym problemem braku takich właśnie imprez jest fakt, iż dom kultury w Reszlu w ogóle nie funkcjonuje, to właśnie takie instytucje powinny zająć się prowadzeniem takich imprez kultularnych, ale niestety tego nie robią. Koszt takiej imprezy przy odpowiednim wykonaniu może wynosić 0 złotych, dla samorządu. Wystarczy znaleĽć paru symbolicznych sponsorów, ale do tego trzema mieć chęci albo po prostu musi to być nakazane przez organ prowadzący np. przez Burmistrza ale jak widać takie imprezy dla władz Reszla w żaden sposób nie są potrzebne, a szkoda. Bo pamiętajcie państwo, że nie wolno się godzić na brak poszanowania pewnej wartości która nazywa się kultura, a która jest nagminnie odstawiana na drugi tor przez władze miasta. Moim zdaniem jest to brak poszanowania dla ludzi zamieszkujących Reszel a szkoda

dnia: 2014-05-27 19:25:51 ania skomentował(a):

9. Milewski zapytaj w Promocji co będzie w Reszlu...a nie pisz bzdur jak zwykle.

dnia: 2014-05-27 22:09:05 resz skomentował(a):

10. Cóż to za gościu ten pan Milewski.Wydaje się, ze czytaty i pisaty, ale nie wie o tym, ze funkcjonuje takie cudo jak kalendarz imprez 2014r. na stronie miasta. A tam jak byk napisano, ze Dni Rodziny organizuje MOPS w czerwcu. Pisze Pan brednie i szuka łatwego poklasku i widać lubi Pan zadymę na forum,. Życzę kolejnego ciekawego tematu

dnia: 2014-05-28 09:48:20 dddddd skomentował(a):

11. Kalendarz imprez jedno a to co się realnie dzieje to drugie. Zauważmy, że w Reszlu są organizowane imprezy śmieciowe zupełnie nie przyciągające Reszelaków, albo po prostu już każdy się przyzwyczaił do totalnego beznadziejstwa w wykonaniu MOKU i Miasta i olewa wszystko co się dzieje w mieście ;)

dnia: 2014-05-28 10:00:52 Piotr Milewski skomentował(a):

12. Każdy się może mylić drogi resz i ja w tym przypadku również mogłem się mylić, lecz najważniejsze w tym wszystkim jest to aby do danego błędu się przyznać a wiec to właśnie to czynie. Jednakże w dniu 17.05.2014r. osoba o pseudonimie wsl napisał "W tym roku nie ma w Reszlu obchodów Dni Rodziny ,¦więta Niezapominajki ?" jak widać przez 10 dni nie odpisał pan pani tej osobie lecz na mój post odpowiedĽ była bardzo szybka. Przepływ informacji w Reszlu jest na bardzo niskim poziomie. Przeprosiny tyczą się tylko tego iż ta oto impreza jest faktycznie zapisana w planie kalendarzy imprez i organizowana jest przez MOPS. Co do reszty podtrzymuję swoje zdanie.

dnia: 2014-05-28 12:50:01 Marian skomentował(a):

13. śmieszne jest to że niby przyznajesz się do błędu ale w miedzy czasie już szukasz usprawiedliwienia dla siebie w nieprawidłowym przepływie informacji :) taki niby kompetentny jesteś a podstawowych informacji nie potrafisz zlokalizować, i kim ty jesteś i gdzie mieszkasz żeby oceniać przepływ informacji w Reszlu bo wydaje mi się że zdolny jesteś tylko do podjudzania ale wiedzy to nie masz żadnej i przy okazji zdołałeś tylko przeprosić za to że zamiast poszukać to odrazu na forum poleciałeś a już ludzi którym wiązankę pościłeś honoru zwrócić nie masz zamiaru??

dnia: 2014-05-28 12:50:10 Marian skomentował(a):

14. śmieszne jest to że niby przyznajesz się do błędu ale w miedzy czasie już szukasz usprawiedliwienia dla siebie w nieprawidłowym przepływie informacji :) taki niby kompetentny jesteś a podstawowych informacji nie potrafisz zlokalizować, i kim ty jesteś i gdzie mieszkasz żeby oceniać przepływ informacji w Reszlu bo wydaje mi się że zdolny jesteś tylko do podjudzania ale wiedzy to nie masz żadnej i przy okazji zdołałeś tylko przeprosić za to że zamiast poszukać to odrazu na forum poleciałeś a już ludzi którym wiązankę pościłeś honoru zwrócić nie masz zamiaru??

dnia: 2014-05-28 19:57:43 tym skomentował(a):

15. Milewskiego nakręca starosta i jego ludzie reszelscy

dnia: 2014-05-28 21:12:41 Piotr Milewski skomentował(a):

16. No niestety nie mam zamiaru, po pierwsze jestem mieszkańcem Reszla od 29 lat,wiec mam prawo się wypowiadać jak jest prowadzone miasto.Ja nie jestem od poszukiwań w internecie informacji bo może ktoś gdzieś zamieścił plan imprez miasta. Zwykły kowalski zostaje zmuszony do poszukiwania planów imprez to gratuuję. Żałosne nadal sądzę że brak jest przepływu informacji w mieście. Dni rodziny mają się odbyć za 10 dni a żadnej informacji na ten temat nie ma, czy to w prasie lokalnej czy nawet w miejscach ogłoszeń lokalnych. Po prostu 08.06.2014r dowiemy się że wczoraj była taka impreza.

dnia: 2014-05-29 08:50:21 Witek skomentował(a):

17. Ale ten Marian jest żałosny widać że jest jedną z osób odpowiedzialnych za ten bajzel w Reszlu

dnia: 2014-05-29 08:52:37 Rsz skomentował(a):

18. Popieram Popieram wreszcie ktoś może przemówi trochę do rozsądku, ale widać wykręcają się jak tylko mogą . Nieroby i darmozjady

dnia: 2014-05-29 12:47:28 Ala skomentował(a):

19. Bardzo się cieszę i w pełni popieram pan Piotr Milewskigo wreszcie może ktoś nie ukrywa, tego co się dzieje w Reszlu a dzieje się niestety bardzo Ľle, a współczuję mu tego że jest tak atakowany przez obrońców zapewne pracujących w urzędzie. Jakoś muszą bronić swojej bezużyteczności

dnia: 2014-05-29 20:21:51 janko skomentował(a):

20. Same Cymbały co piszą bez rozsądku i tylko dla zadymy.To można jeszcze leczyć na NFZ.WeĽcie się do roboty a nie zajmujecie pierdołami.Milewski załóż wolontariat i działaj a nie dowalasz tylko innym aż wstyd.Facet a jak przekupa i plotkarz.Co z Ciebie za człowiek,opanuj się bo aż nieprzyjemnie się to czyta bazarowa babo.

dnia: 2014-05-30 11:04:19 RESZELANKA skomentował(a):

21. Nie znam pana Milewskiego ,ale ktoś napisał ,że to "człowiek starosty". Jeżeli to prawda ,to tego pana nigdy nie poprę .Starosta też kiedyś ,gdy był jeszcze w opozycji ,potrafił mówić o błędach władzy ,a jaki jest każdy widzi .

dnia: 2014-05-30 12:54:56 asasas skomentował(a):

22. Że ktoś napisał, że Pan Milewski jest od starosty to nie oznacza, że on jest. Chłopak mówi co myśli i w dużej części ma racje. Reszel organizacyjnie i promocyjnie totalnie leży. Ktoś kto zaczyna bronić władze niech poprze jakiś dowodem. Niech ktoś mi przyniesie prostą rzecz jakaś smycz, długopis, koszulkę, ulotkę dobrą związaną z Reszlem ( chcę przypomnieć że czegoś takiego nie ma . Jak takich prostych rzeczy miasto nie potrafi zorganizować to gdzie tu miejsce na dobrą organizację jakiejś imprezy. To już zbieranina Towarzystwa Miłośników Reszla potrafi dobrą imprezę zrobić. Szkoda tylko, że ktoś promuje w Towarzystwie pewną osobę zupełnie nie związaną z Miłośnikami ;)

dnia: 2014-05-30 23:43:12 Piotr Milewski skomentował(a):

23. W tym właśnie momencie mogę oznajmić że nie jem żadą osobą starosty, nie jestem niczyją osobą jak widać ktoś mi bardzo mocno chcę coś przypisać, ale mogę tylko stwierdzić że nie jestem niczyją osobą a już na pewno nie kierowaną przez kogakolwiek, zresztą ludzie którzy znają moją osobą spokojnie mogły by to potwierdzić. A co do osoby janko cikawe czy był by pan pani odważna napisąć takie słowa w stosunku do mojej osoby gdyby trzeba było się pod nimi podpisać swoim imeniem i nazwiskiem, ale tak anonimowo to łatwiej lecz to się nazywa tchużostwo. Wiec z pełną satysfacją mogę cię nazwać tchużem. Co do prawidłowo prowadzonych jednostek zapraszam, do zpisania się w znajomych na facebook profilu Warsztatów Terpii Zajęciowej w Mrągowie, która jest prowadzona przez moja osobę. Może osoby piszące takie pomówienia w kierunku mojej osoby poprostu się czegoś nauczą, jak mogą wyglądać prawidłowo prowaadzone jednostki.A moja rada dla osób piszących te bzdury to trochę pokory i wzię się poprostu do pracy pracy i jeszcze raz pracy.

dnia: 2014-05-31 11:00:58 ania skomentował(a):

24. Milewski jak prowadzisz terapię tak jak piszesz, to współczuję potencjalnym klientom.Terapeuta nie może być tak zaborczo nastawiony do ludzi i świata go otaczającego.Na tym forum promujesz swoje nazwisko ale czy coś na tym zyskasz chyba jednak nie.Zakończ tę dyskusję bo nic nie wprowadza a tylko sieje zamęt,chyba ,że oto Ci chodzi.

dnia: 2014-05-31 12:36:58 ja skomentował(a):

25. Proponuję nabyć Słownik ortograficzny panie Milewski.

dnia: 2014-06-01 10:29:04 rico skomentował(a):

26. sluchajcie po co organizowac te imprezy skoro zainteresowanie nimi jest znikome? jak by ludzie mieli placic za takie wystepy to by marudzili ze trzeba kase wydac jak jest za darmo to tez zle bo nie przychodzi nikt....

dnia: 2014-06-03 13:05:20 korakora skomentował(a):

27. I jeszcze gramatyczny.Błędów ogrom!!!proponuję powrót do szkoły i to podstawowej........szanowny panie "jednostko "......

dnia: 2014-06-03 20:33:46 gienia skomentował(a):

28. karakora osrana to też tu z błędem coś piszę ?

dnia: 2014-06-06 08:27:55 BB skomentował(a):

29. Słuchajcie, to jest problem wszystkich małych i sennych miasteczek podobnych do Reszla. W mieście w którym obecnie mieszkam plan imprez na Dni miasta ukazał się na 2 dni przed. Bogaci mają 50 km do Wrocka i tam bawią się przednio. Cała reszta bez pracy i kasiory więc nastroju do zabawy raczej nie ma. Ci co już kompletnie nic nie mają wypiją, nawet złudzeń że kiedyś będzie inaczej wino na ławce w parku i tym sposobem imprezę mają codziennie. Naprawdę- tylko w starożytności sprawdzała się dewiza "igrzyska zamiast chleba"

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania